Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dark Souls je podobne ako Skyrim nedostupný tuto v našich končinách na Steame, predpokladám že je to kvôli exkluzívnym právam na distribúciu takže blame cenega.
    • Vcera jsem to na zkousku pres Steam zkousel zakoupit a dostal jsem se az ke kroku jakym zpusobem to chci zaplatit, a zadna hlaska o region locku na me nevybehla. Tak nevim. Ze byste to meli ciste na Slovensku zamknuty? Zvlastni. Pripadne muze nekdo potvrdit, ze je hra ze Steamu z Cech normalne koupitelna, jak se mi alespon jevi?
      • V steam aplikácii sa nedá nájsť ani jedna zo spomenutých hier, pokiaľ však zadám do prehliadača napríklad http://store.steampowered.com/?cc=US viem už nájsť obe spomenuté hry, steam mi však nedovolí dokončiť transakciu. Poprosím Vás ešte do budúcna, pokiaľ nemáte nič konštruktívne nereagujte na moje príspevky, ďakujem.
  • paráda *14*
  • Malleth
    Těžko si představit lepší oznámení*14* . Je dobře že to bude ještě na tuhle generaci konzolí, protože i tak bude to čekání nekonečný. Čas na změnu profilovky
  • Pilgrim66
    http://www.eurogamer.net/articles/2012-12-08-dark-souls-2-officially-announced

    Vychazi to i na PC
    • Pilgrim66
      Crap mel bejt comment na Preed.
  • Hurá, Dark Souls PC je mojou top hrou roku 2012
    • :/
  • Dark Souls je pro mě nejlepší hra, co jsem v roce 2012 hrál, takže mám z oznámeného pokračování radost. Na druhou stranu mě malinko mrzí, že se zřejmě nepotvrdily zvěsti, že From pracují na něčem ve stylu Kings Field, to by asi bylo ještě lepší.

    PS: VGA Awards? To je takovýto v tý maringotce, jak to vyhrál sponzor 1, sponzor 2? Zdravím DV!!! *3*
    • AJ PRE MNA, davno som uz nehral taku obrovsku a premakanu hru !!!
  • dobrý trailer, čím méně zobrazeného textu a rádobyepického hlasu "uvaděče", tím líp
  • lipkozzi
    Njo. Ak to vyjde na PC, tak snad sa to na Steame tentokrat objavi aj bez region locku...
    • Rozumim tomu ze DS na Steamu neni dostupny?
      • RavenHolm
        http://store.steampowered.com/app/211420/ Nevím co se děje u něj doma, ale DS lze normálně koupit.
        • Deje sa toto:
          ===
          Oops, sorry!
          An error was encountered while processing your request:
          This item is currently unavailable in your region.
          ===
          Vydavetelia potom vyplakávajú, ako ťažko im je, keď je toľko pirátskych kópií.
        • Ja si prave rikam..
          • Možná to maj zamčený slováci
            • lipkozzi
              Presne tak. Vyzera to tak, ze u nas to je zamknute....
            • A mozno nebyva tu ale niekde inde, to vas asi nenapadlo ze internet je aj v inych castiach sveta...
  • Ježiš to zas bude vztekání. Když jsem hrál Dark souls musel jsem u sebe mít polštář abych do něj mohl co chvíli buchat pěsti. Takže se těším na další díl. Víc bizardních monster, víc atmosferických lokací, víc strachu ze smrti.
    • To si este dobry, ja som si poskodil ovladac !
      • Já jsem jednou (při boji s OaS bossem) málem prohodil ovladač oknem. *1*
        Nekecám. *5*
        • no ved prave vtedy sa to stalo, to bol ten najtazsi zápas pokial som neprisiel na tu spravnu taktiku
        • Ale mne to nevadí, pretoze chcem biely, ten cierny vyzera obycajne !
      • Plně chápu, naštěstí PS3 ovladač se kterym jsem to hrál na PC vydrží opravdu hodně :D
      • No já si na ničení drahých věcí dávám pozor. Vždy vše odložím a pak to začne.
        • haha já taky :) měl b to zase rozehrát.. stejně tak jsem se hrozivě nasíral u Dragons Dogma (taky perfektní RPGčko :)
  • misho8723
    Prečo v článku nie sú spomenuté platformy? ... však všade sa píše, že tento diel ide rovno vyjsť na všetky tri platformy - PC, Xbox360, PS3... toto všetko je na stránke Namca a ofic. stránke Dark Souls 2.. aspoň by v diskusii ubudlo príspevkov, ako napríklad "ak to nejde byť na PC, tak..." a podobne
    • Vskutku, to tam trochu chybí, i když každý člověk, který se o to nějak víc zajímá, si ty ofic. stránky najde. Hlupák nebo troll si tady odplivne a zase odejde trollovat či dělat hloupého jinam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit