Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obecně bych řekl, že budoucnost čehokoliv, co má něco společného s cloudem je obrovská a jsme toho třeba u nás ve firmě svědky každým dnem :-) Vyvíjíme hardware pro jednu rakouskou společnost a bez všech výrobních strojů propojených přes cloudové řešení by byl celý proces nejen mnohem nákladnější, ale nejspíš také nerealizovatelný v rozumném čase.

  • ak sa chce ten vyzraty brav priblizit k hracom, tak nech vyda Episode 3, jeho uzernicka schema menom Steam (ceny v USD = ceny v EUR? to ste kde videli) ma nezaujima
    • dickie uz aj tu trolujes? tebe nestaci svinit len sector? 1USD = 1EUR mu mozu diktovat trebars nejake medzinarodne zakony, alebo dohody, alebo aj nemusia...tak ci tak su na steame v akciach najlacnejsie hry siroko daleko a akcie su pocas celeho roka takmer kazdy den.
    • cely steam je iba jedno velke drm a je len otazka casu kedy vam to vyzrate prasa naserviruje streamovanie a leasovanie hier na cas

      a vy ovecky mu to este budete zrat az sa pri tom budete triast od blaha rovnako ako to robite aj teraz

      *15*
      • Black_Hand
        v leasovani her, pokud by byl zachovan take aktualni model steamu bych nevidel problem. ba bych to primo chtel.
    • Mato1987
      a kto ťa núti kupovať to tam :D vieš vôbec čo je úžera? :D
  • v ten den, ked konecne zacnu byt hry len na cloude, v ten den koncim s hranim *2*
    • Ale o tom vubec nemluvil...
    • presne mozna z hlediska cisel je v tom budoucnost a cloud-hrani pritahne dalsi nove hrace stejne jako miliony hracu FB her nikdy pred tim nehrali klasicke hry to, ale neznamena budoucnost pro dnesni hrace a uz vubec ne budoucnost her. Mozna klasickych hracu bude mene nez cloudovych ale bude jich porad vic a vic...
  • http://www.youtube.com/watch?v=mfbT_qK8ndQ
  • Mit za sebou firmu jako Steam tak uz take budu do smrti vest jen "moudre" reci. Preci jen hrat si na vizionare je snazsi nez jit s kuzi na trh. Tou kuzi myslim HL3.
    • No to je relativne. Ano Steam je silna znacka ale uz to dnes nie je take ciernobiele. Ked moc nase*u uzivatelov, neni uz dnes zasa taky problem prejist k inym sluzbam. Nehovoriac ze uz aj nove konzole asi prejdu kompletne na digitalnu distribuciu. Praveze si myslim ze nastava obdobie kedy sa bude musiet Valve so Steamom celkom snazit si udrzat poziciu. Netvrdim ze padnu nejak rychlo ale pad sa nevyhyba ani vecsim spolocnostiam.
  • Gabeovi bych odnosil i děti, kdybych mohl.
  • Já už sem dávno pochopil, že žádnej HL3 nebo EP3 nebude, takže mě Valve může někdy v daleké budoucnosti jen překvapit.
    • Psychotic
      Tak nevím, IGN jako jednu ze svých předpovědí pro rok 2013 uvedli oznámení HL3 pro PS4 a XBox.
  • calwin
    on má víziu v cloude? nesúhlasím podľa mňa sa snaží o to čo všetci. Zahnať ovečky (hráčov) do ohrady tak ako to spravili konzoly sony a microsoftu. usilujú (v lepšom prípade už majú) komunitu tak dobre podchytenú v rámci steamu že si s nimi môžu robiť čo chcú jednou zmenou v EULA. Tak ako sa tu už vyjadrili podomnou, čo ak služby ktoré tento systém zvýhodňujú prestanú fungovať? svoje hry si neprenesiem z konta pretože niesom fyzicky vlastníkom. predstavte si situáciu ktorá sa mi reálne stala... prestane vám bežať steam nejde zapnúť, opätovné preinštalovanie nemá efekt, program nereaguje už pri prihlasovaní. A sú tam všetky vaše peniaze všetky HRY čo ste si pokúpili a máte tam povedzme 20-25 hier za tie roky sa nazbierajú a teraz čo?! táto ohrada nám môže vkľude nanútiť svojou službou otravné DRMká kopu blbostí navyše a budeme s tým musieť súhlasiť lebo cesta späť nebude... tolko môj názor na túto vec.
    • Nechcem sa zasa nejak Valve a Steamu zastavat ale trieskate tu voloviny.
      Vavle ma dost odlisnu poziciu od MS/Sony. V prvom rade , aj ked ma urcite slusny prijem zo Stemu (hmm ale fakt by ma zaujimala co stoji prevadzka, predsa len pri takych narokoch to nebude malo) stale sa nemoze porovnavat s gigantami ako Sony a MS. Dalej Vavle neni vydavatel, maximalne sa da povazovat za distributora aj ked nerobi napriklad PR atd. A uz vobec nema svoju vlastnu hw platformu ktora je uzavreta a obsahuje drm. Inak povedane vsetky hry co mate na steame sa si mozete aj lokalne odzalohovat a aj keby steam skoncil staci v najhosrsom pripade nahradit exac cracknutym. Okrem toho pri dnesnom trende online pripojenia je uplne jedno KDE tu hru kupite, dolezitejsie je KTO prevadzkuje danu hry a jej servery. Vid EA a jej vypinanie serverov.
  • Skoda ze spolocnosti moc nevydavaju technicke informacie von (chapem to). Celkovo by ma napriklad zaujimal denny traffic na Steame, resp. vsetkych jeho serverov. Aky je tam priemerny load, kolko priemerny uzivatel denne toho stiahne na steame a tak. Niesom si az taky isty ze zrovna cloud design je zrovna cesta. Jednak aj zmieneny traffic ale aj dostupnost sluzieb (vid posledne SimCity) a aj vypinanie serverov (EA).
  • úctyhodných, nikoliv úctihodných
    • Grammar nazi
      • trolling nazi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit