Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jason_dinAlt
    Asi 10 minut jsem marně hledal digitální distribuci Homeworl 2. Bez úspěchu. Ani na GoG.
    Nemáte někdo tip, kde (jestli vůbec) se to dá koupit v elektronické podobě?
    Stačilo by i jen možnost zakoupit samostatný klíč. Vlastní hru už se snad někde od zlodějů sehnat podaří.
    • Ja mam HW2 original ale prasklo mi CD takze jsem stejne musel tahat iso z netu :( Chtel jsem to koupit nekde digitalne ale bohuzel jsem na tom uplne stejne jako ty.
    • Tož hru sem našel na aukru v 1 aukci. Poté na jedné stránce http://www.gameexpres.cz/hra-pro-pc-homeworld-2-cz-p-4819.html?aff=ggl . Nevím zda-li je to trusted
      • Jason_dinAlt
        Tak to jo. To jsem našel také. Šlo mi o digitální distribuci. Abych nemusel mít krabičku a hlavně abych to mohl zapnout ještě dnes večer. Asi udělám kompromis. Stáhnu "demo" než mi dorazí legální verze počtou.
  • Ten Homefront a Starcry rozhodne musim skusit. *1*
  • Tak jsem minuly tyden prispel na Star Citizen a ted na Limit Theory. No, hold budu tyden bez obedu. Uz se tesim, az to vyjde.
  • Keyz
    Zkusil bych modifikaci do Homerwolrd 2.Jen se obávám aby to nebylo moc složité.Řídit každou drobnost (morálka,lodě,zásoby,splachování hajzlů) to fakt nevím.
    Aby to nebylo pak takové,že dvě hodiny se snažím postavit armádu a hodinu v bojí pak v boji řídím všechno možné.

    - Snad ten mód z RTS neudělal nějakou HC simulaci všeho.Předpokládám,že tam nejde zapnout automat na některé drobnosti.
    • Zas tak komplexni to neni. V treti hre uz jsem dokazal porazit AI na Easy :D Ale je to skvely. Skoda ze jsem spatnej strateg. Docela bych MP zkusil.
  • tak ten závěrečnej song je fakt boží...
  • ringmancz
    na tom prvním obrázku je českej lev? :) a Maia už se zaplatila
    • V samotnem clanku je odkaz, kde autor vysvetluje ze se jedna o znak Flander
      http://en.wikipedia.org/wiki/Flanders
      • ringmancz
        já jsem si myslel že to asi těžko bude ono, ale jak jsem to viděl a ještě to vypadalo že je to bílej lev na červeným pozadí, tak mi to nedalo
    • Tikov
      podle mne ne- nemá druhý ocas a s výzbrojí to taky pokulhává
  • Autor je dnes doslova za hvězdu, a to nejen díky hvězdně nabitému úvodu *4*
  • hm ok hra
  • miluju homerwolrd 2 kde stahnu ten complex pls????:) ten odkaz na tiscali je divny a nejde mi to stahnout dik za radu
    • 13_11
      Tady je odkaz na všechny dostupné verze modu.
  • Vrook
    Z vesmírnejch "simulátorů", který se chystaj, vkládám největší naděje do Star Citizen. Celej ten koncept je prostě zajímavě vymyšlenej a má to nejen hlavu a patu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit