Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevím nevím. Na mě je tam všude moc střílení a málo stealth. Ale člověk vyzkouší a hnedle bude vědět jak je to dobré. *4*
    • mě se napakl íbí, že se soustředí i na tu akčnější část. Pokud budou obě časti hry - jak stealth cesta tak rambo styl - promakané tak je to jedině dobře
      • Pak už to ale nebude Hitman, ale CoD.
        • DusanMPupak
          Nikoliv, právě bez akční části by to už nebyl Hitman jako dříve. Tedy hra nabízející oba druhy postupů (nebo jejich kombinaci).
  • Mám obrovský strach, protože to vydává Square-Enix. Doby, kdy obě společnosti byly oddělené a vydávaly dnes již legendární kousky jsou pryč a ženou se za penězi. Doufám, že se tedy pletu, na vysoce nastavené laťce se to nepodepíše a má obava bude lichá. *7*
    • Novej Deus Ex byla nadprůměrná hra a Sleeping Dogs taky.
      • Dobře, jen mi uniká ta souvislost.
        • Lol .Tak se podívej kdo ty hry financoval *7*
  • kennyB
    Sakra, snad nezapomenou na chloroform a ostatní věcičky, co byli ve starších dílech *13*
  • 0:46 ten zvuk výbuchu mi hodně připomíná zvuk shock comba z ut2004
  • DusanMPupak
    Pokud budeme vycházet ze Sniper Challenge, tak (1) se instinkt musí zapínat ručně, tedy nikomu snad nemůže vadit (jinak osobně se mi tato věc celkem líbí, je to pohodlnější než sledování mapy a rychlejší než prosté sledování scény), (2) je v této ukázce plno easter eggů (třeba budou i ve hře), (3) odstřelování běžících cílů není úplná hračka, (4) je to poměrně HW nenáročné.
  • Já už to chciiiiiiii!
  • Blood Money diel som presiel, niekolkokrat, vsemoznymi sposobmi proste neskutocna hra :)
    Btw Blood Money sa da hrat aj ako FPS ^_^ zapnut debug mod cez config, nastavit first person view, unlimited clips and health a hned mame v hre Rambo mod :)
  • Pete.palis
    všechno jde vypnout a proč dáváte hře hned červenou po shlednutí traileru?..samozřejmě nemusíte dávat kulku někomu z 50 metrů, střílet do sudu a dělat ze sebe Ramba...copak vám trailer ukazuje, jak se to má projít?ukazuje pouze styl, jakým to lze i projít...nechápu vás
    • Pethulla
      Vidíš, a já si bláhově myslel, že trailer by měl na tu hru navnadit, že by ji měl propagovat. Kdybych tuhle sérii neznal, tak bych si myslel že se jedná o klasickou střílečku.
      • http://www.youtube.com/watch?v=D2XT1Is30Nw trailer 2 hitmana
        http://www.youtube.com/watch?v=OGUr_8d4qqU trailer 3 hitmana
      • Kronoss1
        Tohle není jediný trailer. V ostatních trailerech ukázali i něco jiného než akci. Tento trailer není navíc určený pro ty, kteří Hitmana znají, ale pro ty, kteří si to zahrají jen kvůli akci.
  • DarkShadow14
    I promise I will try and won't cry if I wouldn't handle it *3*
  • doufam ze ti civilisti na oslave pujdou zabit
    • ale Hitman je najemny vrah ne masovy vrah *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit