Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna někomu jako jsi Ty se nemám potřebu ospravedlňovat. Já jsem člověk, který se rád v něčem pošťourá, ale pokud dám někomu 1100 za "balení" které má obsahovat určité proklamované věci, tak bych byl rád kdyby ty věci fungovali. Jen si nerad nechávám "nasrat do ruky". Kdybych to věděl, že to nefachá, rozhodl bych se třeba pro koupi něčeho jiného, co má funkční editor, třebas Shadowrun s DLC (i když je hra samotná poměrně plochá, oproti Divinity).
  • ty ses uz tak zrpacovanej,ze si ani neumis predstavit,co vsechny na ty hre je spatne...vypada jak z roku 2006 *9*
  • xH4wK
    Ja teda vyssie spominane technicke problemy nemam.. ale ja taktiez nemam PC za babku..
    A fps lock na 60FPS + pomer stran mne zazitek teda neskazili.. takze ?
  • Little Big Planet (1+2+racing), Minecraft, Infamous 2, GTA 5, Far Cry: Blood Dragon, Hitman Absolution...
  • Corvus
    Včera jsem nainstaloval a čekal jsem nějaké hrůzné sekání či jiné prasárny, no a hra mi jede na maximální grafické nastavení jako víno. Počet snímků 30 fps nijak nesnižuje herní zážitek a doslova si mlaskám. Co mi vadí jsou spíš ty černé pruhy čili já osobně si přes debug lištu hodím hru bez pruhů... Jinak s technickým zpracováním maximální spokojenost. Tedy aspoň na mém stroji.
  • del0
    To je hezký, že umíš počítat, akorát si zapomněl, že kvalita je subjektivní. Navíc kritizovat příběh v Divinity a pak zmínit DS a Aliena je na Chocholouška... *15*
  • del0
    To víš, že to poznáš. Nejde o to, kolik máš max fps, ale o ten náhlý skok, když si zvykneš na určitou hodnotu. Např. v Quake3, když si měl většinu času 145fps a třeba to někdy spadlo na 100fps, tak to bylo znát a sakra hodně. Prostě ti přijde, že se to najednou seká, i když je to plynulý. *1*
  • Pozor na něj. Takový borec jako je on ti to v klídu napíše i na mikrovlnce.
  • cos to vyblil za kravinu?
  • ano i z 60 na 50 to jde poznat. Poznal si nekdy vubec ze se ve skutecnosti film pusteny na monitoru kouse? Pochybuju. A proto existuje madVR s motion interpolation. Doporucuju si neco nastudovat a protrénovat zrak.
  • GTAV a Skyrim asi nejvíc, pak celkem jede GTA IV a občas něco na oba Fallouty...
  • Tak ten neoficiální update 1.0.177 asi bude odpovídat patchím z počátku října, ale nějak z toho nejsem moudrý, pouze přepsání language.lsx souboru + nějakých dalších v English lokalizaci ničemu nepomohlo. Asi jedině kdybych si stáhl celou cracklou verzi .... no a ostatně tak to máme skoro pořád, oficiáně se málo co opraví a lépe jsou na tom vždy ti co to celé stáhli :). Pokud nějak víš co s tím, napiš mi kdyžtak na email: xTomx@seznam.cz, díkys
  • Kinet1c
    To je ako teraz s FFXIII, to uz clovek nech si rovno kupy ci pozicia ps3 a zahra na tom aby si to uzil a nie locknute 720p, tu zas 30fps, kedze dnesne aj priemerne pc by to nedalo na 60, no nic, zial toto nie je ani tak problem konzol, ci PC, ako som uz tu pisal, je to problem vyrobcov hry ty co tu hru ladia a optimalizuju, ty sra.i su zodpovedny za toto, a potom nezostava nic ine, len vymysliet vyhovorky, nech su akokolvek komicke a realitou maju spolocne asi len slova, ktorymi su tie nezmysli vyjadrene.
  • Ano, to je mi teda logika. Takze vyvojari vydaju totalne sprasenu hru z hladiska optimalizacie (nejak sa nam ta mizerna optimalizacia, kedy zrejme autori nevedia od dobroty, ako by zdrojovy kod este viac doj3bali, za posledny rok rozmaha). A my z toho celeho mame akoze padnut na prd3l, zejo? *10*
    A fakt najlepsie je, ze ked hru vydaju, je potrebne hrabat sa v (v tom lepsom pripade) v konfiguracnych suboroch a tym celu hru aspon ako-tak normalne rozchodit (btw, konzolisti nech ostanu v klude, pretoze na ich "radiatoroch" pre zmenu kazda hra vyzera aspon o niekolko tried horsie, cest vynimkam). V horsom pripade na to PODLA VSETKEHO treba min. taky superpocitac, aky vlastni napr. Meteorologicky ustav v CR. Ide o masinu NEC SX9. Predpokladam, ze spominane DELO by ako jedno z mala vskutku nemalo najmensie problemy rozbehat akukolvek hru. Aj keby mal neoptimalizovany zdrojak hocijakej hry trebars 500 GB.

    Kazdopadne, nejak sa mi z toho celeho zdvihol kufor... takze jdu blejt, velebnosti *11*...
  • Tak v tom threadu jsem našel jako poslední který se řešil verzi 1.0.177, což je dávno příliš staré, pokud tomu dobře rozumím. Právě v patchích přidávají pravidelně hromady textu tak tam asi bude adekvátní jazykový balíček hrát podstatnou roli, alespoň usuzuji podle vyjádření těch týpků co tvoří svépomocí češtinu.
  • Kinet1c
    Drahy moj, ale to je problem nie PC, ale tych ubohych vyvojarov, ktory ti ponukaju na PS a Xbox vylestene vypolirovane zbozie a PC si stale myslia, ze im staci aj kus h.vna a budu spokojny. Kto tu potrebuje zmenu su pani vyvojari a ich hlupy dementny postoj a nie hry na PC. Hry na PC mozu a funguju bez problemov, ked to je vyrobene a otestovane tak ako by to malo byt. Zial opak je pravdou a velakrat sa berie PC ako nieco strasne a preto musi pikat, tym ze dostanu zle porty.
    Moj nazor je ten, ze ked sa hra vydava multiplatformne, v prvom rade by mali vymakat PC port, pretoze ako vidime, tu natrafia na ludi, co maju radi nastavenia a slobodu nastavenia si svojich detailov (takze nie preto prve PC, lebo pc master race a podobne kraviny, jednoducho prave pre toto co sa deje aj teraz aby sa nestalo 30fps vyhovorka castym javom.). Potom az konzole, na ktore treba skoro vzdy podoladovat detaily a vykon, aby ti hra mohla behat bezchybne, pretoze ty si kupil tu konzolu, ty nemozes doladovat detaily, priliz rozsirenym nastavenim a tym padom, what u have is what u get, takze nemalo by to byt naopak.. Potom by sa vyhlo takymto veciam, zial nedaju si povedat, stale robia chyby a potom si taky ako ty poviete, ze PC fuj, lebo su take zavady na hre a ine a co ja viem co a pri tom, celemu tomuto nezmyslu sa da vyhnut tym, ze svoju energiu zameraju aj na doladenie PC verzie. Mnohy to nerobia potom to konci ako konci a potom sa stazuju na piratov, na to uz zabudnu, ze v provom rade predavali nedokonceny sh.t, ktory vecsina nechce a nehodla zaplatit sumy 50-60e.
  • vzdyt je to jedna a ta sama osoba,neverim ze muzou existovat 2 stejne pitomy individua *1*
  • neni to tak uplne legalni zasah do hry,takze odkaz budes muset najit sam,google a tam "cs rin ru divinity original sin editor patch"
  • Pokud na ní chceš nadávat, tak bys ji tím spíš měl hrát, aby ses osobně přesvědčil o jejích (ne)kvalitách.
  • budu vděčný za odkaz, kde se toto řeší, když mi nebyl ochotný/schopný pmoci support team z Larianu, předem díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit