Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chci se jen zeptat. Jak je možné, že Squad je za peníze, tudíš komerční projekt a je to přitom mod. Nebo oni to překopaly na vlastní hru s vlastním enginem?
    Jak to je.

    Díky.
    Cloud.indeed@outlook.com
  • na Unreal Engine 4 vytvoreny par lidmi. Rad podporim.
  • Pete.palis
    40 doláčů za early?...ach jo *9*
    • 30 kdyz to koupis ted ja jejich strankach
    • proc ach jo? tak pockej na plnou hru ne? zijes v demokratickem state. neco se ti nelibi? tak to nekupuj proboha ne?
  • Zase early access, po mrdce Dayz už nikdy *11*
    • PR trvalo deset let, nez vysla stand alone verze 1.0 ale ve verzi 0.7 byl vyborny a plny servery. Chapu tve stanovisko, najdou se vsak vyjimky.
  • Oproti Arma2 módu : wasteland, mi hra nenabízí nic, kromě výše popsaných map z historických konfliktů, a dost možná lepší optimalizaci.
    Naopak co nenabídne je např. hromada zbraňového arsenálu a realná bojové i civilní techniky, mapující se od dob 2. světové války až do pozdních let devadesátých, mapu o velikosti 225 km2, stavění a opevňování základen, a systém přepadávání a rozkrádání AI čet/techniky/zdrojů, o které se vedou dost často neskutečné souboje.
    https://www.youtube.com/watch?v=UIsEve9cK54
    • Kdyz uz Wasteland, tak jedine v Arme 3. Dvojka je uz historie, ktera graficky a predevsim technicky vyrazne zaostava za novejsim dilem.
      • Bohuzel zrovna me ve trojkovym wastelandu vubec nesedla ta smyslena vojenska vybava a sci-fi struktura staveb, zkousel jsem i modnute cherno po vzoru dvojky, ale tam me to potom prijde absolutne to same co arma 2, vcetne bugfestu. Takze zatim valcim na dvojkovych CCG serverech kde je vetsinou lidi hromada, a Armu 3 mam uz snad rok u ledu, coz pro me znamena jenom jedno - vyhozene prachy.
        Ale jak se rika 100 lidi = 100 chuti..
    • Pokud to eventuelně dosáhne rozměrů Project reality tak tam bude víc vehiklů, zbraní a frakcí, než ve všech Armách dohromady i s Flashpointem.

      Ale nemá to moc cenu srovnávat. I když s podobným zaměřením, pořád jsou to dvě naprosto odlišné hry.
      • Srovnavat cenu ma, protoze to jsou snad jedine 2 hry stejneho zanru, ktere se zaroven hrajou jako HC simulace a za pouziti realne vyzbroje. Ja zatim videl jen video z Jackfrags kanalu, a to vypada jednoznacne.
    • Uprime mi ten system prepadavani cet moc nesednul a uz vubec ne podivne chovani kdy AI ktere vidi skrz vegetaci, vydrzi milion kulek a jeste ma takovy podivny animace zasahu (https://www.youtube.com/watch?v=D2kqg9neMi4). Ja mam Armu rad a neco jsem se ji v MP nahral ale tohle vypada proste skvele.
      Nevidim duvod proc se omezovat jenom na jednu realistickou FPS.
      Navic mam pocit ze to co Arma ted potrebuje opravdu nejvic je konkurence.

      Arma mi prijde cim dal tim vic tezkopadne a nemotorna

      Squad proti Arme nevypada rozhodne tak dobre graficky ale casticovy ma narozdil od army uplne nadherny.
      • Taak, nevim jak arma3, ale ve dvojce o ktere se bavim (wasteland) je opravdu AI na urovni lobotomovaneho potkana s aimbotem, tam ale neni vyzva postrilet Bandu nehybne lezicich NPC, nybrz jim potom odcizit korist napriklad ve forme bitevni helikoptery, kterou musite jeste opravit a dotankovat palivem, nez se na vas spusti palba, v lepsim pripade z hlavne nejakeho osameleho snipera ktery zrovna projizdel kolem, nez organizovane cety nepratel kteri uz tak tupi nejsou, a najednou se takova akce protahne klidne i na pul hodiny, a pokud korist necmajznu dost rychle, zvrhne se to treba v neskutecne jatka, kde se sleze pul serveru a na konci zustane misto heliny jen krater s okolim zasypanym hromadou mrtvol *1* ,
        To jsem myslel pod pojmem prepadavani AI cet .
  • Kupuju bez zaváhání :D, škoda jen, že po vydání PR Standalone šla komunita PR do háje....
  • Kdyz je rec o BF tak si nejde nekopnout do Battlefrountu a tech epickych bitev pro 40 hracu ...... NEXTGEN BIATCH
  • Podobný je i D.U.S.T.
  • Konecne hra pro PC Master Race jak ma bejt. Drzim palce aby to vyslo.
    • Tak PR se neustale aktualizuje. Posledni update minuly mesic prinesl opet tri nove mapy a spoustu zajimavych zmen. Nejlepsi na cele hre je ale komunita.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit