Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle Naughty Dog postihuje scela pravidelne, pamatuji se jak prezident toho studia psal o obdobi, kdy prisli o 40% zamestnancu. Bylo to v dobe vyvoje Uncharted 1, kdy se prechazelo z PS2 na PS3 a toto obdobi oznacil za nejhorsi v historii studia vubec. No a vsichni vime jak to dopadlo, vlastne se tim nadechli k nejvetsim uspechum a slave. Prave ted nabira to studio dost novych vyvojaru, tak treba je mezi nema dalsi Straley, vsichni jsou nahraditelni. :-)
    • Jack1947
      Ne všichni nahraditelní opravdu nejsou.
      • Jsou. Občas je to dokonce vhodné, pokud firma např. hledá novou krev, která by přinesla nový pohled na zaběhnuté pořádky. Něco ztratí, ale zase něco získá.
        • Jack1947
          Já myslím že pokud byl někdo průkopníkem tak těžko ho třeba někdo překoná ano může přidat nějaký svůj nápad ale těžko někoho již zaběhnutého nahradí určitě ne jen tak.
      • Jsou, uplne vsichni.
  • Ať žije Bruce Straley!
  • Ajéje... tak to Naughty Dog je teď v pořádným srabu
    • ucho
      ani ne. v současném vývoji her výsledná kvalita málokdy závisí na jednom člověku. každý by měl být nahraditelný a nová krev může přinést i svěží vítr a více energie.
  • Tak doufám, že o tobě neslyšíme naposledy, Bruci. Shodou okolností dneska jsem konečně dojel Uncharted: The Lost Legacy a byla to opět jízda. Doufám, že Druckmann na TLoU PII nevyhoří.
    • @all, samozřejmě vím, že Lost Legacy je ne-úplně-související titul, nicméně zmínil jsem ho v návaznosti na to, že Straley se též velkou měrou podílel na Uncharted sérii. *2*
    • ucho
      mám pocit, že Lost Legacy už nerežíroval a snad se na hře ani nijak nepodílel.
    • Uncharted 4 != Uncharted: The Lost Legacy *7*
      • TLOU II >= U4^2
  • nějak to od těch ND odchází ve velkém poslední dobou...
    • Jack1947
      Třeba se potřebují posunout dál...
      • No jo, nechcou dělat jenom pseudoherní filmy.
        • Jack1947
          Tak jsem to sice nemyslel ale řiká se tomu karierní postup.
          • Still
            Nebo syndrom vyhoření *1*
            • Jack1947
              Nebo prostě si po letech působení jako v každé práci ostatně vzalo/bere svou dan. Snad se neuchýlí k mobilnímu hnusu, to by byl skok do bezedné propasti.
            • Skoro bych to spíš viděl na ten burnout. Tvorba AAA her je tvrdý byznys, ačkoli ND možná mají trochu větší volnost v tom, co a jak dlouho chtějí dělat, než většina studií vlastněných nějakým velkým vydavatelským domem. Straley určitě psát databáze do Oracle nepůjde, tak uvidíme, do čeho vloží svůj um a energii, až se zmátoří. *4*
            • Jack1947
              That too, to ale nebude ten případ kor když určitě neodchází z herního průmyslu úplně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit