Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Age of Chivalry jsem hrál ligově něco přes půl roku a musím říct, že mě to hrozně moc bavilo. Pak se amatérská liga zrušila a po chvilce i další podpora AoCh, když oznámili vývoj Medieval Warfare. Každopádně týmu věřím a znova začnu. Byla to velice příjemná změna po CS 1.6, CSS a COD MW :-)
  • no v angličtině obě slova znamenají něco jinýho takže asi ne
  • 13_11
    Přece bys nevěřil agregátoru pramenů, který vznikl teprve před deseti lety? Jak říkám: my píšeme již od roku 1415. Od té doby si vedeme archiv, na základě kterého mohu potvrdit, že Rock, Paper, Shotgun skutečně o hrách píše od toho roku 1873; pamatuji si to velmi přesně, poněvadž tou dobou se zrovna podepisovala schönbrunnská konvence mezi Rakouskem-Uherskem (císař František Josef I.), Ruskem (car Alexandr II.) a Německem (císař Vilém I.) o obraně míru – od té doby se mu zkráceně přezdívá Spolek tří císařů.
  • Tikov
    nedá zorientovat? Je jich dva a půl- Warband, Ohněm a Mečem (a jeho update). Rozhodnutí je jednoduché- na Ohněm a Mečem nejsou mody. Ve warbandu si člověk po čase může vybrat co se mu zlíbí (Napoleonika, Vikingové, 13. či 5. st, sněhuláci...)
  • dakujem
  • http://en.wikipedia.org/wiki/Rock,_Paper,_Shotgun 1873 tam neni
  • v dnesni dobe jsou akorad strilecky a stredoveky boje chybi krom strategii
  • hehe :)
    A jelikož o ní s oblibou říkají, že je „nejlepší současnou videoherní simulací středověkého boje“ ...
    A existuje este daka ina?
  • Jestli chces koupit mount and blade tak určite na steamu, jelikož je na nej spešl akce.
  • 13_11
    Rozhodně zainvestuj do Mount&Blade: Warband, a až tě omrzí, přečti si úvodní část tohoto Rozcestníku.
  • Hairy_Ass
    Já bych být tebou šel do M&B:Warband - seženeš na něj tuny vynikajících modů, a je v o něco lepší grafice než původní M&B.
  • Paulcz
    Když už se mluví o M&B.. přemýšlel jsem, že bych si to zahrál, ale kterou verzi bych si měl koupit ? V těch "datadiscích" se nedá zorientovat
  • Hairy_Ass
    *8* *1*
  • porad nechapu. wtf ? pokud se nemysli pc hry
  • Cosi
    A zároveň od Creative Assembly za použití slova Mediaval.
  • Danieledl
    No, docela se těšim, přece jen takových her není moc a po tomhle si myslim, že jich bude čím dál víc.
    Rozhodně si tu hru nenchám ujít *4*
  • Jop, to jsme na tom stejně
  • No tak jak prokoho.
    Pro někoho, kterýho baví multiplayer s toudle tematikou ( třeba pro mě ) tak je to suprový.
    Nekoho zas baví RPG s otevrenym svetem ( jako mě )

    Takže já budu hrát hezky stale mount and blade a stejně tak chivalery *15*
  • Já jsem strenght a tam to je můj kamarád agillity
  • jen ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit