Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to spomalováni videa je na prd u každe hry ale horší je když závody aut na PS nejdou ovládat volantem ,ale jen Gamepadem. To je nejhorší. Jen by mě zajímalo jestli jdou i na volant nebo zas jen na ovladač.kdo to vymyslel.jěště jseem neviděl ,že bych jsi sed do oktávky a mysto volantu tam byl Gamepad.jak je to vlastně u těhle NFS.jDE TAM VOLANT NEBO NE.
  • Tak toto bych ohodnotil jako.....hrozné. Můžu maximálně vzpomínat na staré časy....... to bylo NFS bomba! Teď už to nestojí ani za řeč.:-(
  • Jestli tam bude slow-mo po kazdym nabouranym protivnikovy, tak samotna gameplay se asi hodne rychle omrzi.
  • Snaha trošku se povozit na vlně absurdity (nikdo nečeká od NFS realismus) rychle a zběsile je celkem zajímavá, uvidíme, jak to přijmou fanoušci...osobně rád přestanu jen závodit a dám si takovouhle blbost, pokud bude svižná a zábavná :)

    úplně vidím jak se někde vyloupne digitální Vin :D
  • Jack1947
    Už podle hlavního obrázku to vypadá na solidní humus... nicméně něco podobného zkusily již v Undercover a nedopadlop to nejlíp ale to nakonec bude parádní hra o proti tomuhle... což je snad ještě mnohem horší.
  • CRYPT
    Teday jako musim rict, zetrailer mne nadchnul vypada to fakt dobre. Jako je videt, ze to fici na frostbitu, takze je to jako bych hral BF1 s autama, ale grafika je pekna. Vypada to, ze to ma i pribeh, sice jiste plnych filmovych klise atd, ale tak mele jsme rad i 2005 MW, tak by se mi mohlo libit i toto. Navic to neni nejake zaprdene mesto, ale jelo se i na venkove, takze parada. Jestli pujde plne modifikovatelny tuning a budou tam Lamba, mohl bych i do toho jit
  • Trvalo to temer 10 let, ale nakonec to criterion dal, Burnout Paradise ma pokracovani ... jen se teda jmenuje NFS.
  • Jack1947
    Hůř už klesnout fakt nemohli, to řikám jako člověk co hrál NFS ) nepočítaje nějaký první nebo jaký díl v roce 95-97 u táty v práci) až od NFS Most wanted. MožnáUnderground ale to si fakt nepamatuji.
    • Inquisitor
      Mě nejvíc bavil třetí díl Hot Pursuit na PSX :)
      • Nevykecavat se a hrat Inquisitora, nebo na tebe prijde Lukas!
      • Jack1947
        Jak řikám já jsem hrál až Hot pursuit 2 demo na PS2 a to mě celkem bavilo ale jsak mi bylo již dříve řečeno o tom prý NFs nikdy až tak nebyl... tak nevím to co jsem hrál v těch devadesátých letech tam tě taky honila polixcie a dala ti pokutu a když tě chytla po 3 tak si šel za katr a byl konec hry.

        Dokonce i zablokovala volant... na tohle si pamatuji. To bylo hrozně dávno na PSX sem nehrál. Tam jsem hrál jen dema z OPS1 magazínu Derby a Tocu. NFs néé.

        Když ted vzpmínám to co jsem napsal na hoře bylo vlastně v době kdy jsem měl PC takže jsem hrál to HOTPS2 na PS2 demo. Dříve.2002-03.
  • haha nalozeny kamion reze zakruty v 100mph, to uz i wacky wheels ma viac fyziky...
  • Tady se někdo snaží přiživit na úspěchu Fast and Furious :D
    • A NFS Underground 1 & 2 se podle tebe přiživoval na čem? *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit