Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wtf? Mikrotransakce v kompetitivní FPS, kde záleží na skillu hráče? Epic Fail.
  • Mě to teda přijde značně trapné, tím bych ztratil veškerou radost ze hry, pak už zbývá jenom levelování a to samo o sobě není žádná zábava když máte všechno odemčené. O tom ta hra přece je ne ? To trápení s kvérem bez optiky než uděláte 20 killů a první si odemknete, v tom je pro mě to kouzlo hry. Kdo si tohle koupí tak dle mě příjde o spousty zábavy.
    • EA podle mě chci fungovat podobně jako Steam: něco si kup a nepoužívej to. Na steamu každý koupí hodně her jen díky velké slevě a pak na hru ani nešáhne. Možná EA chce aby si lidi všechno odemkli za prachy a pak zjistili, že hru už nemá smysl hrát.
  • Autore tohoto "bulvarniho" vykriku Adame Homolo: Tiscali Games myslim nepotrebuje lidi, co pisou flame vykriky s radoby bulvarnim a lzivym (!) nadpisem. Po "prisypani do kasicky EA" ti nic nepujde Homolo, tohle cele je treba pro lidi, co proste uz chodi do prace a nemaji cas stravit XY hodin odemykanim novych veci. Tak zlomek tech vydelanych penez daji na novou zbran, co si uhrovite decko vystrili za par prosezenych dnu u Battlu. *7*

    Jestli si to nekdo koupi nam muze byt uplne sumak, protoze bude hrat prakticky porad stejne jen s jinou veci ve virtualnich rukach..
    • EA pays people to troll competition and promote EA products
      http://gamrconnect.vgchartz.com/thread.php?id=141705 *3*
    • Ano, a až si lidé budou moct koupit achivementy, třeba i fragy, tak budete používat určitě ty samé argumenty. Ne, dneska už nikoho prostě nenapadne, že když má 'málo času', tak mu aspoň to odemykání potrvá déle ale ne, dneska to je "všechno hned, chci to mít hned! Odehrát všchno co jde během půl roku a pak si za $60 koupit další díl, nejlépe s nějakou sociální kravinou, ještě lépe placenou".
  • A to EA chystaji za 1499,- auto sniper bota. To sem zvedavej co na to diskutujici. Hrajte dokud chudy poctivky udelaj vubec nejakej frag *1*
  • herní web co nemá ps3 po ruce. OMG :-D
    • Taky me to zarazilo a nechapu, proc pak hodnoti PS3 hry?
  • Cena za Ultimate je 999,- Kč. To by za to mohl dát jedině magor :-) Popravdě všechny tyto upgrady jsou k ničemu, normálním hraním je většinou velmi brzo odemkneš. Stejný systém byl i u Battlefield Bad Company 2 a hru to nijak nepokazilo. Bláznů co za to zaplatí je minimum.
  • yuri337
    Jsem rád, že jsem nepodlehl hype a hru nekoupil. Už ani koupit nehodlám, zm.r.dy podporovat prostě nebudu.
  • Takže to, co mě na BFku nejvíc baví díky pár penězům zničí ... skvělé.

    Já budu ten blbec, co si to vyběhá, vystřílí a vyjezdí.
    • Nic to nezničí. Lama zůstane Lamou i když bude mít všechno odemčený. :-)
    • Jak znici? Vzdyt stary zpusob odemykani zustane zachovany, jestli te bavi, tak v tom muzes pokracovat. Proc se tu kazdy chova, jako by slo predmety odemykat uz jen za penize?
  • Ten kdo nema skill si ho ani odemknutim zbrani nekoupi! To vam nedochazi? To ze bude mit vsechny zrbane z nej nedela automaticky viteze resp. to nijak neovlivni hru. Uvedomte si ze si nekupuje vetsi health nebo autoaim, ale jen odemkne to co stejne pravdepodobne neumi pouzivat...
    • Ta hra je predevsim o te radosti z progressu a unlocku si myslim... Tim ze se ochudi o to ziskavani spis ztrati...
      • Ta hra je hlavně o akci, kooperaci a samotném střílení. Odemykání věcí slouží jen k prodloužení hratelnosti a seznámení s obsahem celé hry (plus k honění ega u některých jedinců).
  • pokud je někdo lama jako Já, a neumíš se trefit, tak Ti nepomůže ani zakoupení minigunu *1*
    • ja si myslim, ze kdyby tam byl, tak s tim uz se o aim starat moc nemusis, kdyz se netrefis prvni vcelkou, tak tim tisicem dalsich behem par sekund urcite jo :)
      • no a supporti by meli konecne neco na praci

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit