Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • legendarek je uz moc. GR jsou pro podelany boty, a stejne vsichni jedou jenom jeden pitomej build, protoze k tomu zardi vymysleli 6p set. Nudny.
  • R-BLOG
    Arrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrghhhhhhhhh.neeeeeeeeeeeeeee.aarrggrhafaf.nnneeeeeeeeeeee.aarrgggra.neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.Diablo 3 vanilla.Neeeeeeeee.AAAAARRRRRRRRRRRGgggchchchhchchc.Proč,panebože prooooooooč?.

    Sníci fanoušek

    Diablu 3 něco chybělo.To něco byla variabilita.Kostka kanai vyřešila jeden z klíčovým problémů třetího dílu.Itemizační steretotyp.Já mohu říct jen toto:Ta cesta bude dlouhá,trnitá,bez konce.Blizzard se rozhodl zotročit sám sebe ve prospěch nás všech.Budiž

    TO 0011
    Výraz zotročit jsem použil v širším kontextu.Racionálně uvažujícímu člověku muselo dojít,že AH ničí základní filosofii D3 jako akčního RPG.Narozdíl od wow je to přliš provázané s akční hratelností.AH málokdo přijmul.I tolerance má své meze.Modrá smršt není neomylná,ale snaha je víc než dostatečná a motivující jak pro nás tak pro ně.Uvědomte si co pro koho znamená zábava.Pro vás /možná/zábava,pro ně nonstop vývoj softwaru.Být vývojářem je otročina bez konce.A otroci nikdy nepoznájí tu čistou koncentrovanou radost,na to už nemají čas.Jay Wilson nastolil to nejjednoduší řešení a Blizzard za to tvrdě zaplatil.Jednoduchá řešení se nikdy nevyplácí.Na otázku co si myslím o snaze "zlepšit co se dá"bych odpověděl velice stručně:4 roky pánové 4 roky.Zdá se,že prorocká recenze LG se konečně naplnuje.Jednoho dne vše zapomeneme a budeme spokojeni.
    .
    • 0011
      Zotročit? Ne to ani omylem, jenom jako jedna z mála firem pochopili, co znamená slovo zákazník a když už zotročit tak zotročili nás tím jak to furt vylepšují a jak to udělali návykový *3*
      • Blizzard odvadi super praci imo. Jak treba vydaval patche na Diablo 2? Dlouhy dlouhy roky. Takze znalce tezko muze prekvapit péče, kterou venuje Diablu 3.
        Jina vec je, ze si blizzard nechava kralovsky zaplatit. Ale s tim problem nemam *7*
  • Po precteni teto vysoce zajimave diskuze jsem dostal neodolatelnou chut zabit si zas par tisic demonu *7*
  • Mam takovej sen. Az vyjde druhej datáč k D3, at tam blizz prida dva! novy charaktery. Jako tomu bylo v Lord of destruction. Ale pochybuju, ze by blizz pridal vic nez jednu postavu...
    • Jak jsem si přečetl tvůj kom. hned se mi začalo dělat šoufl . *11* *11* *11*
      • Tak tolik nechlastej *13*
    • zbytecny sen
    • Spejs
      Mňa by potešila démonická alebo polo-démonická postava. Taký dezertér z pekla. *4*
      • To je supr napad. Druid a nakej napravenej fallen angel. Asi to hodim na ofiko forum blizzardu, snad se toho chytnou *1*
        • proč napravenej, normalni demon (sice by to nedavalo moc smysl proč zabiji vlastni ale to by se nejak okecalo); nebo naopak nejakej andel
    • jeden z duvodu proč diablo 3 nemam rad je že mi nesednul ani jeden charakter
      • To ti přeju *3*
    • me by stacil necromancer s armadou minionu, ale vzhledem k tomu, ze tam je ta karikatura witch doctor, tak mam asi smulu
      • Witch doctora mam moc rad. Ale je fakt, ze trochu zmensuje prostor pro necra. Mohli by dodelat nakyho druida nebo shamana. Neco hodne prirodniho... Kazdopadne uz by to chtelo novej character, vsechny postavy mam na hardcore na max levelu a za obe pohlavi. Jeste ze obcas umřu a muzu zalozit novyho hrdinu *1*
        • To má dnes každej. Ať na nich budeš mít 1000+ paragon, pak se tady můžeš něčím chlubit. *3* Takhle jsi jen jeden z mnoha...
        • Get a life..
          • Get a life a nevysedavej na diskuzich...
  • Na soucasnym Diablu 3 me stve jedna vec - drop legendarek. Proste jich pada moc. Zbytecne moc. Dam rift a mam 7 legendarek jak nic? V tomhle byla vanila zlatá imho.
    Diablo hardcore forever!!! *16*
    • Ale to je jen mala kritika. Diablicko hraju od prvniho dne a i ted si to tak jednou dvakrat tydne pustim. Proste diablo byla dycky hra na dlouhy roky, hlavne diky neustale péči blizzardu viz napriklad chystanej patch *14*
      • Konzumni hra bez obsahu pro konzumni ovce, nenadelas nic. *5*
        • Řekl Jejdasek co hraje Call of Duty...
        • Jasny, ovečko *3*
    • Rofl, prober se, ty legendárky jsou ti k ničemu, může ti jich padat třeba 1000 za jeden rift, ale 99,95% jich je k h*vnu. Tady jde o povedené rolly na ANCIENT legendárkách, což ti může trvat třeba 300 hodin než seženeš slušnej ANCIENT full gear s dobrejma rollama, aby sis dal 50+ greater rift.
      • Prober se ty. Ancient legendarek pada taky moc imho. Proste bych temahle itema mnohem vic setril.
    • Spejs
      Zlatá vanila? Keď po 10 hodinách hrania za Demon Huntera konečne dropla legendarka ale ono to bol 2h sword? Teraz ich padá tak akurát, nazbierať dobrý EQ vyžaduje čas ale konečne sa to dá aj bez aukcie. To čo je balast je zase potrebné na enchant, craft..

      Diablo má svoje muchy ale každým patchom sa posúva ďalej a ďalej.. ale pokiaľ niekomu tento štýl hry nesadne tak nezáleží na patchoch. Ja sa k nemu rád vraciam. *4*
      • No a to se mi na vanile libilo. Ze najit neco poradnyho fakt trvalo a clovek pak mel radost jak pejsek. Tahle inflace super legendarek snizuje tu radost z dropu.
        A to ze s kazdym patchem je diablo lepsi a lepsi souhlasim. Stejne to bylo u diabla 2. Ale to neznamena, ze by tyhle hry byly bez chyb...
        • Spejs
          Vo Vanile som sa zo ŽIADNEJ legendarky neradoval.. už keď som videl ako z mobky konečne vyšlahol laser svetla tak som vedel že to bude odpad. A hral som to naozaj hodne.. všetky itemy som mal iba z aukcie. Nakoniec to bolo také frustrujúce že som to musel na niekoľko mesiacov odinštalovať kým nedali loot 2.0.
          • Nechcem povedať, že vo vanile bolo nejako fantasticky, ale bolo o čo hrať. Vanilu pokašlalo RMAH !!!! to bola klúčová vec. U mňa D3 skončilo akonahle som sa za 15 dní stal v GR 25 v poradí. Ako nehnevajte sa, ale to ma od kvalitnej hry daleko a to hrávam max 3 hod. denne. Preto som sa zameral na PoE a musím uznať kral je mrtvý (D2) nech žije kraľ (PoE). :)
          • Stacilo nenakupovat na aukci a radoval by ses hned. Kdyz sem hral v parte 4lidi, co si navzajem menili legendarky, tak nebyl problem nafarmit solidni gear. Az mi lidi neverili, ze na aukci nenakupuju.
            Na druhou stranu me moc bavilo prodavat veci na aukci za eura. Hodne lehkej vydelek...
            • to gay wilson: No to je jednoduche. Radoval by se, kdyz by mu padla naka lepsi vec, nez do te doby sam nasel. Tak jako treba v Diablu2. Uz tomu rozumis? *4* Vsak taky skupina no-auction playeru utesene rostla...
              Ja vydelal na aukci par set euro. Pro me celkem pohoda hrat super hru a jeste u toho kasirovat...
            • A z ceho by se radoval? Ze mu porad dokola pada crapovy gear se kterym ani nezapne poradny MP? Nebo mas snad dukaz ze kupovani v aukci snizovalo kvalitu dropu? Ani jedno.
              A tezko mohl byt prodavat v aukci lehkej vydelek, za tech 600h farmy popadaly veci mozna za 50 euro, takze 3 koruny za hodinu. To je vydelek leda tak pro usmrkanyho fankida, kteryho nevemou na brigadu.
          • My jsme ve 3 lidech odehrali na mym acc 600h a nikdy nepadl item co by sel rozumne pouzit na inferno. Takzetak. *5*
  • možna bych blizzardu odpustil ten placenej alfatest na pc, kdyby vydali zadarmo paladin datadisk, ale ne oni za to musí inkasovat plnou sumu
  • Hw dotaz:
    Doporučili by jste přetaktování i7 2600K 3,4 Ghz? Já tomu nerozumím a četl jsem že se zkrátí životnost. Jsou s tím spojené rizika nebo je to běžná věc (+ budu muset kupovat nové chlazení?)
    • a proč a jak moc to chceš taktovat ? a když se musíš ptát, tak se v tom asi neorientuješ, tudíž bys to neměl dělat ...
  • Přikladná podpora! Sice jak pro koho ale budiž no. Jinak by to chtělo přidat nové HD textury. Ty textury byly strašné v den vydání a teď už je to nekoukatelné...
  • veskoslav zase naklikáva
  • MidnighT91
    Ani kvůli Horadrické kostce si to kupovat nebudu. Mám PoE...
    • PoE je odpad.
    • Still
      Nepřehledná srajda (PoE)... *6*
    • Piece of Excrement ?
    • Power over Ethernet?
    • Veskoslav
      PoE má jiné problémy. Katastrofální mapa, debilní systém inventáře a systém předmětů, vzhled ala houmles, gigantický strom schopností, kdy člověk stejně nakonec jede to, co musí a je to jenom na okrasu, ani po dvou letech neodstranily pády hry a katastrofální lagy, takže Hardcore je prakticky nehratelný a málokdo jej hraje, systém připojení do skupin je jak z roku 2005, po dojetí všech V. aktů se do hry málokdo vrací, aby ji opakovaně hrál. Diablo III není dokonalé, ale v současné chvíli je lepší než PoE.
    • kkING
      nekupuj, my co mame a jeste obcas hrajeme, tak urcite nelitujeme. D3 je ted na tom hratelnosti lepe, jak bylo D2, nebo aspon blizko, jak jen muze byt vcetne lag HC R.I.P.u *1*
    • K, užij si disconnecty. #stayscrub
      • MidnighT91
        Začal jsem to znovu hrát před týdnem s novou postavou a nezažil jsem ani jeden...
        • https://www.reddit.com/r/pathofexile/comments/3ebp2r/15_pages_of_users_experiencing_lag_spikes_making/

          #justscrubthings

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit