Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si to jejich demo v2 teda neskutečně užívám. Stálo mě to 35$ a ta "hra", spíše peek, mě baví víc, než některé rádoby áčkové titulky za tisíce + další tisíce za dlc.

    Věřím, že plná hra bude neskutečný nářez, protože už jen to demo je taková nehorázně ujetá chujovina, že to dokáže zabavit na hodiny.

    Jako věděl jsem, že dostanu peek ještě před vydáním, ale že jich bude víc včetně viditelných změn jak v poškození, tak v ovládání, to jsem nečekal. Mezi prvním a druhým demem neuběhlo moc dlouho, ale znatelné rozdíly tam jsou. Je vidět, že se hoši snaží a začínám být naštvaný, že jsem je nepodpořil víc, protože Bugbear je jedno z mála studií, které si to zaslouží. *3*
  • Zase se vám tam připletl ten sneak peak - správně je to pEEk.
  • ucho
    tahle hra je prokletá. každopádně oni vydání hry nepodmiňují tím, že mají vybrat dost peněz... hra má vyjít příští rok tak jako tak. jen je otázkou, čím ji dokážou zaplnit.
    • Ja pevne doufam, ze spouste lidi se jen proste nechce platit predem za nehotovy produkt a az hra vyjde, ze si najde dost zajemcu, kteri si to koupi.
      • ucho
        já se bojím spíš toho, že o hru není nevím proč velký zájem. lidi asi nemají potřebu hrát další hru na způsob Flatouta. lidi platí za spoustu nehotových her předem a platí pořádný sumy, tady pořád lidi vyčkávají. myslel jsem, že po vydání té hratelné ukázky se to spraví, ale nevypadá to. a přitom nevypadá špatně. no je to prostě stejné jako Flatout. asi to lidem nestačí. a samozřejmě doufám, že se pak hra bude prodávat dobře, ale mám z toho trochu obavy. ten současný nezájem něco vypovídá.
        mě třeba od koupě demotivuje právě ten nezájem lidí. kdyby každý den rostly předobjednávky, asi po tom taky hned skočím, ale moc to neleze (a asi taky často neaktualizujou)...
        • > "no je to prostě stejné jako Flatout"

          Můžu tě ujistit (protože jsem hrál oba peeky) že toto neni stejné jako Flatout. Pokud máš rád závody, kde plechy létají všude kolem, tak doteď tuto mezeru vyplňovaly Flatouty, to je pravda. Ale po příchodu Next Car Game zůstanou Flatouty asi hodně vzadu, protože to poškození v NCG je fakt brutální. Vývojáři se neflákají, protože mezi oběma peeky jsou vidět už jen v poškození (ale i v ovládání auta) značné rozdíly.

          Pokud tě bavily Flatouty, tohle budeš uplně žrát. Sám za sebe můžu hru doporučit. Možná mi někdo řekne, že z jednoho dema těžko poznám finální kvalitu, jenže mě jde o bouračky a poškození, o zábavu při narážení, destrukce... a už jen z toho dema vidim, že ta hra v tomhle ohledu nebude mít konkurenci + vypadá to, že tam bude o mnoho víc objektů, které půjdou kolem trati ničit. Betonové sloupy (doufám, že nezůstane jen u sloupů), dřevěné boudy, plechové domečky.... Bude toho určitě dost.

          A když vidim ty chujoviny na demo mapě (pavouk, kladívko, basketbalové koše s drtičkou uprostřed, mlýnky na maso...) tak nevim, čim to budou chtít trumfnout v plné hře u miniher *1*

          A jak píšou autoři: HAVE FUN! AND ALWAYS REMEMBER, WRECK HARDER!
  • Pete.palis
    budu svině, ale tuhle hru konzolistům nepřeju! *1*
    • Tak přát si můžeš, ale to je tak všechno....
      Pokud to budou chtít vývojáři udělat na konzole (tedy si spočítají velikost návratnosti investice do portu), tak udělají. Jen se obávám, že by si hra nenašla tolik fanoušků, protože na konzolích jsou/budou větší závodní tituly s větší reklamou...
    • Keyz
      Přát nemusíš, stejně by jím to nešlo aby to vypadalo jako na videu. *3*
      • Moander
        To vis ze ne ty ptaku.
    • Jako PCckar o tobe muzu prohlasit ze jses de***nt *7*
      • Pete.palis
        nevyjadřuji se, tvůj nick mluví za vše....
        • Tak urcite..
          Ale aspon dokazu pochopit to ze nekdo proste na hrani kompa nepotrebuje, nikomu necpu ze mam doma i5tku s GTX780Ti ktera ma vykon jako oba next geny dohromady... k cemu?
          Taky je mi u zadku jestli to je nebo to neni na konzole protoze jedina vec co me zajima jestli si to zahraju, jestli si to zahrajou lidi s xbonem nebo pskem me fakt netrapi... v podstate se diky takovym jako vy musim stydet, protoze to co predvadite v diskuzich (jsmenovite taky na games.cz) je obohost nejvyssiho kalibru.. (at uz se jedna o tabor "krutoprisnejch" PCckaru, ktery sezrali moudrost sveta a chovaj se jak kdyby si ty procaky navrhovali doma na papire... nebo konzolaku, kde nektery jejich argumenty jsou stejne k pobaveni)
          ----
          Samozrejme ze ty tu nikomu necpes co mas za sestavu, jen se chovas jak malej harant, kterej chce mit neco co ostatni ne.. aby mu ostatni zavideli a odkejvali treti svetovou aby jim to na chvili pujcil *5*

          Uzij si zbytek svyho mizernyho dne *14*
          • Pete.palis
            a jinak v pohodě už??...tlak, žádný deprese, mindráky??...můžu předepsat nějaký prášky na záchvěvy emocí??...
            • Podle prispevku: "budu svině, ale tuhle hru konzolistům nepřeju" bych tipoval ze mindraky tu bude mit nekdo uplne jinej.
            • v pohode mindraky si resim v GTA... *3*
              za to tvuj avatar vypada ze je psychicky uplne v pohode *15*
          • jeste oprava vety "(jsmenovite taky na games.cz) je obohost nejvyssiho kalibru.." na jmenovite taky na games.cz a je to ubohost nejvyssiho kalibru ...
            Neudelas nic... nemam se venovat dvoum ruznym vecem najednou *12*
      • Jack1947
        Ani se nemusis moc snazit, pobouris zde i bez potrebneho hejtu.
    • Raději toho nech, aby nezačali psát petice proti vydání na PC *1*
  • Smutná to doba. Talentovaní vývojáří se svou vizí musí makat zadarmo a doufat, že si hra vydělá aspoň na sebe, kdežto velká studia, zaměstnávající stovky lemplů, chrlí nekvalitní hry jako na běžícím pásu a mají z toho miliony dolarů... *7*
    • Jack1947
      Co bys chtel, je to jako v prirode Vitezi pravo silnejsiho.
      • Nepochopil jsi evoluci přírodním výběrem. Ale můžeš být v klidu, stejně je na tom většina populace v ČR a drtivá většina světové populace.
        • Jack1947
          Ty moudra si strc za klobouk, uz to zacina byt nuda. *3*
          • Biologie základní školy nejsou moudra.
            • Jack1947
              Jsou, v tomto pripade.
      • Jack1947 aneb anekdota každým coulem!
  • Aha nevzdává ... a já už četl "nezvládá" ;)
    • Jack1947
      To nejspise taky... hlavni je ze to VYJDE.
  • Jack1947
    At nechodi tak dlouho kolem horke kase... mohli by treba pomalu vydat nejakou "ukazku ze hry" ne jenom technologicka dema,at se vi jake to bude v praxi jeste pred vydanim. *4*
    • Zahraj si predchozi díly (s vyjímkou tretiho dilu) a dostanes dobrou predstavu co cekat.
      • Jack1947
        Ja je hral, vsechny i 3dil. *4* Vim co cekat, jen nevim jestli to cekat od nich muzu nebo nemuzu jestli to pohnoji byl bych velice zklaman.
        • A jsi si vědom, že třetí díl není od nich? Bugbear zatím udělali Rally Trophy, FlatOut, FlatOut 2 a Ultimate Carnage, a tyto jejich jediné hry měli velmi solidní ohlas. Prodávali se jako budget, ale byli to na svou dobu (i dnes) solidní hry, které si zaslouží pozornost. Takže jestli to pohnojí? Ne určitě ne, to by si nedovolili, spíš by vývoj ukončili.
          • Jack1947
            No jo vzdyt je mam originaly, jenze jde o to ze ja v dnesni dobe tomu moc neverim. To je cele. Takze urcite nesmi zklamat jinak uz nevim.
        • Pete.palis
          ??..ty si taky dobrá čech.. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit