Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakubc
    Já si teda myslím, že nová verze je o tolik lepší, že by si ji měli pořídit i lidé, kteří 3DS mají a jsou s ním spokojení - ovládání, Xenoblade, Amiibo, svižnost.
    • martin.mares.984
      Pod to bych se klidne podepsal a presne takhle jsem to udelal. Navic v pripade Nintenda je totiz nejlepsi zpetna kompatibilita nejen z 3DS titulama, ale i se starsima DS titulama, coz uz je uzasna plejada her. Takhle kdyz jsem si koupil ted NEW 3DS XL, tak mam hned desitky fajn her na hrani z dob DS i 3DS a stejne to bude mit i uplny novacek, co se NEW 3DS tyka - ma novou konzoli a muze hned vybirat z hromady kvalitnich titulu. Kdo jiny tohle hracum nabidne?! Tohle mam presne na Nintendu rad, i kdyz jim jde o zisk jako kazdemu jinemu, tak se chovaji vuci svym hracum/fanouskum korektne a ferove.
      • Jasně, viz Angry Joe a jeho neexistující dojmy z mariokart na youtube
        https://www.youtube.com/watch?v=koX-Ny6zHdM
        • martin.mares.984
          Promin, sam mam dva semesty prava v ramci humanitnich ved a kamaradka ma pravnicke vzdelani z King's College v Londyne, specializace na trademark-ochranne znamky atd. a o problemu youtube VS youtuberi + treti strany vydavatelu jsme nedavno diskutovali a nejen ona, ale kazdy pravnik specializovany na IP Ti zkratka rekne, ze pravo je na strane vydavatelu...

          1) Problem je spis v youtube samotnem, ktery si zpocatku nestanovil jasna pravidla, jaky obsah muze byt nahravan a jaky ne... cim vic youtube rostl a "zvetsoval se" tim se ten pravni balast a ochrana prav jen vic a vic zamotavala.

          2)Nemusi se do takove situace zadny youtuber dostat...V pripade AngryJoe a ostatnich yotutuberu ani nemusi mit penize na pravnika, v UK a USA spousta "law clinics" pri univerzitach poskytuje v techto problemech s IP a autorskymi pravy bezplatne poradenstvi: jak-co-kdy a za jakych podminek je mozne uzivat a co ne.... atd. Radu mu poskytnou zadarmo, takze nejake vymluvy, ze "chudy" youtuber nema na draheho pravnika a tak "nevedel cosi kdesi", jsou mimo misu.

          btw. AngryJoe bery jako zabavneho typka a na jeho videa obcas kouknu, recenze ma zbavne udelane - je to zkratka "show", ale je potreba si uvedomit, ze je to pro nej business a ne jen nejaka volnocasova kratochvile, takze business AngryJoea VS business Nintenda a myslim, ze je jasne kdo drzi prava na Mario Kart a nic nebrani AngryJoeovi jednat s lidmi od Nintenda a vyjednat si nejake podminky pro pouziti jejich znacky Mario Kart v jeho aktivitach....
          • ???????????????????? za a) nevím co mám prominout, za b) kdo kde tvrdil že AJ nemá na právníka, asi se budu muset znovu naučit anglicky, protože v popisu videa ani ve videu samotném nic takového není za c)AJ v komentáři píše, že kontaktoval google a že pravidla flagování si nastavuje Nintendo, za d) super, máš 2 semestry práva(já 4 na vošce ale to je jak machrovat že jsi "skorodoktor" se zdravotnickým kurzem), nechceš sušenku? a konečně za e) reagoval jsem na to, že se Nintendo dle tvého komentáře chová k fanouškům korektně a férově, takže netuším proč vytahuješ nějaká práva, hlavně že ti lidi bezmyšlenkovitě kliknou na líbí se, protože jsem napsal "něco proti Nintendu"
            • jakubc
              Chování k hráčům je ale přece něco jiného než chování k Youtuberům...
        • jakubc
          To že si nemůže nějaký přerostlý uřvaný děcko na Youtube snadno nahrát videorecenzi na hry od Nintenda je mi jako hráči upřímně jedno... Ano, na Youtube se chodím dívat na gameplay her, ale je to majetek Nintenda, takže je jejich věc, co s tím udělají - když se jim to negativně projeví na tržbách, tak to jako rozumná firma přehodnotěj. Když ne, tak jim může být nějaký naštvaný pepík putna. :-)
          • Když se jim to negativně projeví na tržbách? Pokud vím tak co se týče prodejů není WiiU zrovna bomba a rozhodně by jim reklama pomohla
      • jakubc
        Jo, kompatibilita je super. Jedna z prvních her, kterou jsem si pořídil na Wii U je Metroid Prime Trilogy (za 250 ve Wii U shopu - 50% sleva při startu prodeje) a i do budoucna chci projet spoustu Wii titulů (Zeldy a pokud seženu, tak i Xenoblade). Jen je škoda, že se u nás Nintendu moc nedaří a shánět tady použité hry není žádný med.
        • martin.mares.984
          WiiU by pomohlo kdyby udelali podobnou periferii jako pripade GameCube, kde se pridal HW a mohl jsi hrat na GC hry z GameBoye, ze by se potom daly hrat hry z DS/3DS na WiiU

          Ja jsem zase stahoval hned Duck Hunt, to je nesmrtelna klasika a potom NES Remix, to je dokonalost sama - vrele doporucuju!
          • jakubc
            Ano, hry z 3DS bych ocenil, hlavně Pokémony bych chtěl konečně okusit, pak samozřejmě Zeldy. Po Duck Huntu jsem pokukoval, plánuju ho, z čiré nostalgie, NES Remix taktéž. :-)
  • Tomu rikam poradna recenze noveho 3DS, ne jak ta uboha parodie v Levelu od Pavlovskeho.
  • Ja osobne nove 3DS budem kupovat urcite - vlastne hlavne kvoli Xenoblade Chronicles 3D. WII som nemal, takze toto bude konecne moznost ako si tu hru zahrat. Tesim sa velmi, pani z Monolithu snad este zlu hru nespravili (a to aj predtym nez zalozili studio Monolith), prave ich Xeno seria je jedna z najlepsich serii aku som hral (ci uz Xenosaga alebo Xenogears, este ked posobili pod hlavickou Square Enix).

    Chcel by som polemizovat s jednou vecou v clanku a to je vydrz baterky - 5 hodin hrania absolutne neverim. Teda mozno prave so zapnutym 3D a wifi, ale uz aj moje stare 3DS XL vydrzi okolo 9 hodin hrania (s vypnutym 3D a WIFI) uplne bez problemov, New 3DS XL ludia reportuju 10-11 hodin.

    No a potom ta nabijacka - viem ze ludia to u Nintenda nemaju radi, ale ja prave naopak ocenujem, ze konzola je o tych ~10 eur lacnejsia a nabijacku pouzivam rovnaku od cias DSi uplne bez problemov :)

    EDIT: Este teda jedna vec ma napadla - recenzia mohla zmienit ocividne, na XL verzii je horsi obraz ako na tej malej. Je to logicke, rovnake rozlisenie na mensom screene vypada lepsie ako na vacsom. Ja osobne som VELMI rozpolteny medzi klasickou a XL verziou. Na jednu stranu vymenitelne kryty (DO WANT!) a lepsi obraz, na druhu stranu vacsia vydrz baterky a vacsi screen. Stale sa neviem rozhodnut.
    • To snad nemyslis vazne.. Zato, ze tam neni nabijacka, tak je konzola o 10eur lacnejsia? To si fakt taky naivny? Praveze je o 10 eur drahsia! Pretoze za tuto cenu uz mala byt v baleni aj nabijacka, ale ona tam nie je, nintendo usetri 10e a preda to za rovnaku cenu. Ked naozaj chcu, aby sme usetrili peniaze za nabijacku, preco tam nie je standardny micro usb konektor? Aby sme mohli pouzit standardnu usb nabijacku k mobilu, ktory ma uz takmer kazdy? Preco? Je to tiez 5V, ako usb. Ci si myslis, ze ten prehistoricky hardware je taky drahy, ze by s pribalenou nabijackou museli zdvihnut cenu? Nintendo si tu spravilo peknu ryzu a ty si to ich PR oddeleniu zhltol aj s navijakom, lol..
      • No a ja si skutocne myslim, ze keby v baleni bola nabijacka tak cena konzole stupne o cenu nabijacky.
      • Netřeba být takový útočný, ale v podstatě máte úplnou pravdu.
  • up_er
    recenze super...ale zustanu u staryho XLka, protoze ta cena je docela ulet a kvuli jedne, dvema hram se me to davat nechce.
    kazdopadne new 3DS vypada fakt vymazlene
  • 3DS je super ,ale ty hry lehce omrzí a hrát s 3D je nanic, když hraju tak 3déčko vypínám! Že začátku bych hodnotil ***** hvězd, teď když už skoro všechny mám u konce tak ***
  • Mam 2 ročné 3DS XL už vtedy nebola pribaľovaná nabíjačka a musel som ju dokúpiť.
    Teraz som si kupil nove 3DS ale malé - lepšie sadne do vrecka a obraz je lepší - menej zubaty ako na XL. AJ tie vymeniteľné pláty sa mi páčia a určite mám v pláne kúpiť ten perfektný červený ku Xenoblade chronicles ked vyjde.
  • vlastnim new 3ds xl paradni vecicka.-)
  • Koupil jsem menší bílou verzi. Do nedávna jsem používal původní XL. Novější 3DS je o hodně svižnější a hlavně mi menší verze lépe padne do rukou a konečně můžu pohodlně hrát i venku.
  • solomon.short
    hm, takze zase nevim... mam velke ruce (respektive hodne dlouhe prsty), coz je pri urcitych cinnostech vyhoda, ale ovladani male konzole mezi ne nepatri. A XLko je z leskleho plastu, takze bude klouzat. Asi si budu muset osahat nekde to nove male 3dsko a uvidim, treba ty svoje thiefovske prsty nejak poskladam...
    • Zase takový problém to není, neboj. Navíc můžeš dobře prstit, to není na škodu.
      • solomon.short
        ano, to se radi mezi ty urcite cinnosti, kdy je to vyhoda *3*
        • solomon.short
          akorat tedy nevim co neni takovy problem... leskly plast u xl nebo mensi velikost u normalniho new 3ds?
          • Jestli máš velké ruce, nekupuj si malé 3DS.
            • solomon.short
              Pavel: takze nejlepe si to osahat na vlastni hnaty ;)
              • Reakce na příspěvek:

                Myslím, že jsou dobré obě dvě. Padnutí do ruky bych moc neřešil, obě padnou podobně dobře nebo blbě, záleží má úhlu pohledu. Je to plastový kvádr, žádný ergonomický gamepad, ale já s tím nikdy problém neměl. Nikdo u toho nesedí osm hodin denně, že. I na to rozlišení u XL asi člověk zapomene, když se ponoří do hry.
                Vybral jsem si malou krémovou podle vzhledu, pro mě byla jednoznačně nejhezčí.
                V každé porovnávací recenzi nakonec zaznělo "mně vyhovuje/líbí se víc ta a ta, ale ani s jednou chybu neuděláte" :-)
            • Mám velké ruce, dlouhé prsty a už staré DS bylo OK.
              Dnes jsem si pořídil malé bílé 3DS a sedí úplně v pohodě. A když se podívám na displej, větší bych opravdu nechtěl, to už by byl vzorek sakra vidět.
              Jinak je nádherně matné, až má člověk pocit, že to zanechává prach na rukou :-)
  • Ani zadarmo!ps vita forever!Hrozne ps vita preju at se vzpamatuje!Tohle neni spatny,ale na vitu,to nema!Strasne si preji at na vitu,misto indie her,davaji hry z psp!Vsichni rvali,jak chteji nastupce pspcka,a kdyz nastupce vysel,tak se nani kazdej vykaslal!Tak vsem muselo byt jasne,ze to nebude stat 2000kc!
    • Mám vitu a jsem nastvanej. Tezce nevyuzity potencial handheldu, jinak, pokud se nebudeme bavit o hrach tak strci 3ds do kapsy. Bohuzel je to hlavne o hrach..
      • Re: DannyBlue:

        Jestli nemáš rád PlayStation Vita, Nintendo si taky neoblíbíš.
    • Mám aj VItu ale omnoho častejšie hrám na 3DS. V podstate každý handheld ma iný typ hier aj e ťažké ich porovnávať. Persona 3 a 4 na Vite je super. Zelda a Fire Emblem na 3DS tiež.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit