Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • já jsem taky hrál betu, a přijde mi, že ve 4 lidech bude zábava, řídit vlastní škuner, kydlit kostlivce a hledat poklad. Taky si myslím, že to spíš zapadne, protože MS má prostě smůlu *7*
  • Nevíte, jestli bude ještě další přístup? Ten v prosinci jsem propásl, protože jsem si někde přečetl, že bude až v lednu.
  • Byl jsem teď v té poslední insider alfě a hrálo se to strašně dobře - hlavně to teda parádně vypadá, kreslí to super obrázky, když zapadá slunko a vy se plavíte na svým škuneru po neuvěřitelně dobrým moři, k tomu hraje harmonika nebo ta divná točivá věc.. nevím, jaký s tím ale mají další záměry, alfa byla obsahově docela prázdná, podle mě to člověk fakt vyčerpá za pár hodin. chtělo by to nějakou lepší ekonomiku, a aspoň nějaký "rpg" prvky, i když je ta hra celá dost casual, ale tam prostě není co dělat.zatím. fakt nevim kam míří dál.
    • walltar
      Já jsem se hodně bál grafiky, ale poslední alpha mě celkem dost potěšila... grafika není špatná, co se gameplaye týče, tak hra je celkem zajímavá.

      Pokud se jim podaří dostat do hry víc obsahu, tak to bude zajímavá hra na zahrání večer s kamarády.

      Casual to asi bude dost... to si myslím, že byl i záměr tvůrců.
      • jojo já to ani nemyslel jako casual ve špatným slova smyslu - ta hra je prostě lehká na hraní, ale jako se vším MP záleží co si s tím hráči udělají. ale ta rutina - Hideout - mapa - poklad nebo Hideout - mapa - kostra mě omrzela fakt asi po hodině, potom se dá ještě lovit ostatní lodě a to je docela zábava, jenže mě štve, že ta loď samotná nemá žádnou hodnotu - když o ni člověk přijde, stejně hned vyplave někde kousek od něj Ariel či Poseidon či co to je a má loď zpět.. chápu to jako ústupek, hratelnosti, ale přijde mi, že tam potom dost věcí nedává smysl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit