Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dalo by se na tom vytvořit i něco jako Super Meat Boy... Aneb spusob jak někoho přinutit rozmlatit si klavesnici... :D
  • kubi-wan
    Nevíte někdo, jestli se dá dneska ještě legálně sehnat Game Maker 8? Vim, že už je i novější, ale ten já nechci, nevyhovuje mi.
    Tak se spíš bojim, jestli to neni jako u programů od Adobe, kde si starší verzi, když vyjde nová, prostě už koupit nemůžete...
    • http://www.auntiepixelante.com/?p=1240
      • kubi-wan
        Tak to jsou pěkný madrfakři!
        (Díky za odkaz.)
  • a máte naký dukaz ze je na andorid více appek ? já tedy mám androida mobila a ipad mini tablet a jsem si víc než jistej že na ipadu toho je mnohem více... a máte pravdu že je to věc názotu protže mě pravě ipad přijde jako nej tablet pravě kvuli 4:3...16:9 je dost nepraktické..pro mě...také bych neměnil

    jsem s ipadem spokojen 11-12 hodin výdrž, 3G, výkon na vše dostačuje a jeste má velkou rezervu a dost exkluzivních her a aplikací je také pro mě výhodou...uzavřenost neřeším, zatím mi na vše ios stačilo, ani mi nic na iOS nechybý vše co mám na svém S3 samsungu s andoridem mám i na iPadu
    • Ano, důkaz mám : http://www.androidmarket.cz/ruzne/google-play-nabizi-jiz-700-000-aplikaci/ - všimnmi si data - Google Appstore překonal již 30. října minulého roku.

      Co se týče poměru stran, tak třeba já 16:9 využiju více, protože koukám často na filmy...
      • apple appstore podle posledních dat z ledna 2013 obsahuje 870 000...googlujte najdete to já ted nejsem doma a nechce se mi to hledat

        no na filmy je 16:9 rozhodně lepší, já mam ipada hlavně na čtení a na net tkaže 4:3 je příjemnejší..víc obsahu při držení na výšku

        Tady je pekné porovnání kde je v 11:00 videt i jak je nexus tmavší...a na slunci e to dost znát...
        http://www.youtube.com/watch?v=M2F5833tqH8
  • Nenávidím jak je 99% her na Android i na iOS, ale jen kolem 50% her z iOS je na Androidu.

    ...Vlastním Nexus 7. FML!!!
    • na iOS vychází vše, a i dříve, na android už pak jen něco, zařízení s iOS nabízej vývojářum lepší výkon a stabilitu, je jasné že má v tomto navrh, momentálně je na iOS o nakých 150 000 aplikací více, a chastá se dost portu jen na iOS a i např od blizzu ta karetní hra bude only iOS

      další vec je optimalizace na poměr stra... na iOS vyvojáři udělaj hru na 3 typy zařízení a maj hotovo, vše pak šlape, ale na Androida by se museli patlat s plno typy HW a nedostatečným výkonem

      máš mít ipad mini a né nexus 7

      taky až budu kupovat tablet jdu do ipadu, když ten trh sleduju tak protě tablet jedině iPad s iOS
      • tss. tak to prrr, Na Androidu je jež nyní více aplikací, takže příště udávej správná čísla ;). o stabilitě a výkonu nikdo nemluvil, jen mi přijde zvláštní, že právě android, s větším počtem uživatelů je tak strašně nepodporovaný se strany vývojářů až je to k breku. Mimochodem Nexus 7 je po všech stránkách skvělé zařízení a nikdy bych ho za jakýkoli iPad nevyměnil.

        Inu, je to věcí názoru, ale já osobně iOS nenávidím za jeho nepřizpůsobivost a extrémní uzavřenost, čímž si dle mého názoru také škodí. Navíc, Nexus 7 (jak již z názvu vypovídá) je sedmipalcový a to je pro mne ideální velikost. Navíc 8" s tímhle s prominutím debilním poměrem stran bych do kapsy nestrčil, Nexe tam dám i s pouzdrem.
        • No to je jednoduché vývojáře už nebaví vydat hru na které makali několik měsíců a pak během minuty na GP mu to začnou krást. Kdyby měl Google trochu více snahy a řešil by to tak by GP nebyl takový odpadkový koš. Snad se to alespoň trošku změní na OUYA storu tam by to mohlo být pro vývojáře trochu lepší.(bohužel/bohudík to bude nejspíše jen pro majitele konzole)
        • Hej to je presne to novinarske PR ktorym krmia kazdy den nasene titulky kolko app ma ktory store. Fak je ten ze na google stor moze byt viac aplikacii ale kvalita je mizerna. Ci uz vdaka schvalovaciemu procesu alebo pristupu googlu je tam proste kopec odpadu, pokusov a celkovo nefunkcnych aplikacii. Co sa tyka podpory zo strany vyvojarov tak to je pomerne jednoduche Google sa tavia k problemom chrbtom. Pre neho je to len platforma na sirenie mobilnej reklamy nic viac. Proste realita je taka ze Android sa vyprofiloval ako socka system kde sa masovo kradnu aplikacie a google nema nejaky vazny zaujem to momentalne riesit. A samozrejme aj tehnicke problemy, napriklad zalagovane audio = neexistencia profesionalnych audio aplikacii na androide (staci si to porovnat s ponukov na ios, ked uz sa tu bavime o pocte aplikacii), celkovo rozbite UI = kazda aplikacia si robi vsetko po svojom ako sa jej zachce, neprimerane narastajuce poziadavky androidu na hw = aktualny ios bezi v pohode na 2 generacie starsom iphone, atd. Na druhu stranu je fakt ze zasa android je trochu, ale fakt len trochu otvorenejsi (neviem preco sa siri tato fama ze android je nejak brutalne otvoreny os) a tak nejak existuje pre neho viac utilit , hlavne prave pre ludi od IT (sietove utility a podobne).

          Inak by ma docela zaujimalo co si bezny uzivatel predstavuje pod '"otvorenostou". Silne pochybujem ze si vecsina z tunajsich citatelov doma kompiluje vlastny android kernel alebo ladi ovladace. Vecsina si tak maximalne rootne telefon a popripade nahra nejaku upravenu romku z inetu. Mimochodom aj ta "otvorenost" zalezi od popularity daneho telefonu od vyrobcu. Ak je to nieco okrajove tak sa rootnutia clovek nedocka a vecisnou ani updatu os.Od Androidu 4.0 uz nepodporuje standradne usb storage device mode, nedaju sa instalovat aplikacie na sd kartu takze je furt problem s miestom (toto fakt na ios zariadeniach riesit nemusite, jedna pamet a hotovo).

          PS: mam zariadenia s oboma os a kadze ma svoje + aj - ale fascinuje ma ta nekritickost k androidu a hlavne informacie posuvane z "druhej ruky".
      • :D musím se tvému komentáři zasmát :D
        taky mam nexus 7 a za ipad mini bych ho teda nedal.....mel sem k dispozici i ten a výrazně horší
        • no já zatím tablet nemám, ale v mém okolí jsem si mohl udělat obrazek o obou zařízeních a ipad mini ve všem vede...boužel tedy i v ceně o 2000, ale za ty 2k navíc je tam podstatně lepší výkon (hrál jsem na obou hry jako real racin 3, AVP, modern combat a ipad mini má všude tak o 20 FPS víc stím že nexus se už poměrně seká), o naké 3 hodiny lepší výdrž (podle testu a zkušeností známejch), lepší displej, vetší displej v tenčím těle,OS s více appkama, a i hliníkové tělo mě láká víc než plast co se podle crashtestu rozpadne po prvním pádu, a když si na obou zařízeních listuju web, obrazky, system tak ipad má lepší odezvu

          a já už jen kvuli te karetní hře od blizzu co bude jen na ipad pudu urco do ipadu
          • Sory, v naštvání sem to nedočet, takže ještě něco přidám:
            "OS s více appkama" vážně, zase? Nevysvětloval sem ti to už? fakt nevím jestli si mé komentáře nečteš, nebo si to zase zapoměl, ale na v Google play je VÍCE APLIKACÍ než v App Store. Mimochodem k displeji - jelikož je to zařízení do ruky a nedržíš ko těsně před obličejem, tak rozlišení téměř není poznat (krom rozlišení se displej myslím neliší). Naopak by se rozlišení dalo označit za nevýhodu - Větší rozlišení = musí svítit více px = malá výdrž/ větší baterie; větší baterie = delší nabíjení (a argumenty typu stejně nabíjím přes noc nepřijmám, občas se do časového presu prostě dostaneš.)

            Odezva systému? Ale prrr... je vidět že si Nexus nedržel, protože záseky nemá... Podle tvých komentářů maximálně usuzuju, že jsi typický jablíčkář co o konkurenci nic neví a jen jí odsuzuje že nemá na zádech jablko. V ruce si nedržel Nexe ale maximálně nějakej čínskej Low-end... Ono ne každému tabletu s Androidem se říká Nexus 7 ;).
            • Neříkám že je Nexus lepší, kde to čteš? Jen říkám že se 1) nedají porovnávat - nejen kvůli systému, ale také kvůli stáří.
              Mimochodem ovcí také nejsem, jen jsem si Android oblíbil, protože má více možností...

              Kupuj co chceš, jsou to tvé peníze. já tě přesvědčovat nebudu, jen si myslím, že by si měl nejdřive obě zařízení dlouho používat a pak si udělat obrázek nejen o nich ale i o každém operačním systému.
              Kdybych ti měl poradit, tak si počkej na Nexus 7 druhé generace (který brzo vyjde)
            • no sice zatím jablíčkář nejsem, ale sem si jistý že budu, taková ovce jako ty být nechci, tuhle debatu nemá cenu dál odvádět, já jsem zatím nezaujatej a nemám žádnej tablet...zkoušel jsem víc než několik hodin nexus i ipad mini a za mě je lepší ipad...

              ty zas rikáš že je lepší nexus... OK měj nexus já si koupim ipad budem spokojení oba :-)...ale hádat se tu z ovcí nebudu
          • Tak jednak vyšel Nexus dříve, takže je starší, což v dnešní době znamená velký rozdíl v HW.
            O crashtestech ani nevtipkuj, tam je většinou vidět, že to dělali jablíčkáři - vždy jablečné zařízení spadne rovnoměrně, to s Androidem vždy na větší kamínek, nebo nerovnoměrně na roh. Mimochodem plst u nexe si nedokážu vynachválit, neskřípe, nevrže a je pohodlný, takže za mě je i lepší než kdejaký kov (nehledě na to že má skvěle ďubkovaté záda, takže i se spocenýma rukama se dá dobře uchytit a neklouže.)
            • mno já mam ipada mini a držím ho výhraně v jedné ruce a neklouže mi i přes hliníkové tělo... co se výdržetýče týče tak mi už spadl několikrát a má jen pár škrabancu, hliník je dost měký a lehce se udělá tupka po pádu na beton...ale už jsme viděl spadnout nexuse na zem a rozletěl se na 3 kusy...
  • Odulin
    Na první pohled mě to dost zaujalo, ale o praktičnosti přesto trochu pochybuju. Jinak čtverečkovaný papír forever.... na tom jsme se něco nadračákovali.:)
    • Jak už jsem psal na FB k tomuto příspěvku. ..... Kdybych měl tento nástroj tak před patnácti lety, to by bylo haló :)
  • Jemné osvěžení, v tomhle horku.-.-.
  • Kopie Little Big Planet!
  • fizola
    Krása, len škoda že na to treba ich kostičkový papier (čo nie je neobvyklé, aspoň nedojde k chybám) keďže mám ešte zo základky poodkladané papiere na ktorých sme hrali v lavici cez hodiny rôzne vojny, strategie, zavody atd :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit