Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Anon-ym

    Jako míň už něčeho underwhelmed snad být nemůžu, takže pozitivum je, že mě to nakonec asi může jen příjemně překvapit?

    Každopádně od informace, že to používá ten jejich dinosauří engine bylo celkem jasné, že to nějaká inovativní díra do světa nebude. Ty animace pohybu postav, obličejů apod už fakt působí naprosto komicky.

    Je to škoda, první nová IP buhví odkdy a stejně je to jen Fallout ve vesmíru. Pořád je šance, že by to zachránili nějakým super příběhem a sidequesty a unikátním světem, ale pak tam máme zas klasickej Bethesda megalomanismus tIsÍc pLaNet. 

    • jack

      Souhlas. Nechápu, že v roce 2022 animace obličejů a mluvení vypadají hůře než u Mass Effectu 1.

      • A kdy jsi naposledy ten Mass Effect viděl? Ty jsi blázen, pusť si to ještě jednou 😉

        • jack

          Jsem si ME 1 teď zase pustil. Upřímně... Pokud to vyjde příští rok, bude to 16let po ME1. A rozdíl je opravdu trestuhodně malý.

        • Derp_1337

          Asi nemáš dostatečné estetické cítění, aby jsi plně docenil animace obličeje Wrexe a Garruse 😎

    • Jako s tím jejich enginem už je to fakt smutný. Zvlášť když spadají pod stejného majitele jako ID Soft. Tak by tam snad k nějakému nasdílení mohlo dojít.

  • Carnage666

    "Můžete si postavit vlastní vesmírnou loď tak jak budete chtít" zde jsou předpřipravené díly které můžete nalepit na sebe  😬

    • medveddd

      A vybrat jejich barvu!!

  • Hidden

    Jenom k tem vytykanym obycejnym zbranim, proprietam, dovednostem, zasazeni, nedostatku spektakularnich frkodrtaku a epickych zvastopunkseru - byl to podle vseho zamer. Uz dlouho predtim Bethesda uvedla neco v tom smyslu, ze si pro dany styl interne zavedli termin "NASA punk" a ja jsem za to vlastne i docela rad, protoze vselijakych super hi-tech mimozemskych hracek uz mam pomalu plne zuby a vubec mi nevadi mit takove "prizemni" sci-fi, naopak.

    • To ani nevysvětluj. Prostě Games chtěli futuristický sci-fi což Starfield není, takže je to špatně

    • twicer

      Krabicový strohý design má v mých očích i no man sky.

  • walltar

    Čekal jsem trošku lépe vypadající fallout 4 zasazený do jiného univerza a myslím, že i to dostaneme... takže já zklamaný nejsem. Nechápu že někdo čekal že bethesda bude něco někam posouvat. 


    Otázka je jaký bude příběh, sidequesty a celkově kolik toho bude k prozkoumání... To si myslím, že bude mnohem důležitější než to že to vypadá a hraje se to jako F4.

    • Derp_1337

      "Nechápu že někdo čekal že bethesda bude něco někam posouvat."

      Jo, přesně. Vývojáři by měli zůstat u staré dobré 16 bitové grafiky, která tak je tu s náma od dob legendárních Atari ST, Commodore Amiga nebo Sega Genesis. Chtít jakékoliv zlepšení či pokrok je prostě zbytečný luxus. 😬

      /s

    • Maxianimal

      "Nechápu že někdo čekal že bethesda bude něco někam posouvat. "


      Ufff. Consume. Just... consume.

  • Jarisko84

    Uplny suhlas a najlepsie to asi napisal Ales.... Tato hra ma ocakavania ze posu ie cely zaner zas dakam dopredu no namiesto toho vyzera ako dado co ame tu uz niekolko krat mali ...

  • uher

    No... jako je to Bethesda, takže očekávání bylo hodně nízký. Ale že ukážou druhý díl No Man's Sky, to jsem teda nečekal...

  • Jevo83

    Ta ukazka na mna posobi, ze to bude velmi komplexna kombinacia Fallout + No mans sky + Mass effect, coz by bolo super, pokial by to nevyzeralo uplne nudne, stroho, ako keby hra z povinnosti.

    Ako steak bez soli a korenia. 

    Po 2 minutach som z toho uz bol znudeny, to teda nie je bohvieaka vizitka.

  • uprimne jsem ztratil nadeji kdyz jsem zjistil ze to bude na f4 enginu 

  • cNNk

    No uvidime co s tim dokaze udelat moderska komunita.  Takovej vetrelec, stargate, star trek by nemusel bejt spatnej. Od Bethesdy ocekavam oprejskane spinave piskoviste plne kocicich ekrementu kde lze se stestim vyslechnout "zajimavy" pribeh od mistni duchodkyne.

    • OsamaBinBowlin

      Je celkem smutne ze hraci pocitaji s moderama aby novou hru, hlavne od Bethesdy, udelali lepsi a hratelnejsi, coz urcite dokazou. Skyrim byl "zastaraly" behem pul roku, a jen diky moderum je hra porad... relevantni. Ovsem tohle by se nemelo tolerovat ze strany Bethesdy, pres 10 let nevydali nic co by za neco stalo (Nepocitam jina studia kde Bethesda fungovala jen jako vydavatel). Mam veliky respekt pro modery, a Bethesda na ne hnusne skoro i spoleha, a vyuziva je.

      • cNNk

        Bohuzel "nova hra" od Bethesdy vypada vzdy jako starsi, tvari se spis jako beta verze a do dalsiho dilu mas cas tak 15 let, takze idealni pro moddery :D

  • Slavik_Jenda

    Já jsem v tom viděl bohužel Fallout 4, což pro mě není nutně tragedie... Ale už svého času to byla zastaralá hra... Takže 2022 je to přímo ostuda...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit