Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Phillios191
    jo, choral je něco co se ve hrách používá dost skromě a přitom je to dost emocionálně účinná část hudebního doprovodu.
    • V tomhle ohledu pro mně zůstává nepřekonatelnej Jesper Kyd. Poprvý jsem ho mimo Amigu slyšel ve Freedom Fighters, kde mi ruský sborový chorály (jestli si dobře vzpomínám tak to nahrával s nějakym bulharskym sborem) doslova vyrazily rohlík z huby ;). Obecně se moc nepoužívaj ani vokály. Neni to asi úplně nejlevnější zaplatit jednak sbor či vokálistu a druhak nějaký nahrávací prostory. Holt klávesy s kompem jsou v tomhle ohledu levnější :). Ale občas se něco najde, což je fajn.
      • Phillios191
        jj, s madarskym sborem, jeho použití instrumentů a zpěvu je fantastický. Popravdě se mi OST z FF líbí z jeho tvorby nejvíc dodnes, jsou hry, jejichž hudba dělá občas razantní posun v celkovém pocitu z hraní a FF je jasným důkazem. Jesper Kyd je navíc mistr co se týče ambientů, fungují jak stupnice tepla.
        • Tady je taky jedna hezka prace s hlasy .)
          http://www.youtube.com/watch?v=rPsL2WVhFCc
    • maros.goc
      Skus si vypocut dark souls 2 a uvidis ake je to ked skladateľ zabudne ze menej (choralov) je niekedy viac
  • Draken69CZ
    Já si furt říkám jestli i těch 24 fps není zbytečné moc, co třeba 20 fps pak by ty 4 fps mohli investovat do lepších textur nebo konečně implementovat AI.
    • ja si zas myslim,jestli zas na pc neni 60 fps dost,kdyz se vetsina pc portu,ani nezaplati,viz far cry4.Uz jsem si stezoval u sony,jak mhou dopustit,ze veskere pc porty jsou hezci,a pritom je to platforma,na ktere se nejvice pirati a mnohdy se proda nejmene portu dane hry.Viz far cry4.A jeste tyto lidi vetsinou dostanou cesky preklad i dabing!No fujjjj!!!
      • Draken69CZ
        Ano, 60 fps je dost víc už, pro mě, není třeba. Tak hezčí když na to je HW je hezčí kdo má horší HW nemá to tak hezký. Tak to pirátění je dost zcestný, plno lidí co si to stáhne by si to stejně nekoupila a co víš třeba si to zkusí na PC a pak koupí na konzoli :D Njn i na tom PC jsou nějaká ta plus.
        • víc není třeba, dokud nehraješ online FPS... neplést s jakoukoli FPS na konzoli, myslim pravou FPS na K+M... tam rozdíl 60 vs 180 FPS opravdu poznáš, vono neni náhoda, že to tak všichni od určitý úrovně skillu hrajou *5*
    • 24fps je plynuly pohyb, 24 fps bezia vsetky filmy. predpokladam ze to je garantovane minimum, nie ze ta hra nikdy nepojde viac
      • zevraj..plynuly pohyb :D
      • Magister_Peditum
        Srovnávat pasivní sledování filmu s aktivním hraním her je naprostá blbost.
        • stazovat sa ze nieco ide plynule je uplna blbost
          • Asharak
            Stěžovat si na něco co se trhá blbost není. Sup další moudra! :D
            • takze si to hral a sekalo ti to ? lebo jedina informacia ktoru mame je ze povedali ze to pojde plynule. este si daco popiste na zaklade vasich dohadov a vymyslov
      • Dokud ve hrách nebude implementovanej nějakej realistickej motion blur, tak do tý doby bude 24fps z kamery bohužel pořád plynulejších než 50fps realtime renderovaný grafiky.
      • Filmy běží ve 24 FPS především z historických důvodů. Je to přežitek z doby, kdy se filmy natáčely na opravdové filmové pásky.
        • Vrook
          Zvyk určitě, přežitek nikoliv.
        • ano prezitok, hlavne ze jacksnov pokus o 48 resp 60 fps dopadol zle len preto ze 24 je prezitok... ako povies
          • C-BEAM
            dopadol zle pretože populácia má niečo zažité od čoho sa nevie zo dňa na deň preorientovať. Sú ľudia čo nikdy neprejdú k digitálnej fotografii alebo elekrické autá im prídu ako nezmysel pretože majú radi zápach benzínu a hluk motora, sú ľudia čo budú navždy počúvať gramofónové platne tak ako tí čo si nikdy nezvyknú na 60fps film. Avšak ďaľšie generácie ktoré budú vyrastať na 60 fps filmov už nebudú starcom, ako istý GST žvatlajúcim o "plynulých" 24 fps, rozumieť.
            • souhlas, jen do toho prosím nepleť nejkvalitnější známej záznam zvuku na světě, na vinyl mi prosím nesahat, díky :)
            • Vrook
              Neni to tak jednoduchý jako s fotografií ani třeba jako s rozlišením. Roli tam hraje právě i ta řekněme fyziologická otázka vidění. A přes to se člověk imho nedostane přes jednu generaci, navíc když si uvědomíš, že podobně by musela běžet všechna audiovizuální média, se kterejma přijdou v běžnym životě do každodenního styku. Navíc u filmu jako u umění to neni až tak ve vlivu diváka, ale autora - a jasný, nějaký box office attack experimenty určitě budou, stejně jako tomu bylo (a ještě doznívá) s 3D.. ale na žádnou revoluci bych v tomhle směru rozhodně nečekal. *15*
          • No to si staci precitat komentare na Youtube u 60FPS videi. Sa tam vyplakava nad tym ze to neni prirodzene, ze z toho bolia oci a podobne bludy. Ale aj ked ja so 60FPS problem nemam, nebranil by som sa nejake moznosti volby, nech si kazdy vybere co sa mu paci viac.
  • maros.goc
    ten skladatel sa mi zda az prilis sam sebou isty ...len aby z toho nebola nudna "brum brum" masa s klasickymi "ta da ta da tada tada" hororovymi motivmi, co vzhladom na video asi aj bude ....no ale uvidime :) ...sice mne je to jedno :D
  • Kozy
    Jo, tak na tohle se dost těšim, vypadá to vážně perfektně.
  • Mato1987
    Špičkové ! Alternatívna história, skvelá podmanivá hudba a tesla, sem s ňou :)
    Najviac sa samozrejme teším na ten špecifický cinematický pocit z hrania hry v 24 fps.
    • Radsej si vyhon a bude ti lepsie, ako by si mal stravit 5 min hranie tej hry
    • oktavius66
      No určitě se to nesekne... Já se za celou dobu, co mám PS3 nesetkal s jediným zásekem kvůli FPS. Když se na takovém starém hardwaru, co je v PS3 nesekl ani The Last of Us a podobné hry, tak proč by nemělo jet v pohodě The Order 1886 ... Pojede to v pohodě *3* .
      • faitheater
        Teraz uprimne neviem ci ide o nepodareny sarkazmus alebo to myslis vazne :-)
      • To mas tak, kamarat hral stareho Tomb Raidera v SVGA rozliseni odhadom tak pri ~10FPS a tiez tvrdil ze to netrha, mne z toho slideshow doslo po par minutach blivno. Je to proste subjektivne.
      • Mato1987
        To si vymýšlaš, v The Last Of Us boli miestami prepady aj pod 20 fps, len si si to nemal ako všimnúť keďže asi nemáš žiadnu záznamovú kartu alebo niečo podobné, kde sa dá celkom jednoducho zistiť aké fps prepady hra má. Mimochodom order 1886 vychádza len na ps4 a kedže sa jedná o exkluzivitu tak očakávam maximálnu odladenosť, tzn. fullhd 1080p orezané na 1920x768 kvôli krásny čiernym okrajom a hra zamknutá na 24 fps aby z toho hráč mal ten najlepší filmový zážitok.
        Ale nie tak srandujem samozrejme, ja pevne verím a dúfam, že hra sa vydarí, lebo na ps4ke zatiaľ veľa kvalitný trojáčkových hier okrem remastrovaného tlou a gta V a strielačky killzone shadow fall ani nie je.
        • Jack1947
          To jim ještě dost věříš potom co zatím předvedli spíš nic moc, doufám že to bude aspon průměr/nadprůměr. *7*
      • Tak zrovna u the last of us jsem nekolikrat pocitil pokles fps a to zejmena v interierech, kdyz jsem zapnul baterku.Ale to bylo jen v par situacich, jinak to ale bezelo v pohode, az prekvapive vzhledem ke stari PS3.
        Jinak ty jim vazne bastis ty reci o filmovosti? To snad ne. *1* To jsou prachsproste vymluvy, misto aby priznali, ze PS4 proste na vic nema.
        • oktavius66
          PS4 má asi 2x lepší Hardware než moje PC... Se divím, že na tom stále něco rozjedu *1* . Ale jsem rád, že aspoň ty nové hry rozjedu a mohu si je zahrát i na nejnižší.
    • Jj, 24 fps, to konečně ukáže bezvěrcům, že 24 fps je dostatečné. *1*
      • A 36kHz 12bit pre gramafonovejsiu hudbu!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit