Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Luke is op as fu*k?

    Co Darth Vader ten se tam občas zjeví a nadělá pěkné řešeto z hráčů... o něm nic?? *7*
  • zajimalo by mne zady by jste doporucili nekomu kdo to nikdy nevidel podivat se na to chronologicky jak se veci udali nez jak byly natoceny???
    • myslím že nejlepší je se na to dívat v pořadí 4,5,6 (původní trilogie) a pak 1,2,3 (nová trilogie).
  • 5 4 3 2 1 6 závody s kluzáky mi přišly skvělé :)
    • Mě taky, když mi bylo 9...
  • Uz se nemuzu dockat na vydani hry a nove epizody. Zajima me i univerzum okolo toho ale nedari se mi najit nejaky dokument o nem, nezna nekdo nejaky?
    • Magister_Peditum
      http://starwars.wikia.com/wiki/Main_Page Asi nejobsáhlejší stránka o SW, ale protože se v Disney rozhodli vše kromě filmů a seriálů z canonu vyškrtnout, tak ti de facto stačí jen znát episody I - VI.
    • https://www.youtube.com/watch?v=6LQhYXhRKl0&list=PLZizeBdVqFs80PX_zi8zAt7xPnsOSlHe0
  • Původní trilogii ano, ale ne v Lucasově zpraseném sestřihu s tragikomickými CGI scénkami :)
    • TheGGG
      nová Lucasova trilogie=
      1. lepší bettly
      2. lepší swordfighty
      3. kloni > (slepí) stormtroopeři
      4. ano lepší efekty, než když tam bouchaly plastové hračky
      5. Samuel L Jackson
      • - mnohem horší příběh
        - absence Harrisona Forda
        - plno digitálních stupidit a la Jar Jar
        • TheGGG
          -jar jar byl pořád lepší než armáda plyšových medvídků co porazí celou high tech armádu
          -o tom který příběh byl lepší a který horší by se dalo spekulovat. Najivní cheap ass bullšity ala ventilace až do jádra hvězdy smrti, byl hole jak pra*e
          -argument s Fordem ti eště uznám
          • Magister_Peditum
            -Jar Jar ničil armádu Obchodní federace na otevřeném poli, a Ewoci alespoň bojovali partizánským způsobem boje proti malé jednotce, takže tady vede stará trilogie.
            -Ne, nedalo by se o tom diskutovat. Jedna ventilace do jádra Hvězdy smrti je pořád malá chybka oproti katastrofě jménem episody I. a II.
            • Magister_Peditum
              SW nikdy nebylo o realitě. To jsi nezjistil? Kromě toho, kdo mluví, že ty stormtroopery ten kámen zabil?
            • TheGGG
              nope obchodní federace alespoň tu bitvu vyhrála (dokud nebylo zničeno velitelství a droidi se nevypli) a gungani měli moderní zbraně. Rádoby partyzánská válka plyšových medvídků, kde hozený kamen zabije vojáka v plné zbroji, nebo walkeři co uklouznou na pár kládách, to je ten pravý děs. I z pohledu logiky věci a lehkého důrazu na realističnost techniky je nová trilogie lepší. Už žádní směšní roboti ala AT-AT s nožkama jak špejle, co se sotva udrží na nohou. Šestinohé a stabilní AT-TE klonů jsou po všech stránkách lepší. Kloni bojují jak skuteční vojáci a neběhají jak banda slepců. Jediové skutečně působí jak obávaní bojovníci a lightsabery už nepůsobí jak omalovaný klacek
  • Star wars za tu dobu co existuje vytvoril uzasne univerzum. Je tu mnoho charakterov, mytologie a miest na ktorych ale nikto nekapitalizuje. Uz KOTOR prisiel s roznymi miestami a proste sledoval uplne iny pribeh ako ten s filmov a osobne si myslim ze preto bol tak oblubeny. Ludia to proste nepoznaju a je to zaujimave, Teraz je len dalsia hra kde je DARTH a LUKE a HOTH a TATOOINE a mne osobne to uz dost lezie krkom....
  • No je hezké, že se chválí původní trilogie, ale pro mně osobně je díl VI (teda hlavně tím závěrem) na stejné úrovni jako díl I.

    Dokonce bych I zařadil možná výše, kvůli závodu klusáku. Osobně 5 > 4 > 3 > 1 > 6 > 2
    • Magister_Peditum
      Ewoci sice byli zvěrstvo, ale jinak byl zbytek filmu OK. U ep. I byl film OK jen do okamžiku, než jsme potkali Jar Jara, což bylo hned na začátku, takže nic moc... *15*
      • Jar Jar bude i v těch nových SW (The Force Awakens)
        https://www.youtube.com/watch?v=qFu_dxwU-sk
        • *1*
    • za me :) 5>6>4>2>3>1
      • Magister_Peditum
        Dvojka lepší než trojka? *8*
        • Ten zpusob jak se z Anakina stal DV mi prijde tak strasne spatne udelany, ze mi to uplne znechutilo cely film.
          • Magister_Peditum
            Furt lepší než jeho pokusy sbalit Padmé. *4*
            • pravda, pokusy Haydena Christensena o hraní mi způsobovaly větší bolest, než kdyby mi sithský lord na dálku drtil force gripem varlata
    • 5 > 4 > 6 > 3 > 2 > 1
    • ani náhodou, v šestce máš sice Ewoky a veselý victory song na konci, ale proti zvěrstvům z E1 je to pořád jak nic, tam je to špatný celej film, všechno. Na Ewoky se díváš pár minut, na Jar Jara a mladého Anakina bohužel celý film.

      Osobně Ewoci > JarJar a honička na speeder bikách ze RotJ > Závod speederů z E1
      • cumpi3
        takzalezi, na jakou verzi koukas...v puvodni zadny Victory Celebration song nebyl...ja ale pravdou, ze nektere dodatecne upravy obcas skodi...
        • Ale byl tam. Pamatuji si to moc dobře. A bylo to to, na co jsem se hrozně moc těšil. Plus originální duch Darth Vadera(žádný debilní mladý Anakin čumící přímo na kameru) plus žadný debilní pohled na oslavující Naboo(že by planeta noobů?) Pořád někde mám neremasterovanou edici ve VHS kv alitě a je to ta nejlepší verze co existuje. Jinak odpad v podobě I II a III jsem viděl jednou a už nikdy více nechci.
        • kdepak, song byl už v té původní (teď jsem to googlil, protože si pamatuju že byl už té VHS verzi před digitalizací.. jinak těch verzí už byly mraky, tak 4x to měnili jen od doby co se to poprvé digitalizovalo
  • Luku, vy*** se na EA.
    • Tilwaen
      Good, let the hate flow through you.
  • No campaign, no money from me *10* Radši nový KOTOR nebo JK za to zaplatím klidně i pětinásobek ceny.
  • ja me kdysi davno Star Wars moc rad, mel jsme rad i hry jako Dark Forces, Jedi Outcast nebo KOTOR. Dokonce se mi celkem libila i ta novejsi trilogie, a nekdy v te době zacal zlom a ja Star Wars pomalu ale jiste zacal nesnášet. Duvod byl ten ze se z toho stalo cosi jako Mcdonald. Pak jsem jednou na nakupu (dost let zpet) videl nejake susenky, nebo krupky na kterých byl Yoda a další postavy, a v tu chvili se to uplne zlomilo, a od te doby cokoliv co se tyce SW zarputile odsuzuju. Komerce největšího zrna, a z tehle cool multacek hry mi je spsi na zvraceni. nevim , mozna ten novy film něco zvrati, ale moc tomu neverim. Chapu ze SW je hlavne pro deti, takze se muzou z krupek s Yodou potento, ale me tim pokazily komplet cely nahled na universum SW.
    • "Mc Donald" z toho byl už víc jak dvacet let před novou trilogií, od křupek přes hry k robertkům Darth Vadera. To neznamená že základ a i část toho komerčního zrna kolem je kvalitní materiál
      • Nj, to me ale moc nezajima, pro me je podstatne kdy jsem to ze to je Mc donald zacal vnimat ja. To ze nekde v Americe v roce 1980 měli krupky s Yodou mi je uplne jedno. Tady byl Husak, komunisti a Star Wars bylo něco extra, me bylo 10 a z tech krupek bych srral magi v kostkách:)
        • Ty děláš, jak kdybys na SW tématiku narážel na každém rohu. Promiň, ale působíš na mě, jak kdyby ti těch 10 let zůstalo krapet déle. *6*
          • 10 asi bude spis tobe když si nepamatuješ jak to v době vydavani nove trilogie vypadalo, jo bylo to na kazdem rohu.
            • Uz ses tady zase tupce? To nestaci ze uz to jednou tady kvůli tobe promazali?:)
            • ajaj, tady někomu dali do Happy mealu místo Yody omylem Obi Wana, staré křivdy se holt těžko hojí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit