Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak od poplachu měl 6min na uzavření, kdo to nestich měl smůlu *5*
  • Doufám že EA nakopou řitní otvory
    • a samozřejmě i Activisonu
  • Ty trailery jsou všechny skvělý. Akorát jsem si říkal "tyvole paráda, ruská produkce, podle toho to vypadá krásně syrově a drsně, trochu styl Noční / Denní hlídka" a voni to natočili amíci :) Ale aspoň tam maj ruský herce. Btw nepodařilo se mi zjistit, kdo to režíroval, ale kameraman je týpek, co dělal na Prometheovi nějakýho asistenta nebo něco.
    • genki.sudo
      'krásne, štýlové a drsné'.. Ak je to ekvivalent 'pritiahnuté za vlasy a gýčové' tak súhlasím.. *15*
      • Psal jsem "krasně syrově a drsně", ne "stylově" :) Nicméně, já souhlasím i s tím "přitáhnutý za vlasy" a "kýčovitý" a nevidím na tom nic špatnýho. Není to art film, je to trailer na kýčovitou a fantasmagorickou dystopickou gamesku, nic víc. A pokud to srovnáš s klasickýma trailerama na podobný hry, kde je všechno "hustý a cool" a vidíš tam jen nabuzený svalnatce s různýma gunama, tak tady ten lehce mrazivej "špinavej" styl, kde vidíš ne hrdiny, ale různý divný přeživší, je podle mě ve světě herních trailerů moc fajn výjimka.
        • samozrejme, niektori ludia maju tendenciu okamzite vsetkym pohrdnut, takze sa netreba divit.
  • Veskoslav
    Už se těším, minulý týden jsem si znovu projel klasické Metro, pozabíjel pár Knihovníků a Ďáblů, nechal se okrást děvkou hned na začátku a celé si to užil:) Tak šup sem další díl:)
  • Tento pribeh je popisany aj v knihe Metro 2034, ked som tu pasaz cital takto nejak som si to predstavoval. Dostal rozkaz, uvazoval nad tym nechat baranu otvorenu, ale ak by ju nechal otvorenu riskoval smrt tych co su uz vo vnutri. Nakoniec by zahynuli ludia vonku aj vo vnutri. Mal tusim manzelku a myslim aj dceru. Dost bolo sentimentu....tiez som sa zlakol toho nadpisu.
  • Uff, ked som len tak preletel nadpis tak som videl Nestatstny osud Metro: Last Light. Kua toto mi nerobte :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit