Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Vypadá to krásně. Jsem už vyhladovělý po všech těch CRPG (Divinity, Wasteland, Pillars) a na moderní AAA open-world RPG, ve kterém se můžu ztratit pouhým prozkoumáváním krajiny, se moc těším. Když loni mohlo vyhrát všude RPG roku Dragon Age, tak Zaklínačovi to můžou dát už teď. Žádná další srovnatelná pecka se letos nekoná. A to nejsem fanboy. Tahle série pro mě byla vždy atypická.
    • fanboy detected *7*
      • ret@rd detected *7*
  • Jsem zvědavý jak si poradí s open-world problémem ... ubisoft tento trh přehltil na tolik že dost lidí tento koncept už nemusí ... zahlcuje hru generickými místy a příšerami které nemají žádný kontext a dělají hru stereotypním zážitkem ... vkládám v CD Projekt RED naději že toto vyřeší a bude příčkou podle které se budou vyvíjet hry v budoucnosti ..
  • No to mně poser, když jsem tu x měsíců zpátky četl total hate na videa, která lákala na dragon age inquisition tak jsem se vsadil s kámošem, že ten samý hate tu nebude na Zaklínače 3 a já prohrál ???? Zdejší komunita je tak z padesáti procent samý troll nebo je to tu takto uměle řízené ?? Kýč jako prase, les moc zelený (nečekaně) a kotrmelce problém? Wau fakt se mi nechce věřit, že i na slavného zaklínače se tu bude házet hnůj a to s ním nemá nic společného EA.
    • Ja osobne zadny troll nejsem, fakt. Precti si moje jine prispevky k jinym hram. Do ted jsem nepochopil, co je na tom Zaklinaci, jak pises, tak slavneho. Me se druhy dil vubec nelibil, mam rad proste jiny typ RPG. Treba Risen 3 byl lepsi atd. A s hodne kritickymi prispevky co tu nekdo psal souhlasim. Napr. zbytecne a nudne animace atd...
      • Veskoslav
        Risen 3? Zabugovaná, tragický děj, opakující se chyby z 2. dílu, nelogické věci, graficky na úrovni 2. dílu. A ty řekneš, že nemáš řád Zaklínače 2/3 a pak dáš za příklad Risen 3, která je nejhorší z celé série?
      • risen 3 byl lepsi....oooookej...kebyze risen 1 alebo G2 tak pochopim ale R3???
        co sa komu paci je individualne a co je lepsie je relativny pojem, beriem, ale troska sudnosti nezaskodi...
        • No ja chtel udelat srovnani s nejakym novejsim RPG. Samozrejme Gothic 1,2 jsou the best. Risen 1 jsem cekal lepsi, Risen 2 byl hrozny a Risen 3 se mi z trilogie libil nejvice. Skyrim se drzel sve Arenovske linie, ale na me moc lehky a stereotypni, takze proto jako srovnani Risen 3.
      • To nebylo myšleno nijak osobně, psal jsem to obecně prostě ty samé hlášky jsem četl, když vycházel DAI a teď znovu. Jde mi o to, že se tyto firmy snaží dodat hru, která za litr přinese stovku hodin herní doby (plus mínu, spíše plus) a přesto se najde vždy něco co je prostě úplně špatně a podle toho je hra hned v loji. Hrál jsem DAI projeto dvakrát užil jsem si to a na Witchera 3 se také těším.
      • Risen 3 me bavi taky, ale nesrovnaval bych to. Hratelnost ma mozna o fous lepsi Risen, jenze Zaklinac trumfuje pribehem, postavama, dialogy.
        Me animace v Zaklinaci nenudi protoze sou pribehove zajimav, nudit muzou jenom cloveka co si neumi uzot pribeh nebo na neho kasle..
  • Zas tam robi kotrmelce ako saso v cirkuse a to sa slaha len s 2 vlkmi, v knihe pouzival uskoky a piruety ktore v hre sice su no vyzera to ze control system to tak nechce.
  • zlatý Order 1866, to má aspoň hezkou a stylizovanou grafiku. Tohle je kýč jak prase, nic proti. Víc kýčové video jsem neviděl od dob Skyrimu... Že by Skyrim 2.0???
    • prosimte ty ani nevis co je kyc
    • Jojo, Skyrim byl krásnej...
  • Trochu me irituje, ze je tu zaklinac takovej tvrdej drsnak. Chybi mi jeho ironickej smysl pro humor. Nektere veci me fakt tahaj za vlasy, jako treba ze porvava na smeho kone "come on", prestoze jsou spolu intuitivne spojeni.. Vubec by neuskodilo kdyby byl trochu vic "odusevnelej" dle knizni predlohy. Dalsi co me zajima, jestli je zde moznost obrany (nejlepe tlacitkem), nebo jen utok.. nebo jak je to vlastne reseno? Co jsem videl, tak ma obranej postoj mecem kdyz zrovna neutoci, ale moc to nefunguje (nevidel jsem ze by cokoli vykryl). Normalne nejsem takovej hnidopich, ale na tuhle hru se tesim jak malej, zaklinace jako postavu z knih miluju, takze mam tendence ke kritice (i presto ze z te hry uchc.vam :) . No kazdopadne si zas jednou dobrovolne koupim origosku za plnou cenu :)
    • Veskoslav
      Při čtení knížek jsem si ho osobně stylizoval do smrtícího zabíjáka příšer, co humor chápe a používá jako Sheldon Cooper. Rozhodně mi zase nepřišel nějak přehnaně ironicky vtipný. Málokdy vtipkoval.
      • tak si přečti předlohu znova...
    • ta hra má s předlohou společného jen názvy. Nic jiného. Boj= to bude Quen, sek, sek, kotoul, Quen atd. Vypadá to, že tam zůstal stejný blok jako ve dvojce, tam to bylo myslím spamovaní E..
    • misho8723
      Lebo Geralt v knižkách v každej chvíli vtipkoval čo :D.. však v tomto videu povie pár viet - a čo som tak nedávno čítal knihy po neviem koľkýkrát, tak zase som zistil, že herný Geralt je vtipnejší, alebo aspoň sa snaží byť viac vtipný ako knižný Geralt
      • nerikam ze to byl nejakej vtipalek.. proste se bavil svim humorem (kterej vetsine lidem neprijde zrovna jako humor).. byla v tom hodne ironie zivota, zadnej bavic to samozdrejme nebyl, ikdyz me bavil naramne :)
        • *rekneme zaklinacskeho zivota, at tu nejdu na pranyr slovickarema.. JEHO zaklinacskeho zivota, presneji :)
  • TheGGG
    husto-kruto-přísnej nářez. Libozní gamesa. Geroš zase zpátky na scéně a tentokrát snad konečně taky k tomu všemu přibude hustózní soubojovej systém. Pěkně tam ty nohy a ruce lítaj, tak jak to má strejda TheGGG rád.
  • jinak neříkal CDP, že kompletně předělali combat, a že bude mít o desítky nových animací než ten ze dvojky? Ptám se, jelikož mně to připadá totožné jako combat u dvojky...
    • Tak to by ses měl podívat znova na nějakej boj ze dvojky, protože animace jsou jiný (a všechny narozdíl od TW 2 trvají stejnou dobu).
  • Lukyz
    BTW stále mám navíc jeden klíč na třetího Zaklínače a chtěl bych ho s někým vyměnit *2*
    • uz ted mas klic pro stazeni?
      • Ja ho mam taky. :-)
      • Lukyz
        jj, z grafiky od Nvidie, ale mám objednanou sběratelku, takže ten klíč nepotřebuju a snažím se ho vyměnit za jinou hry *3*
        • nebo nahod nejakej kontakt.. treba se nejak dohodnem :)
        • pod na skype. ID soumrakosvit. tohle me zajima :)
          • Lukyz
            Skype nemám *1* Steam, FB nebo ICQ...

            EDIT: FB, Lukáš Ketner, svítící brýle
            • tak FB. jak tam ses?
  • Zatím si vystačím herně s MOBOu HoTs, GTA5 a ještě znovu Divinity OS, ale na Vánoce si Zaklínače 3 určitě koupím. Je to prostě kus poctivé hry.
    • species
      Chapu te, me nastesti vysly prachy jak na GTA tak na tretiho Zaklinace, pac CDprojekt si zaslouzi kazdou korunu o kterou si za svou hru rikaji! :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit