Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-D :-D :-D si ty hry kupujete jen proto aby jste sem psali vaše hodnocení,názory + a - ne??? :-D....Hlavně že to hrajou v ANgličtině a hajzly mají na chodbě :-D :-D já ted hraju Dying Light v češtině pak mě čeká Fallout 4 :-)
  • Nečekal sem od této hry nic,Grafika je krásná ,možnosti tuningu a stylizace super ,vše zbylé je sračkojdní.Jakej kkt vymyslel interakci s pitchusema během závodu ? ne jednou se stalo že na finish rovince sem se jednomu kreténojc vyhnul a z boku mě narval náhodný kolem jedoucí výmrd.Těch debilovin je tam tolik že to nebudu ani vypisovat.
  • Daji tomu nazev NEED FOR SPEED, jak kdyby to mel byt nejaky prapuvodni remake, pritom originalni NFS bylo uplne nekde jinde! Ja ty dementy proste nechapu. Tyhle sra*ky maji fakt takove prodeje, ze to vyrabi dal? Kdyby se puvodni vyvojari prihlasili s remakem NFS 3 nebo NFS Porsche na kickstarter, tak budou mit tolik penez, ze si za ne budou moct koupit klidne i tank a s nim zbori celou zakladnu EA *16* *14*
  • Pro lidi, kteří nejsou v komatu, neprodělali lobotomii, nesedí si na vedení, a nejsou na těžkých drogách: 2/10
    Má to celkem hezkou grafiku. A tím dobré věci končí. Všechno ostatní stojí za starou belu. Jsou to viditelné věci, jako technické nedostatky, komický scénář, kulturní karikatura, pokračování dlouhodobě špatných trendů jízdního modelu. Ale všechno to má kořeny v chybných a pomatených rozhodnutích managementu - celý základní koncept je úplně mimo mísu, vůbec nereflektuje realitu. Zjevně chtěli oživit úspěch Undergroundů, ale vůbec nepochopili, proč ty hry byly dobré. Výsledek je přesně opačný, prohlubující krizi série. Naneštěstí je tam venku stále větší množství bezmozkých hráčů, kterým se tahle intelektuální kastrace zamlouvá, a koupí si to. A dokud se to prodává, management bude opakovat tyto chyby.
    • "vůbec nereflektuje realitu"
      Nikdy ale že nikdy nešlo v NFS o realitu ale vždy to tu píšete. Keď niekto bere hru ako reálnu tak je blázon a mal by sa liečiť. Čim toho je viac a lepšie (hry) tak je aj viac ludi ako si ty "KRITICI"
      Daj sa liečiť

      Hru, to je jedno akú, som bral pre zábavu keď mám volný čas.
      PS: Keď chcete realitu tak nedávajte peniaze na virtuálne veci vo hrach Diablo3, CS:GO, TF2, a pod *5*
      • Nemyslel jsem realitu fyzikální, ale (jak je zjevné z kontextu) realitu trhu, realitu objektivní kvality hry a realitu důvodů úspěchu Undergroundu 1 a 2. Producenti tuto realitu naprosto ignorovali. Stát se to v jakémkoliv jiném tržním odvětví, pykali by za to červenými čísly na účtech, odchodem mozků, odklonem investorů,...
        Ale tohle je herní byznys, a ten má momentálně naneštěstí v průměru úplně tupé zákazníky, kteří místo ovlivňování nabídky svou poptávkou spíše konzumují cokoliv, co jim je nabízeno.

        PS: Nevlastním ani jednu ze zmíněných her a za virtuální věci ve hře jsem nikdy v životě neplatil. Platím pouze za software samotný.
  • Lidi jako vážně? Hra rozhodně není špatná a nemůžete od ní čekat remaster undergroundů, což nikdo nikdy nesliboval. Zkuste si někdy v současnosti zahrát undergroundy 1/2 a uvidíte, že hra zestárla a pokud vám není 15 a níže nebo nemáte IQ tykve, tak už vás kromě nostalgie na hře nic nenadchne.

    Hru jsem si koupil za 1400,- a během několika dní(+-5dní) jsem ve hře nahrál 10 hodin, které jsem si náramně užil. Ikdyž jsem studentem a nevydělávám, tak těchto našetřených peněz z brigády nelituji.
    Zkuste si někdy prostě užít hru a nehledat všude chyby. Díky. *3*
    • Já jsem si NFSU 1 a 2 zahrál předloni, a je naprosto nezpochybnitelné, že jejich jízdní model je rozumný, přesný a automobilový, kdežto NFS2015 je naprostá karikatura. Takovou hru si nejsem schopný užít ani trochu.
  • Zase další výblitek dávno zkrachovalé značky, jež snad nestráví ani dnešní teeni. Děkuji za výstižnou a trefnou recenzi, jen číselné hodnocení mi dle textu nějak nesedí, ale to je fuk. Důležité bylo vystiženo.
  • ještě že existuje refund i v originu , bída a děs a ještě k tomu ohnlin-only a ptá se to serveru na každou ptákovinu
    • Záleží co od hry očekáváš a jestli máš rád závodní arkády, já svých peněz rozhodně nelituju. A co se týče online only, tak v tom nevidim žádnej problém, to jako u vás jde internet jenom několik hodin denně nebo jak? Nesmyslný argument v současné době.
  • No a teraz mi povedzte pan Svara, je to lepsie alebo horsie ako Rivals?
    - mna rivals neskutocne bavil aj napriek nizkym hodnoteniam, jeho jediny minus u nma je mala mapa
    - manulane radenie ma nezaujima, to sa naposledy dalo pouzit v NFS porche..
    • USER47
      Jo, Rivals byli supr. Ale velkou zásluhu na tom měla rozmanitá přírodní mapa (i když moc malá) a proměnlivý denní doby. Ani jedno se tu bohužel nekoná.:/
  • Az se bude nekdy srovnavat pc vs konzole,tak bych prosil srovnani s pc z doby,kdy vysel x one a ps4 ,jinak takove srovnani,ze pc verze je lepsi je paradox!Dik
    • Lol, už v době kdy vyšla nová generace konzolí, tak byla oproti PC zastaralá :D tady je krásně vidět jak konzole brzdí vývoj...
    • Aj v tej dobe bol pc lepší...
      • To se uvidi 10.05 2016 *14* a driveclub VR,Gt sport VR *6*
  • Najednou je gamepad obrovský problém. Jenže ovládat automobilový simulátor bez gamepadu je masochismus a lidé, kteří si takovou hru koupí, gamepad samozřejmě mají.
    • ani tak to neni vyhra gamepad mam ale v te retardovane hre mi nejde nakonfigurovat jak chci ja, a default nastaveni ma nehratelne rozlozeni tlacitek (alespon pro muj obyc gamepad)
    • 1. Není to simulátor, je to arkáda. A z pohledu jízdního modelu to není ani automobilová arkáda, ale jen arkáda.
      2. Gamepad je nejméně přesný ovladač pro závodní hry.
      • Gamepad je nejméně přesný ovládače pro závodní hry? Tak to si mě teda pobavil... No jo tak si klikej v půlsekundovém intervalu šipku doleva a doprava a pak se zamysli nad přesností *1*.

        Všechny závodní hry hraju na PSkovém DualShocku 3 a lepší ovladač si snad kromě případného xboxového nedokážu představit.
    • Naprosto souhlasím, stejně jako assassins creed, middle-earth a podobné hry, včetně nfs je daleko lepší hrát na gamepadu. A co se týče přímo nfs, jde opravdu o d*ebilitu hrát to na klávesnici a argumenty typu je to hra na pc, tak to budu hrát na klávesnici nejsou na místě.
    • Hnida je asi jednim z tech typku, kteri kdyz dospeji na ridicak a sednou do auta i za volant, nejenom jako spolujezdec maminky ktera ho vozi do skoly, pak se bude hodne divit az zabrzdi v zatacce a skonci ve skarpe. *2*
      Prej automobilovy simulator. *1* *1* *1*
    • Bohužel NFS není simulátor ale arkáda (na kterou bohužel ty čtyři šipky stačí). Používat na automobilový simulátor gamepad je blbost, volant je lepší.
    • "automobilový simulátor?" ti hrabe? tohle je vsechno jen ne simulator. arkada jak vysita ty simulatore *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit