Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...jedno je isté...toľko KKTov ako v diskusii na games sa nenachádza nikde...a to som pre istotu omrkol aj konzolistu...a úplne najlepší sú tu niektorí českí náckovia s namachrovanými kecami...nasrať, hošani...:D
  • Hra výborná, po záseku ve výtahu jsem ji na Steam koupil, nicméně se to dá obejít jednoduše aktivovanim noclip a hra bezi dal, proste doletite na misto, kam mel dojet vytah a cheat zase vypnete :-)
    • ty si ale .takze si za piratstvo! no pekne! ze ti neni hanba
  • Som pirát a nestydím sa za to!
    • alladjex
      preju ti aby ti vykradli auto, ukradli mobil, penezenku nebo vybrali barak. az se ti do ksichtu zlodeji vysmejou a policajti ti vysvetli, ze s tim nic nemuzou delat, vzpomen si na to co si sem napsal...
      • nechci nic rikat ale ale toje zivot zvikej si svet je zlej zakony sou na prd taky sem to zazil a taky od te doby nato prdim jo ve svete prezijou jen ty nejvichcanejsi xD sorry za cz. a je rozdil jak ty tu povidas neco o bytu nebo penezence pirateni te nemusi zajimat to se pucuje vis nekdo si koupy hru pak ji da treba na ulozto a ostatni lidi sito stahnou crackjnou a hrajou coje nato xD jajen tysi asi nikdy nepucil kamaradovi auto nebo muziku na dvd nebo nakej filmek xD ja jen ze kdiz sem mel ps3 koupoyl si hru tak mi bylo receno zeji nemuzu pucovat ze seto povazuje za piratstvi xD
      • Preju ti aby si vyfotili tvoje auto a udelali podle fotky kopii.

        *Upravil jsem stupidni prirovnani tak, aby to nebyl nesmysl*
    • ucho
      Však na tom není nic ke stydění. Stydět by ses měl ale za to, že s tím tvrzením lezeš do diskuze.
      • Ale já jej plně chápu a chápu proč se tu tak demonstrativně rozkřikuje . Být pirátem je filozofie která tě nespojí se systémovou ovcí, která může být pravidelně dojena skrz DLC ;) .
  • Je tu hodně výmluv, že když si jí koupí a pak zjistí, že je to blbost. Dobrá, a když ji ukradnete a zjistíte, že se Vám líbí, tak si ji koupíte?

    Jinak poslední dobou, kdy jsou skoro každý den nějaké slevy na hry v dig. distribuci, tak si stačí počkat na tu svou hru a pak koupit ve slevě.
    • Ty slevy jsou taky blbý argument. Na STEAMu mám 0.52 éčka, a ještě jsem třeba neviděl call of duty za takovou cenu, takže NE. Stále je to o penězích sleva - nesleva.
      • alladjex
        me nikdy nenapadlo, ze kdyz se mi libi porsche, ze vlastne staci jit a ukrast ho na ulici.
        co me ale fakt nenapadlo, ze v nem muzu jezdit, vytahovat se ze sem ho ukrad a to proto, ze je na me moc drahy, kdyby stalo litr ... tak bych ho stejne ukrad
        • a co kdibys chtel ukract porse a projec se stim a pak by te chitli a ty zjistil ze misto porsche toje obic trabant ??
        • Ghost47
          Pirátství není krádež... lepší přirovnání by bylo, že lidi čuměj na koncert přes plot, místo aby si koupili lístky, a ještě si stěžujou, že akustika stojí za houby *4*
    • My piráti kupujeme zadarmo :)
  • Ja se klidne priznam piratim hodne casto proc ? jednoduche uz hodnekrat sem si koupyl hru a byla to kravina a co myslite vratej vam peize v obchode nebo vimenej vam ji za jinou ? ne nevimenej vidavaj se snad dema ? uz dlouho sem nevidel demo a stejnak vam toje k nicemu protoze v demu tam daj jen ty nejlepsi momenty aby nalakaly zakazniky proto stahuju hry a kdiz semy to liby a neni stim zadnej problem priklad bezi to paradne neksou tam bugy a jeto dobre tak si hru koupym hlavne kvuli multiplayeru sing player uz sem dlouho nehral poradnou hru . ps sorry za cz
    • Koupyl sis hru? No, tak to snad mluvi za vse:)
    • Proto se napřed dívám na let's playe a podle toho se rozhoduji. Hlavně od uživatele "TotalBiscuit, The Cynical Brit" Ten je má na velmi vysoké úrovni.
  • Jo a nejlip jsou na tom ti, co si neco podobneho koupi a pak jim jeste nekdo rekne, ze to ukradli. Dobre jim tak.
    • alladjex
      proc dobre jim tak? lidi ktery si hru koupili jsou slusny
      prijde ti ze mame slusny lidi povazovat idioty a zlodeje chvalit?
  • Já tomu nějak nerozumím. Když dokážou odhalit piráta, proč mu tedy dovolí vůbec hrát? To je naschvál takhle "efektní", nebo je nějakým způsobem jednodušší mu tu kopii zmrvit, než uplně zrušit? Vysvětlí mi to někdo, prosím? (seriozní otázka)
    • protože taková ochrana kdy to úplně zablokuješ se odhalí rychle. Ale když dáš "chybu" do půlky hry, tak než to někdo odhalí a zprovozní aby to šlo dohrát nelegálně, tak už si to stáhně dost lidí a pak si to může dost z těch lidí koupit aby to dohráli
      • Přesně tak. Dalo by se říci, že pirátská verze s touhle chybou je jakési demo a tím se hned zabije několik much jednou ranou. *3*
    • tak kdyz nekdo tu hru ,,crackne,, tak si vetsinou nevsimne, ze je tam nejaka ficura, ktera ve tretine hry to znemozni hrat dal...samozrejme ve chvili kdy se na to prijde, tak to byva pomerne rychle opraveno
  • Tohle je vůči pirátům velmi zákeřné.
  • No jo, ale pokud o koupi zjistíte, že je hra nepoužitelná, tak to na*ere taky solidně. Assain Unity jsou pro mne vyhozené peníze. Hra se seká jaxvina i když je věchno na minimu. Díky po*ebané synchronizaci s cloudem jsem musel některé mise hrát třkrát. Momentálně hraji pouze v offline modu, ale řešení to není. Nejlepší asi je hru upirátit, a pokud jsem spokojený, tak zaplatím.
  • Autor článku chce povedať, že KAŽDÝ, kto sa "nemůže dostat z výtahu v Talos Principle" je pirát? Čiže aj ja čo som hru nekúpil, nestiahol a dokonca ju nemám ani vo wishliste na steame? Teda tá NWO protipirátska propaganda už začína byť tuhá ako v IT CROWD: https://www.youtube.com/watch?v=ALZZx1xmAzg
    • Fakt jsi takový vemeno nebo si na něj jen hraješ? :D

      Troll level -100/10. Musíš na sobě ještě hodně máknout chlapče.
    • ano..to je přesně to, co chtěl říct...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit