Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Špičový díl Silent hill 1 hrál jsem na PSP, Silent hill 2 ještě lepší a nejlepší z celé série je SILENT HILL 3 a nemužu se dočkat HD a Akyra Yamaoka nejlepší skladatel a tečka
  • God-of-War
    Po Silent Hill (ps1) a Silent Hill 2 (ps2) konečně další díl, který si koupim:).
    • Moment, moment a co to všechny ty díly mezi 2jkou a 8čkou?? *11*
      • God-of-War
        Ty sem nehrál a ani nechci...Už to nebylo to pravé ořechové
        • Nevím, co to tady blekotáš.

          Trojka je společně s dvojkou naprostým vrcholem série a tím, že jsi s´ji nehrál jsi se o hodně připravil.

          No, tvá volba. Ale stejně špatná volba.
        • 3 byla taky dobrá 4 no něco jinýho a ne tak dobrýho jako předchozí díly ale furt kvalitní zážitek a rozhodně zkus shattered memories a možná origin ale ten sem nehrál.
          BTW pro PC hráče který maj zájem o první díl je tu neofic. port u kterýho se nemusíte párat s nastavenim emulátoru http://silentscape.tripod.com/products.htm
          Samozřejmě by ste si tu 1 měli nejdřív koupit než to stáhnete :)
        • No ja bych se moc neradoval, ani ted me to zatim moc nepresvedcilo...
  • Tvůrci tohoto dílu ani nepočítají s PC verzí. Poděkujte pirátům, které při každé příležitosti tak vehementně obhajujete, PCčkáři.
    • ty jsi nemocný..
    • kostejnesmrtelny
      Postavil se ti u toho, když jsi to psal? *7*
      • Veskoslav
        Podle mně je vykastrovaný, tak ne.
        • a) proč na něj vůbec reagujete

          b)a když teda už, proč se snižujete na jeho úroveň

          Má to úplně opačný efekt, když se takhle vyjadřujete vyvoláváte ve mě ještě větší odpor, než jeho veličenstvo troll.
          • No spíš ještě pod jeho úroveň. Seňor jedásek, alias 10 dalších nicků není nikdy takhle vulgární.
            • No asi proto, že by tím přišli o čtenáře, kteří nejsou schopní si pamatovat další kombinaci email a hesla, ale na reklamy klikají o 106. :D No a k jejdáskovi, nemám potřebu jej hájit ani sem nechodím tak často, abych četl vše co vyprodukuje, ale nebuďme jako on.
            • Veskoslav
              To by ses divil, kolikrát byl 1000krát horší v nadávách než ten můj poněkud divnější příspěvek. Nechal jsem se vytočt, moje chyba. Jenom nechápu, proč už konečně není zakázaný multinick...
    • Veskoslav
      Jasně trolle. Zjisti si něco o sérii Silent Hill než tu zase začneš zvracet a nezapomeň si sekundu po napsání příspěvku doporučit, aby sis zvýšil své ego..
  • Veskoslav
    O hororových filmech se říká:
    1. Když je málo peněz, udělejte studentský horor.
    2. Když je ještě méně peněz, ať tam prší.
    3. Když už peníze nejsou, ať je 2/3 ve tmě:-D

    Ale tak jinak doufám, že mi bude svítit i sluníčko na ty krásné sestřičky atd.:)
    • A proc by to muselo byt dany nedostatkem penez? Jeden by rekl, ze dest a tma v hororech byvaji z daleko prozaictejsich duvodu...?

      To se ti nesnazim oponovat - vzhledem k tomu, jak moc lidi ten komentar ocenujou, mi pravdepodobne opet neco unika...?
    • Taky jsem se zasmal. Nechtel bych byt hlavicka hrebicku
    • MidnighT91
      Geniální komentář k Silent Hillu, zasmál jsem se...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit