Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Video ke cyberpunk bylo spíš průměrné, oznámení super ale pak trailer samotnej nic moc.
    • exmaxx
      Jo, teaser kdysi navnadil vic. Ale zkus si najit video kluku z Vortexu, kteri videli demo. Je to (pry) pecka.😉
  • Jack1947
    Co nejhorší videa/hry nikdo nic ? a co tohle 🤮https://www.youtube.com/watch?v=74jviPFQ66U starší videa ale sztejně hnus https://www.youtube.com/watch?v=a7Yx_LObG0A
  • victor
    Uvidíme hodně povyku vyvolal Cyberpunk 2077 a tradičně neurčitý Death Stranding s poněkud turistickým obsahem  , který by mne tedy ve hře rozhodně dlouho nebavil ...

    Zbytek tak nějak vyšuměl a ani nevzbudil nějaký větší zájem ....

    • Bobrkola
      Nechci odkazovat na konkurenci, ale kluci z Vortexu viděli hranou ukázku a přes 30 minut o tom na svém kanálu pěli jen chválu ;).
      • exmaxx
        Jojo, to video Vortexu taky doporucuju zkouknout. Stacilo Zdenka jen chvili poslouchat a clovek by si to nejradsi zahral hned ted. 😉
  • kkING
    Za me to byl Last of US trailer/gameplay v te kombinaci ve ktere jsem ho videl ja. Jednicku jsem nehral o hre skoro nic nevim a mel jsem ji zaskatulkovanou jako dalsi hloupost ala Uncharted kde skoro nehraju a 3x zmacknu tlacitko behem filmecku😇
    • Majkl
      Samotná náplň misí v prvním TLOU občas připomínat Uncharted může, jako u mise kde přebíháš ulici a vyhýbáš se neviditelnýmu nezničitelnýmu sniperovi na druhý straně jsem dobře facepalmoval, jasně, stejná mise byla už v prvnim Call of Duty z 2003, taky v Half Life 2, Jedi Outcast, Uncharted a já nevim kde ještě a nesnášel jsem jí v každý z těch her, zbytek je více méně standartní stealth. Omáčka okolo je ale u TLOU na jiné úrovni, hudba, animačky,  to Naughty D vždycky uměli
    • Jack1947
      Doporučuji si zahrát i první díl divil by ses že to není jen "blbost ala uncharted kde skoro nehraju a 3x zmacknu tkacitko behem filmecku😇"
  • Jez3vec
    Nevím jestli má smysl hodnotit rendery a ne skutečné trailery z ingame záznamu. Jako je paráda, že oznámili BGE 2, ale proč bych to měl hodnotit, když neukázali ani sekundu ze hry.
    • Carnage666
      Něco rozpracovanýho tam vidět bylo, lítání a pak trochu souboj ale jen nějaký tech demo takže vlastně skoro to stejný co už se ukazovalo. Ono celkově tahle E3 bylo docela dost nepřekvapivá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit