Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • maros.goc

    Slabota, ako aj všetko ohľadom Death Stranding. Keby toto bola hra od niekoho iného, drvivá väčšina pokrytcov, ktorým sa to teraz páči, by o to ani nezakopla.

    • lito

      ty už ses dočista zbláznil. Takhle všechny kádrovat. Tfuj🤮.

    • wenceslaus

      Hlavně že všem vidíš do hlav...

    • TheGGG

      kdyby to nedělal Kojima, tak to nebude taková bomba jak to zatím působí, ale bude to další nudný generický produkt, jako třeba od ubisoftu

  • Uzasne. Uz je i gameplay video a porad nevim o cem ta hra je. :-)

  • TheGGG

    "Unese ji však teroristická organizace Homo Demens (ano, jistě), takže
    její misi musí chtě nechtě převzít Sam a zároveň ji vysvobodit. V Samově
    případě tedy spíš nechtě, ale v těchto těžkých časech není na výběr."

    počkat, počkat, počkat.... ono je to vážně HOMO DEMENS a ne HOMO DEMONS? LoL to zas bude bouře ve sklenici vody od lidí, kteří neví, že homo znamená prostě člověk

    jinak to samo vypadá naprosto luxusně, toto bude dost možná hra roku a jediný kdo může z celého roku konkurovat je resident evil 2 a sekiro

    • Derp_1337

      To Demens taky by to mohlo být od slova d3ment (dem3nts). Tudíž šílenci 🙂

      (druhý význam slova je člověk postižený dem3ncí, ale tady spíš sedí to šílenství).


      PS: ach, pitomá kontrola slov. Člověk ani nemůže napsat překlad slova bez nějakých úprav.

      • TheGGG

        no jo, je to víííc cool a originální, než demons.... Člověk Šílený, jak tu někdo psal zní dobře

    • maros.goc

      Netušil som, že za hry sú považované už aj walking simulatory.

      • TheGGG

        Haha, tak toto bylo hodně slabé....

        Jestli je tato hra walking simulátor (i když je tam stealth, akce, dopravní prostředky atd.) pak je WS i každý další open world co v posledních letech vyšel... tedy dle tvé trlololo logiky, chodit se dá celé hodiny i v posledním assassinovi.

        Toto bude konečně geniální promazlená příběhovka, alespoň jedna v tomto roce. Tipuji že genialitou to překoná i hru minulého roku god of war

    • Fordzy

      To jako, že si někdo myslí, že si přezdívají "teplý démoni"? 😁 Taky jsem dřív slyšel Demons, ale označení "člověk šílený" se k nim hodí víc. 

      • TheGGG

        už jsem takové úvahy spojovat homo demens s homosexuály viděl... na kotaku nebo polygonu či kde... ale člověk šílený je dokonce lepší název než homo demon, to je trochu klišé, ale přiznám se, že pořád slyším demon

    • Maxianimal

      Já osobně bych tam lípnul ještě Control a Outer Worlds, ale Death Stranding bude natolik unikátní, že ostatní budou muset sklonit hlavy. Tedy doufám. 

      • TheGGG

        řeknu na rovinu, že control mě nijak nezaujal, nehrál jsem ho, ale dle videí a článků přišlo mě to jako tech demo pro lidi s RTX kartama, outer worlds uvidíme uvidíme, třeba to bude dobré

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit