Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsem teda jelito, že jsem si nepočkal na REDUX, obě hry jsem koupil před cca dvěma měsíci ve výprodeji na Steamu, protože jsem si o REDUX myslel, že to bude akorát o grafice ;).

    Nevadí, časem koupím ve slevě REDUXy, jsou to obě fajn hry s dobře udělanou atmosférou a příběhem, ač "obyčejný" FPS, tak dokážou hodně vtáhnout do děje (nejradši jsem vždycky stejně coural po stanicích metra a poslouchal rozhovory atd. :)).
    • Jack1947
      Pár blbostí navrch ještě neznamená že hra bude mít něco navíc. Takže si ho třeba dokoupíš a možná bude i sleva. *3*
  • Ti samí PC- pokrytci a pc gumáci, co kritizují Remaster Last of Us tady Metro do nebe vychvaluji.
    • Naprostý souhlas, jenom bych změnil, že Last of Us je na tom lépe. Ta vycházi na platformu, kde nebyla narozdíl od Metra, ti chtěji ždímat aji platformu, kde hra vyšla. Ostuda.
    • Sice nejsem jeden z tech, co remaster TLOU kritizoval, ale popravde moc nechapu, co timto sledujes?
      Rozdil mezi remasterem TLOU a Metro je celkem zasadni.
      Pro ty mene bystre: Zatimco remaster TLOU je v podstate jen graficky vylepsena puvodni hra, tak remaster Metra prihazuje do balicku spoustu vylepseni a bonusu navic. Pricemz obe jsou za cenu plne hry pokud se nepletu a na pc navic se slevou pro majitele originalu.
      To jsou zjevne ty duvody, proc nekdo kritizuje "obycejny" graficky remaster jedne hry (i kdyz kvalitni hry), zatimco u jine ho vychvaluje. *3*
      Trosku zapojit mozek, by mistnim fanatikum obcas neuskodilo, ale to bych po nich asi chtel moc. *1*
      • Bléé gumáku... Last of Us obsahuje všechny možná DLC. Cenu to má nasteveno velice nízko, nemůžeš srovnávat s PC hrou, pc hra nemá žádnou hodnotu, to jen položka do Steamu, takže ji nemůžeš prodat. Takže Last of Us o dost vylepšuje grafiku, má všemožné DLC jak single, tak mp, vylepšen je zvuk, ovládání. takže to samé jako Metro. Jenom Pc-gumáci a pokrytci to nevidí.
        • Reakce typickeho fanatika, co kazdeho s jinym nazorem oznacuje za privrzence te "opozicni zle platformy" vazne usmevne. *1*
          Ja nejsem PC hrac, ani konzolovy hrac. Ja sem proste hrac, coz je zjevne ohrozeny druh v dnesni dobe. Ale co budu dnesnim detem povidat, kdyz tu jejich jedninou spravnou platformu vetsinou urcuje to, kterou jim rodice koupi pod stromecek.
          Co se tech DLC tyce, mas pravdu, zapomel jsem na povedene Left Behind, zbytek DLC pro MP ale za rec nestoji.Za rec jeste stoji commentary od tvurcu.
          Stejne me ale prijde, ze toho reedice Metra nabizi prece jen vic za tu cenu.
          Co se tech tvych kecu o cene tyce, k tomu se vyjadrovat radsi ani nebudu. *1*
  • Adam_M
    Bože to je ubohost… kdo se sakra zas bál a říkal že je to strašidelné?... Velká část lokací je více osvětlená především venkovní a vytrácí se z toho atmosféra!..
    • Příspěvek budiž smazán.
  • Než to dát jako update do původních her, je přeci lepší udělat remake a vyklepnout ještě z lidí nějakej peníz (s příslibem "dvou nových místností"), inu, byznys je byznys a ovce jsou ovce, co dodat. *6*
    • Jenže metro je hra která si to může dovolit protože narozdíl od miliardových amerických studií pracují s tím co mají a jediná známka je 10/10 za jejich hry,
      • 10/10 *1* *1* *1* *1* lol lol lol.
    • cr8gg
      ja treba metro nemam ani jedno koupeny,...ac jsem dohral obe... a tohle je pro me super sance za dobrou cenu dostat vysperkovany obe dve hry se vsema bonusama... tkaze za me je to vyborny vec :)

      nikdo te nenuti to kupovat
  • Metro je dobré tak jedno projetí a to hlavně kocháním. Hratelnost je na štíru, A.I taky mizerné a koridory nezajímavé. Daleko lepší hratelnost má Crysis 3.
    • XXDarthVaderXX
      Z tebe bude jednou komik *3*
    • Troll level -1.
      • Kšááá Veskoslave...
  • LL jsem nedávno dohrál podruhé, bylo to bezva, ale že bych si to chtěl dát potřetí defakto to samé? Ani zadarmo, doslova.
    • Jack1947
      Nikdy ani za prachy původní hru že. Heil w@rez. *2*
  • Vogon
    Na "next-gen" konzole bych to radši nevydával, nejen že to bude v 30 fps, což uráží všechny hráče, ale jak přece každý ví, na konzolích se jenom pirátí.
    • Gadzo sprosty....pojeb sa s tou svojou plechovou krabicou...na ps4 tu bude 60fps a full hd a 4k..co pc ledva utahne ty chudak....
  • Lawliet
    Takhle se to dělá! Skvěle, pánové z Ukrajiny.
  • na to se tesim, dal by pak nekdo z Karlovarskyho kraje change za The Last of Us?
    • remastered* samo
  • Nu grafické vylepšení je vskutku úchvatné hlavní zájem, ale ve mně vzbuzují nové lokace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit