Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Nečekaně.
  • Jazz
    Voda je mokrá.
  • Z AC jsem hral jen AC2 a libilo se mi to, ale stacilo mi to. Mona koupim AC4 na PS4, abych tam mel take neco takoveho. Ale nevadi mi, ze to vydavaji kazdy rok, jestli to nekoho bavi hrat, at to klidne pro nej delaji.
    • AC2 - nejlepsi z cele serie, bezkonkurencne. Po stereotypnim AC1 to byla radost hrat. U AC4 uz jsem se bavil mene, ale bylo to spise tim, ze to tak clovek uz nejak ceka. Nicmene porad to ma sve kvality.
  • Taky aby ne, když vycházejí dvě hry za rok, ale respekt, že prodali tolik naprosto stejných her jen v jiných kulisách.
    • martin.mares.984
      Stejne jako v 90. letech klasicke "doomovky" anebo "krokovaci" dungeony (za vsechny priklad serie Might and Magic... 10 dilu).Kazdy rok vychazelo vice jak 2 hry (FPS nebo dungeony) -shodna hratelnost, minimalni pokrok v grafice, akorat jine kulisy... a lidi to hrali,kupovali jako na bezicim pase.... rozdil je oproti serii AC, ze tehdy to vydavaly ruzna studia a AC jen Ubi. Ubisoft akorat dokazal s AC podchytit vcas zajem trhu o konretni zanr a zabranit tak rozmelneni kupni sily, protoze ma narozdil od studii v 90. letech dostatek financi kazdy rok vytvaret dalsi dil. Kdyby to tehdy mel Id Software/Raven, tak by Dooma/Heretica delal taky kazdy rok...
      • Pokud si myslíš, že vlastně všechny FPS a dungeony v 90. letech byly stejné, tak to je pěkná hloupost. Ve skutečnosti ty hry moc neznáš, co?
        A nevím, o co se snažíš tou spekulací, že jiní by dělali totéž, kdyby měli stejné finance. Tehdy se nedělaly hry "pro všechny", pro mainstream, pro co největší zisk, tak si nevymýšlej. A i kdyby, tak by je hráči kritizovali stejně jako Ubi. A co jako? Máš potřebu spekulativně plivat na jiné jen proto, že někdo nadává na tvorbu Ubi?
        • Hry jako Rise of Triad, Gloom, Heretic, Hexen a Blood byly skoro stejné, proto se jim říká někdy Doom clony. Originální dungeon byl jen Dungeon Master, ostatní ho jen napodobovaly s nepatrnými změnami. Hratelnost zůstávala skoro stejná. Carmack si jistě své Ferrari koupil za lásku hráčů a ne za peníze od hráčů. Každému jde o zisk!
        • jn, predtim se delaly hry pro lasku k hracum *1*
    • yenda1
      Variace na totéž téma = nejprodávanější hry jsou dá se říct všechny takový - Mario, Zelda, Diablo, CoD, Sims atd. atd. atd.
      • Já ti to řeknu takhle: "I Fifa má více změn v hratelnosti než tenhle kýč".
        • yenda1
          však já to nijak neomlouvám. Ale co naděláš, když to baví.
  • The requested URL /byznys/nejprodavanejsi-serii-ubisoftu-je-assassin-s-creed-237267 was not found on this server.

    Do diskuze se dostanu
  • Nejkvalitnejsi serii, ale nadale zustava Rainbow Six. *2*
    • Mně se hodně líbí i série Anno, ale hlavně - kde je moje srdcovka, série Might and Magic?
      • Tvoje srdcovka toho má pramálo společného s Ubisoftem. Nejhorší díly vyšly až když to Ubisoft koupil a zmrvil...
        • Tak Heroes VI se mi líbí a stejně tak MaM X.
    • A Ghost Recon.
      • A původní trilogie Prince of Persia, hlavně teda Warrior Within *14*
  • A ja som si cely cas myslel ze The Expendables 2 VIDEOGAME.
  • Poslední dobou mám pocit ze ubi vydává jen jednu hru s jinejma kulisama a opakující se herní náplní. Snad watch dogs dopadne lepe
  • Mart9
    Jen 73 milionů vzhledem k tomu, kolik dílů ta série má a na co všechno AC vychází? Tak to je pěkná ostuda.
  • Jack1947
    Jsem ohromen, ja myslel ze nejprodavanejsi bude treba Splinter cell *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit