Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proc se autor divy, ze ma MP hra pribeh? Asi neslysel o BF 2142 *4*
    • tento BF ma najviac chytil (i ked nie som nejaky milovnik sci-fi) a hravam ho este doteraz :)
  • libi? vypada vyborne? co ste na piku rofl je to maximalne hnusne po grafickej stranke a zabava z toho tiez moc nesala behat na vozitku alebo minihelikoptere na pusti ala rage sem tam kusok skaly a budova aby sa nepovedalo...hnus
    • proč nejdeš hrát CoD nebo angry birds? to je přece krásný
  • Líbí
  • http://doupe.zive.cz/doupecz/hrou-s-nejlepsim-koncem-je-call-of-duty-black-ops/sc-108-a-142950#utm_medium=selfpromo&utm_source=doupe&utm_campaign=RSSfeed
  • Doufám, že k těm řidítkám ve finální verzi přibudou i ruce *1*
  • Jak se mi na to hned líp dívá, ten váš přehrávač stojí s prominutím za hov..uby.
  • Mechwarrior_bw
    dúfam, že bude podobných štúdií ako 2 Dawn pribúdať - čiže skúsených vývojárov ktorých už zrejme nebavilo pracovať na x-tom pokračovaní recyklátov pod otrokármi typu EA. Hra vyzerá dobre ... škoda, že nemá singl.
  • vypada to prinejmensim zajimave
  • styl ako BF? takze zakladom bude tymova hra a taitika? ne jak BF 3 kde to ospevuju ako navrat ku korenom z ktorych priviedli akurat tak velke mapy, hracov a stihacky... na to najhlavnejsie tj. tymovu pracu nejako zabudli...
    • to by mě zajmalo, v čem jako zapoměly na teamovou práci??
      • neni commander, commo rose nema vyuzitie, mensie squady, SL tiez nema vyuzitie... celkovo zjednodusena hratelnost ktora tak nestavia na tymovej praci a nutnosti spolupracovat ale je uz viac o akcnosti a nie takom skille - BF 3 je zjednoduseny a stavany aby zaujal co najviac hracov tj. pre masy... na starsie diely jednoducho nema
        • pravda pravdouci, a to jeste spousta lidi ani do squadu nejde, protoze si vystaci sama !!
          • a to este je umenie si bez commo rose vypytat heal alebo ammo
  • misho8723
    Tak to vypadá, aj bez ohľadu nato, že to sú zábery z alpha verzie, výborne teda.. teším sa a to pritom nie som veľmi na multiplayer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit