Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stále bojuju s nutkáním si PS3 koupit už teď a nečekat do vánoc...navíc když mám na cestě novou televizi...uuaaaaa
  • Jack1947
    Mozna nejaky ten padnejsi duvod , proc si neporidit PS3 ? *7*
    • co treba proto ze je to predrazeny high tech dvd player ktery presne za mesic bude uplne h_vno pac vyjde ps4? :)

      tim nechci nejak narazet na console komunitu, vsichni jsme prece hraci ne? Also ted v dobe gta bych dal za konzoli krev prvorozeneho ale nehodlam si ji kupovat presne z duvodu ktery jsem uvedl nahore


      edit - bravo games.cz uz jsme na urovni novinky.cz a cenzurujeme sprosta slova!
      • Miserius
        Bude nahovno az vyjde PS4? A pecky jako The Last of Us zmizej? Nesmysl, kuli hracum jako jsi ty, co hrajou jen tyden stary hry a starsi uz jsou pro blbce, je to tu samej hnup
        • Ne pro kazdyho je Last of us pecka *3*
          • Miserius
            To chapu, ale pro kazdyho kdo to hrál jo *2* *3*
            • Jack1947
              To by slo no, teda jestli by to nemohlo spolupracovat s wifi s antenkou.
              Pak taky no, docela dulezite cast celeho procesu je i cena a kdyz uz PS3 tak bych chtel ho vyhodne (popr v nejakem tom bundlu).
            • Miserius
              Si kup novej router s wifinou a mužes si připojit kolik mašin chceš, otázka 300 korun
            • Jack1947
              Nevim, mozna z duvodu toho ze router nemam , mam jen takovy ten levny Switch to by mozna stacit mohlo no. *7*
    • Miserius
      3 DLC k nejlepsi hre roku jsou duvod NEpořídit ps3? To jsem myslel že jsi rozumnější
      • Jack1947
        Ja urcite chci PS3 o tom zadna , navic ted zase vsechno na PS3 zlevni s prichodem Next genu ... nevim no ... stale premyslim .
        • michaliuz18
          urcite si ps3 kup nielen kvoli last of us ale aj dalsich 5 hier ktore si na pc ani na xboxe nezahras, a rozhodne stoja za to ,ps nikdy nesklame a planujem k vianocam kupit
          • Jack1947
            Jo a ostatnim Naughty games hram , ja vim no nerikam ze ho nechci docela ho chci a zacinam chtit hodne ale rad bych mel i Nvidia Shield ( vyjde to u nas pozdejc) , takze to pocka a PS3 by zle nemuselo bejt koupit par pareb do zacatku s online by to bylo trochu horsi, zkusit bych to urcite chtel a tak casem ... hlavne vyresit zapojeni repru, mozna pres nakej mponent a to i do tv *7* .
            • Miserius
              Zapojeni repraku k PSku? Staci AV receiver (nebo neco podobnyho, stoji to 9 stovek) a nebo normalne zapojit repraky do televize - já mam takle zapojeno 5.1... Online by byl problem proc?
        • Miserius
          Jo tak, tys to napsal tak že se to dalo vyložit dvouma způsobama
          • Jack1947
            Jj, jako takova otazka k zamysleni jeste pro ty co jako ja stale uvazuji , pro poradek. *3*
            • Co řešíš, dostaneš k tomu 60 kšiltovek zdarma, to je přeci pádný důvod ke koupi. *1*
  • Mato1987
    No neviem sa dočkať, multiplayer som v TLOU ešte nehral :) ale na to sp DLC sa náramne teším, season pass mám zakúpený už skoro mesiac a hru som prešiel dokopy 4 krát :D
  • God-of-War
    Ale vzdyt preci delaji. Daber Nolan North rikal, ze u nich videl jeste neohlasenou hru, na PS4.

    Reakce na Sama...
  • Kdyby radši pracovali na nové hře, samozřejmě stejně kvalitní a chytlavé jako The Last Of Us.
  • Konzoloidní sra*** *16*
    • Souhlas, naprostá hovadina, ani v kriminále to nehrajem.
    • Jen tak na zamyšlení. A ne, tvůj příspěvek se mě, ačkoliv mám rád ps3 i TLoU, nijak nedotkl. Proč někteří lidi cítí potřebu anonymně na internetu blít píčo*iny a otravovat ostatní? Vážně, nakolik zakomplexovaná, závistivá socka musí někdo být, aby napsal takovou blbost jako ty? Asi hodně. Je mi tě líto.
      • God-of-War
        Líp bych to nenapsal ani já:)... +1
  • Dá se ten Season Pass koupit dodatečně??? Nechci přijít o DLC :(
    • Miserius
      Porad je v prodeji
      https://store.sonyentertainmentnetwork.com/#!/en-cz/games/addons/the-last-of-us-season-pass/cid=EP9000-BCES01585_00-TLOUSEASONPASS00

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit