Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jasně, že si pamatujeme Vivisector, teda laespoň já určitě. Je to jedna z mých oblíbených her a zrovna nedávno jsem si ji znovu zahrál. A musím říci, že ta hra má stále něco do sebe. Určitě doporučuji všem, co se nebojí pořádné oldschool střílečky ;-)

    Pozdější Cryostasis od stejného studia byla taky velmi vydařenou hrou, i když žánrově šlo o něco trochu jiného než byl Vivisector. Ale dodnes rád vzpomínám na tu parádní atmosféru doplněnou o skvělé nápady (zamrzlé prostředí, záchrana mrtvých, nutnost hledat zdroje tepla k zahřátí a podobně). A ta hra i dnes vypadá neskutečně hezky.

    Popravdě by mě docela zajímalo, co se v Action Forms kutí teď, pokud teda ještě tohle ruské studio existuje. Ale já doufám, že jo, protože jejich hry měly vždy dobrou hratelnost a s chutí bych si od nich zahrál něco nového... :-)
    • ahoj prosím tě mám dotaz. nemůžu se dostat přes tu pasáž (v návodu je to část 18) kde je vše zaplynované, já si vemu masku od nějaké mrtvoly, vážka mi ji pak rozstřelý a já musím zatáhnou páčku v zadní místnosti a utíkat zpět. jenže to nikdy nestihnu, podle mě je to nemožné. maxi málně se dostanu po další chacpoint, kde vlk nebo co to je rozrazí dveře a pak chcípnu na plyn. jestli víš jak na to tak dílk za radu.
  • Vivisector si rozhodně pamatuji, protože v pozdější fázi hry jsem tenkrát narazil na bug, kdy nešla hra vůbec dohrát. Cryostasis rozhodně nebyla podivnost, byla to hra s fajn atmosférou, nebýt té prapodivné hardwarové náročnosti (čti nahovno optimalizace), bylo by to určitě jedno z překvapení roku 2009.
  • kubi-wan
    Vivisector jsem koupil u ňákýho starýho Score myslim ve výprodeji za šedesát kaček... a musim říct, že mě ta hra nakonec docela mile překvapila... po tom, co jsem přežil první nemastnou-neslanou čtvrtinu hry, začalo to mít docela gule.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit