Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MARTASLJ19
    No tak jasné, že Assasin´s Creed má najviac keď to ryžujú už každý rok a tento rok dokonca až dve veľké AC hry pre starčekov a nové konzoly.
  • Vogon : vrat sa naspat na zem...zaostale tvory, ako su ludia...ak poznas nejaky druh tvora, ktory je inteligentnejsi a vyspelejsi, ako my ludia, tak potom to chapem, v opacnom pripade si deb*l
  • Mart9
    Jen 73 milionů vzhledem k tomu, kolik dílů ta série má a na co všechno AC vychází? Tak to je pěkná ostuda.
  • Jazz
    Voda je mokrá.
  • Tak to asi nikoho ani nepřekvapilo, když je obecně známo, že se nejvíce prodávají ždímačky s minimem inovací.
  • Tak Heroes VI se mi líbí a stejně tak MaM X.
  • Jack1947
    Jak jiz psal nekdo neco v tobe je, drzim palce a hodne stesti...

    Aby ma odpoved nevyznela na prazdno dal jsem ti +. *3*
  • AC2 - nejlepsi z cele serie, bezkonkurencne. Po stereotypnim AC1 to byla radost hrat. U AC4 uz jsem se bavil mene, ale bylo to spise tim, ze to tak clovek uz nejak ceka. Nicmene porad to ma sve kvality.
  • Tvoje srdcovka toho má pramálo společného s Ubisoftem. Nejhorší díly vyšly až když to Ubisoft koupil a zmrvil...
  • Mně se hodně líbí i série Anno, ale hlavně - kde je moje srdcovka, série Might and Magic?
  • No, od Ubi bych si dal konečně něčím nového neokoukaného assassina a starého dobrého splinter cella ve stylu chaos theory, Blacklist byl vpohodě, ale už to neni ono.
  • Hry jako Rise of Triad, Gloom, Heretic, Hexen a Blood byly skoro stejné, proto se jim říká někdy Doom clony. Originální dungeon byl jen Dungeon Master, ostatní ho jen napodobovaly s nepatrnými změnami. Hratelnost zůstávala skoro stejná. Carmack si jistě své Ferrari koupil za lásku hráčů a ne za peníze od hráčů. Každému jde o zisk!
  • vlastik.plaminek
    Hele, úředníčku. Moc nepruď nebo vytáhnu ručník.
  • Jack1947
    Jsem ohromen, ja myslel ze nejprodavanejsi bude treba Splinter cell *3*
  • Z AC jsem hral jen AC2 a libilo se mi to, ale stacilo mi to. Mona koupim AC4 na PS4, abych tam mel take neco takoveho. Ale nevadi mi, ze to vydavaji kazdy rok, jestli to nekoho bavi hrat, at to klidne pro nej delaji.
  • Vogon
    Vogonská poezie je moc složitá pro tak zaostalé tvory, jako jsou lidé, a proto bývá často nepochopena.
  • vlastik.plaminek
    Možná jo, ale to nic nemění na výše uvedeném *1*
  • Ta třetí se ti povedla. Něco v tobě je chlape. *3*
  • jn, predtim se delaly hry pro lasku k hracum *1*
  • Dyť má pravdu *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit