Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tilwaen
    Když pak vidíte žraloky s laserovými paprsky na hlavách, přestává veškerá legrace.

    +1! *15*
  • Keyz
    Ten mód pro WIC je i pro mapy a podporuje AI?
  • uziel
    Moc pěkné, Fallout mod mě zaujal moc, jelikož hrajem C&C docela často a Fallouta mám moc rád, ale chyběl mi tu C&C:Generals: Zero Hour Reborn mod.
  • Módy na Total War sú perfektné
  • Generals komunita dělá skvělé mody.
    Ovšem podle mě by ve strategickém okénku neměla chybět zmínka o naprosto šílené moderské scéně operující nad strategiemi od Paradoxu.
  • to je ale demence udelat upoutavku na soulstorm ktera je jeden velky lagfest.
    Jinak škoda že všechny ty strategie jsou násilné, neco pro mirumilovne budovatele by nebylo? Taky jsem jednou slyšel o hre kde jste meli rozšírit virus a zahubit co nejvice lidí proste nejaka invence by už neškodila :((
  • Tak si zas instnu warhammera a zkusim Ultimate Apocalypse.Doufam ze to pojede kdyz mam steamovou verzi warhammeru.
  • Snad ten Apocalypse MOD pro DoW není moc náročný na HW...
  • recruits mam (zaplatene este ako alfa), ale je to pomerne zbesila, nahodna, rychla, akcna hra. co je tam strategicke? alebo som ju hral tak zle?
  • Kozy
    Tak tenhle rozcestník mi udělal radost. Proč někdo neudělá remake Cossacks :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit