Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Slysel jsem ze existuji starnky ktere vam dovoli obednat zbozi ze zahranici (Anglie, Amerika...) a nemusite platit CLO. Jednoduse to poslou napriklad do Nemecka a odtud to poslou do cech. Neplatite CLO ale zaplatite pouze poplatek te firme ktera tohle poskytuje (myslim kolem 200 korun, ale nejsem si jisty). Kdyby nekdo tu spolecnost co tohle dela obevil na internetu, dejte vedet :D
    • http://www.shopping-usa.cz/?gclid=COvSkr_B1qkCFQcx3wodTEjDNw

      alebo este

      http://www.nakupusa.sk/
  • Tak sem skusil Shores of Hazeron . No hrát se to moc nedá, páč se zdá, že se to spíš seká, než laguje. Ale jínáč to vypadá jako skvělej nápad. Škoda nu. *9*
    • Tak prež všechno to laggování a sekání, sem si už vybudoval celkem pěkný místečko :) . Pokud byste se chtěli přidat, najděte si impérium Starfleet.
  • jedinej indie projekt ktery jsem podporil je Minecraft
  • Core
    Pane Král, jak jste přišel na to, že americký Amazon nezasílá knihy do Evropy? Je to cirka měsíc, co mi přišly právě odtud artbooky od Krise Kuksiho. Ehm. Jen se ptám? Třeba je to novinka, která mě minula.
    • 13_11
      To nebylo bráno plošně - měl jsem na mysli pouze onu knihu "250 Indie Games You Must Play". Pravdou je, že teď jsem se díval na stránky produktu a žádná omezení jsem tam nenašel, tak kdo ví? Buď jsem tam to omezení skutečně viděl nebo šlo o haluz, za kterou se omlouvám.
  • mě by to zajmalo v jakých programech to dělají , taky bych rád něco vytvořil , ale nevím odkud začít :D
    • Z vlastni zkušenosti ti doporučuji Game Maker , má nejlepší poměr možnosti/obtížnost,
      sám v něm dělám , a i když nejsem žádnej ninja programator, tak se mi povedli udělat myslím celkem dobrý věci. lukayson@gmail.com
      • Kdo dela v gamemakeru, neni vubec zadny programator ;) Ne vazne... Gamemaker je sice relativne snadna cesta jak neco jednoduchyho vytvorit, ale to je prave ten problem. Clovek se nauci s gamemakerem, ale k nicemu jinymu mu to pak neni. Ale kdyz clovek zacne delat hry v nejakam objektove orientovane skriptovacim jazyku jako Python (ani pro zacatecniky to neni tak tezky, jak to vypada), delanim her se pak uci i spoustu veci, co mohou hodit i v mimohernich oblastech. Doporucuju najet na youtube a pustit si par tutorialu s Pythonem a Pygame.
        • ano, ale ty algorytmy které si člověk osvojí se hodí ve všech jazycích, ale jinak máte pravdu pane. U game makeru je problém s výkonem, který si za uživatelskou přístupnost vybíra svou daň. Tak to je se vším, například i u šablon na webové stránky.
          A za programátora jsem se nikdy nepovažoval , takže se vaše urážka míjela učinkem.
    • M.Habarta
      Inu, můžeš zkusit pro základní věci docela jednoduchý Game Maker, ale obávám se, že pro cokoli pokročilejšího se budeš muset naučit nějaký programovací jazyk. ;)
      Tedy ne, že by v Game Makeru nemohl vzniknout herní skvost; v tom případě se ale budeš muset naučit speciální jazyk Game Makeru.
      • game marker jsem skoušel dobře se vněm delá :) skusím něco vytvořit o prazdninách to bude času dost *4*
        • Doporucuju nejaky scriptovaci jazyk jako Python, nebo Ruby. K nim knihovny na SDL jako pygame pro Python, ci Libgosu pro Ruby.
  • Preco tu neni flashova mega bomba Happy Wheels?
  • A co takhle treba Minecraft nebo Terraria?
    • Ty jsou tak populární, že o nich není třeba psát *3*
  • Odulin
    Jamestown je super shmupík....jeidná škoda, že je trochu krátkej.
  • Teraz mi to pripomenulo jednu hru, aj keď neviem či bola indie, no išlo tam že ste ovládali kvapku vody a tuším pomocou gravitácie ste hýbali kancelárskymi potrebami neviete ako sa to volalo?
    • Odulin
      I-Fluid?
  • Pěkný článek. I bez miliónových rozpočtů vzniknou neuvěřitelně zábavné hry. Je fajn si to připomínat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit