Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bmarg
    Musí se nechat že DEUS EX má strašně dobrý tah na bránu. Publicita, Marketing a vše co k tomu patří.. Smekám klobouk. Snad to bude Hra s velkým H. U klasického DEUS EX jsem nechápal na tehdější dobu, jak může být něco tak propracovaného a i na tuto dobu je to jedna z těch lepších her (i když graficky nevyhovující, ale čert to vem)
  • Skvělý kousek.
  • MishKonn
    Ty "svělé herecké výkony" je možnost vidět denodenně v teleshoppingu :) Ale jinak velmi hezké video.
  • toto video je uz par tyzdnov (mesiace-ov) stare...zZZzZZzz *6*
    • USER47
      Tohle je jiná verze.
  • "Kdo z nás by dokázal mluvit o své nové umělé ruce s vážnou tváří, jakoby ji skutečně měl a používal! " co fetujes? Ruky tej pianistky su uplne trapne a cele je to dost dementne. velice slabo zvladnuta reklama. napad fajn ale to je tak vsetko
    • Je to asi klišé, presto si vypujcim hlasku " Haters gonna hate"......která na tebe sedí trolle.
    • 13_11
      Je čas jít spinkat, lakere.
      • nepocul som ze by ma tvoja mama volala do postele
        • *1* Kvalitni prispevky, oba dva, pobavili me (zadna ironie v tom neni, takova mluva mi proste sedi), dal bych plus ale skutecny obsah mi to nedovoli, presto diky
  • Vím, že je to mimo místu,ale rád bych někdy viděl v hraný reklamě škaredý tlustý Američany a né ustavičně dováženou krásu z Evropy :D.
  • no neni to skvele, je to skvele a vy volejte a objednavejte, pokud zavolate ihned dostanete druhou ruku jako bonus zdarma a to neni vsechno kdo si koupi i nohu dostane navic i sadu prstu.....
    • Jak keby som videl Horsta Fuchsa... ten by mohol predvádzať protetické vlasy *3*
  • B.o.b
    Třeba se někdy dočkáme *4*
    • A co takhle umělý metrový teleskopický penis, co?
      • Tak pro "královny" určitě *1* *8*
      • Tripod? Ne diky!
  • Velice povedené, i ta propagační websajta (na konci videa) je parádní, takhle se dělají promo materiály :)
  • http://www.wimp.com/bionicarm/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit