Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LessPh

    Kdo proboha přišel s tím jménem? Už několikrát jsem se tenhle titul snažil najít, ale nemohl jsem si vzpomenout na jméno - to je velká marketingová brzda.

    Druhá brzda je, že byl oznámen Pharaoh Remastered, který vyjde velice brzy.. na dvě téměř stejné hry a v tomto stylu (alespoň vizuálně), tady není trh..

    Já se budu hodně rozhodovat, co budu preferovat jestli Pharaoh nebo Neaxyzfghjasd (prostě to ani nedokážu opsat správně):D   

    • TheGGG

      No jo, dělat to amíci (pokud by vůbec dělali něco co není o amících), mělo by to nějaký generický PR akceptovatelný nudný název ala Rise of Mesopotamia: The Legend. zíííííív

    • omiklon

      Když nevíš, tak si pamatuj, že se hra jmenuje podle té lodí z Matrixu.. ;)

      • To je zbytečný, tam se to vyslovuje v CZ jako Nabuchodonozor a to je zjevně nad jeho síly. Když to neumí napsat, asi to ani nepřečte.

        • Maxianimal

          Tam je to Nabukadnezar :)

          • Aha.. tak nic, díky za upozornění, pamatuji si to blbě :-)

            • nightborne

              Nepamatuješ, v českým dabingu tomu Morpheus fakt říkal "Nabuchodonozor". V originále Nebuchadnezzar, stejně jako hra ;).

    • A takhle to dnes vypadá se vzděláním...

      • LessPh

        Tak hlavne se musis rozhoudnout, jestli chces prodavat masam a nebo intousum:D

        Pro me by byla odpoved jasna, ale sorry jsem nevzdelanej, tak tomu prece nemuzu rozumet:DD


        • To není o intoušství, ale o ignorantství. Stačí v dějepise nechrápat. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit