Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam koupene 3 verze NFS - puvodni NFS1, co jsem si tehdy kupoval pro sebe, a cerstveji NFS Hot Pursuit 1 a Shift 1 pro syna (7 let) - jsou to jeho oblibena auta. (Je to graficky hezky a dostatecne arkadovy aby se obcas umistil na dobrem miste).
    Zrovna dnes je na Steamu akce na ruzna NFS (50+%).
    Tahle restriktivni EA politika se mi ale opravdu nelibi. Takze u dalsi verze je financne nepodporim - coz je to jedine co jako zakaznik muzu udelat.
  • ad jde EA s jejich NFS stupid pro deti a neuvolnenou licenci pro Porsche dop*dele!
    • samozrejme *ať... sem se na*ral :d
  • co pořád máte všichni kecy že nfs je pro děti, je arkádový a nevím co všechno, pokud vim tak videohry vznikly z jednoho jediného důvodu - pro zábavu, a co je kurv@ zábavného na simulaci reálneho ježdění, si vem klíče nasedni do auta a máš, jenomže vono dneska jsou všichni strašně drsní, chtej těžký a nároční střílečky, ultra nároční ježdění atd., ale vsadil bych se že většina těchto "hardcore hráčů" neprojde na maximální obtížnost ani pulku hry, já hraju hry pro zábavu a ne proto abych si dokazoval jak sem dobrej, ste pokrytci a jeb@t na vás...
    • sry ale ackoliv sem na NFS vyrustal tak aktualni NFS neni NFS ale proste jedno velké ho*no *11*
    • ...a ty prášky jsis už vzal?
  • Vsimli jste si (1:16 asi ) v pozadi Porsche Cayenne ? znamena to ze budou pritomni i dzipy po vzoru Undergroundu? *4*
    • MishKonn
      Cayenne a "džíp"? A kde byly v Undergroundu "džípy"? Připadalo ti auto Nicka Slaughtera jako Cadillac Escalade? Říká se tomu SUV. *5*
  • Mechwarrior_bw
    NFS je dojná krava, takže sa bude pekne pokračovať pokiaľ bude vykazovať slušný zisk ... a ten má v dnešných podmienkach zaručený.
  • Jak tady nekdo rikal, EA hry dosahuji noveho levelu nekvality - nestoji ani za stazeni z warezu...
  • nfs je blbost na odreagovani, novy Hot pursuit byly zabavny. Jinak shift uz je samostatna znacka, a dalsi odnoz mas Burnour od Ea, tak nevim, co porad chcete. kdyz chces super simulaci, tak si nasetri na auto a nehraj nfs, nebo si kup richard burns rally *15*
  • zx_spektrum
    No tohle skrblení s licencemi aut pro závodní hry mi hlava nebere. Tak či tak je z toho jen kupka lítajících polygonů a jestli mají tvar a název Porsche, Ferrari nebo je to nějaký smyšlený název jako v GTA je mi vcelku jedno. Jo kdyby tak šlo o to, jaký auto budu mít ve své vlastní reálné garáži, to jsme už někde jinde...
    • Pan_Klobouk
      Asi tak, kravataci z EA si zjevne mysli, ze az bude zakaznik na podzim zmoulat v ruce penize na hru, utrati je za NFS, protoze tam prece je original Porsche. A utrati je jen kvuli tomu.

      A uz vubec nechapu automobilky, ze jakesi licence preprodavaji a nechavaji s nimi nakladat primo vydavatelske domy. To nema Porsche vlastni marketing a lidi, kteri by zajistili prodej prav komu oni chteji a kolikrat chteji? A Ferrari jakbysmet.
  • rancor1223
    To se tedy EA má když má licenci na Porsche. Já bych mnohem víc uvítal to Ferrari. Ale co, NFS nestojí ani za stažení zhruba od Most Wanted (včetně Shi(f)tů)...
  • Hory85
    Tahle stupidita s exluzivitou Porsche pro EA by už měla taky skončit, ne každý kdo hraje závodní hry je fandou dětsko-arkádového zaměření! Spíš by se ale EA mohla pustit do vybudování nové závodní značky která by byla opakem herní série NFS včetně dílů Shift. *12*
    • Tak nejak sis odpovedel sam. Ano, ne vsichni tehle styl nemaji radi (vcetne me), ale prodeje znacky NFS stale ukazujou EA ze se jim to vyplati, takze vlastne neni co menil...
    • co by EA mohla? kdyz z toho nekoukaj miliony tak je jim to volny, cim drive prestaneme kupovat hry od EA tim lepe pro nas...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit