Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • repcak.petr
    doufám že přidaj i národní týmy a extraligu *13*
  • Chybějící mody mě dostaly do kolen. Menu nuda, hrozná hudba. Nic na co jsem byl zvyklý z NHL 14. Ale ten hokej! To se nedá slovy popsat, hraje se to výborně, vše vypadá a hýbe se, jak má. Puk není nalepený na hokejce, bodyčkující hráči nejsou skály. Brankáři nepředvádějí super kouzelné zákroky.
    Takže puk odskočí i při zpracování, může hráči projet mezi bruslemi, opravdu máte pocit že je to hokej. Při bodyčeku často ztratí rovnovahu i hráč bráníc, spadnou tedy třeba i oba. Trefit někoho tvrdým hitem už taky není jen tak, pokud útočník nejede rovně. A když necháte volného hráče před bránou, tak to porostě většinou skončí brankou, chce to bránit precizně. Tohle je hokej, který jsem si vždycky přál hrát.
  • Jack1947
    Fair enough
  • just dont panic kids....... :DDD titulek zas na urovni bulvaru.
  • Pořád si řikám, jak mi nový hokej na PC chybí, ale pak každý rok čtu podobné hlody a uvědomím si, že tohle fakt ani hrát nechci. NHL 09 případně NHL 95 (ano 95!) to jistí.
    Smutné kam anti-komunitní EA sérii dovedla, i další tituly..Tenhle polotovar si asi nakonec nekoupím ani na plánovanou PS4 a to jsem se, jako bývalý hokejista a pařan série od ročníku 93, hodně těšil.
    • Jj, přesně tak. Taky jsem se dříve honil za pukem a sérii hrál od roku 93 na sega megadrive a mělo to své kouzlo:-)
    • NHL 2004 je najlepší hokej na PC.
      http://nhl04rebuilt.com/index.php?showforum=17
    • Mart9
      NHL 2004 je nejlepší hokej na PC.
  • Da se to chapat... verze pro stary konzole jsou vicemene predelavky minulyho rocniku. Na novy konzole to je od zakladu postavena fungl nova hra. Rozdily jsou markantni. Uz jsem to hral :)
    • Odulin
      Dneska do toho taky půjdu, ale jen pro zajímavost se chci zeptat, jak je to s tou kamerou, dá se měnit?
      • hraju DEMO a tam kamera menit jde
    • cože? Nikde jsem nečetl, že NHL má nový engine. Koneckonců gameplay videa to ani náznakem nenaznačovala. Prosím, odkuď máš informaci, že je to od základu nová hra?
      • Ty si zaspal dobu kamo ne?Ty woe next gen to snad mluvi samo za sebe.
      • *nenaznačovala
    • Konečně rozumný komentář...
  • Teď se ukazuje, jaký dopad má ztráta konkurence. Škoda konce 2K hokeje.
  • Tak se to nijak neliší od early accessu, takže je vše v pořádku.
    V dobách mého mládí a vlastně i relativně nedávno, než se early access ukázal, všichni nadávali, když vyšla nedodělaná hra.
    Nyní jsou za to lidi ochotni platit, a ještě blahem chrochtají. Jen se to nejmenuje "nedodělaná hra", ale "early access"... *7*
  • Psychotic
    Sákryš, už jsem si na to vyhradil prachy, ale teď to vypadá, že snad nakonec raději počkám na 2016tku...
    • Lidi neblaznete, bude to opet pecka .... vzdy se pred vydanim hemzi teorie ...ja hral demo a uz se tesim na plnou hru (NHL hraji od 2001)
  • Jambbo
    To je už jako early access.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit