Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Chtel jsem sem napsat, ze me to docela zaujalo, ale jak procitam diskuzi, tak to asi neni uplne dobrej napad ;) Ale co, par minusek me nezabije :)
  • Zlaté NWN 1, které jsem hral na Demoně asi 4 roky. Tohle je proste jen dalsi WOWlike MMO.
  • Tohle uz ani nepotrebuje komentar, jeste ze mam nizkej tlak
  • Co to sakra je? Já čekal nově zpracovaný pravidla D&D, který sou na mulťák jako dělaný, ale tohle? Vždyť to vypadá jak Dragon Age 2 a kromě jména hry to nemá s předchůdcema nic společnýho. Že by další zabitá značka? *9*
  • Hmmm, nevypada to spatne.
  • Sakra, na toto se celkem hodně těším.

    Jinak je předem jasný, že komenty budou plný lidí, co budou brečet, že nová Neverwinter hra je akšní MMO a ne RPG jak Neverwinter Nights 1 a 2.
    • Mě spíše není jasné, co je na tom Neverwinter? Protože Neverwinter bylo D&D, celý příběh, lokace byli zasazené do toho světa. Tohle není D&D tudíž jak to může být Neverwinter když nemůžou použít svět ani příběh?
      • MrSanta
        Já myslel že licenci mají? Však to je i v tom traileru.
        • Licence bohuzel neznamena, ze hra musi byt D&D based *13*
          • MrSanta
            Já reagoval na avp8 jak píše že nemůžou použít ani příběh ani svět. Ono to je nějak rozdělené? Já nejsem D&D odborník, takže neznám zákulisí.
            • MrSanta
              Tak pravidla jsou hlavně na deskovku, snad každá hlavní videohra založená na licenci D&D si ty pravidla nějak upravovala. Tuhle hru samotnou nějak nesleduju, nálepka F2P a MMO ve mě nevzbuzuje nadšení. Ale Foundry by z toho mohlo udělat něco víc.
            • Aha....já si neuvědomil že je možné prodat licenci za těchto podmínek. Zasazovat hru do D&D světa bez D&D mi přišlo dost nereálné, ale když to nevadí majiteli licence tak proč bych se já staral, kupovat to nemusím.
      • walltar
        Je na tom nalepená značka Neverwinter. Úplně stejně jak když někdo nechá vyrobit tričko v číně za 1€ a nalepí na to značku za 99€.
    • Asi proto, že je to pravda?
  • Ta hra je jako DDO? Nebo je to normální openworld MMO?
    • Bohužel normální MMOsračka
      • Dej si SWtOR, ty otrapo.

        Někdo MMO může mít rád.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit