Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrál jsem MoO 2 a tohle mi to dost připomínalo. Pravda boje mě narozdíl od MOO2 nebavily. Možná proto že nebyly tahový. U novýho MOO jsem nedohledal jak říct lodi aby nešla do útoku. Pravda sem to zase tak moc nehledal. Navíc MOO2 mělo v bojích i taktickou část, ve které jste řídily které štíty (byly rozděleny na 4 strany) / které pancíře nastavíte nepříteli do palby. Asi moc složité pro páčkovače. To mi tu chybělo a boje jsem začal přeskakovat což jsem v MOO2 dělal snad jen ke konci hry kdy už šlo jen o dobíjení posledních přeživších.
    Každopádně tu máme teď Stellaris... takže MOO má konkurenci, celkem velkou. Za tenměsíc než vyjde MOO apoň ve Stellarisu zvládnu pochopit mechaniky vyvolávání a vedení válek :D
  • Aby nakonec Orion nedopadl stejně jako čokoláda Orion ta je tak hnusná že ji už nechci ani vidět.
    • Ses přežral, co? :)
  • Parádní trailer! Ten naláká hodně lidí *1* Teď vážně, snad to nebude mít sterilní renderovanou grafiku jako některé díly.
  • Já bych raději remake hry Imperium Galactica II, bylo to mnohem lepší než všechny Oriony.
    • Bud rad ze to nedelaj, byl bys akorat nastvanej jak celou serii zkazili. Staci videt tu zenskou v tom videu a kazdymu musi bejt jasny ze tady jde o to vydelat prachy.
      A to se dela jinak nez vyvojem her s old skool hratelnosti..
      Navic uz v prvnim screenu jsou videt loga playstation tlacitek. *9*
  • Vemte si blbost, pokud na tom vydelame, tak to trochu opravime. Kdyz ne tak jdete do haje jdeme zdimat jinou znacku :D
  • XorxoxTalarius
    Takze ta hra je porad stejna blbost? A co mi je potom ze se autori rozhodli hru po vydani vylepsovat? To jako ze mi slibuji ze nekdy v budoucnu to bude fakt super bomba, ale koupit si to mam ted? *1*
    Ne diky, hry podle knizky "Jak byt spravny korporatni otrok." nekupuji.
    • Nápadů je vždy nekonečně mnoho a musí se stanovit laťka, kdy se řekne "tohle doděláme a vydáme". Další věci a nápady budeme přidávat postupem.
      Jinak může vývoj (čehokoliv) v podstatě trvat donekonečna.
      • walltar
        No ale i tak musí ten základní produkt nějak vypadat...
        • To každopádně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit