Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ryba9
    No, na to jakej to má super mega ultra nadupanej HW ty hry vypadaj hůř (a zábava asi taky horší) než na PSP. Koupim to až to hacknou (ne kvůli hraní nelegálních her, ale kvůli možnosti emulace apod.) nebo až začnou oficiálně předělávat hry z PS2. Jaká by to byla paráda hrát Mafii na handheldu, nebo GTA San Andreas... *7* Opravte mě pokud se mýlím, ale NGP mělo mít prý stejnej výkon jako PS3 (samozřejmě nemá), ale PS2 snad bude dávat mrknutím triggeru.
    • Kdyby mělo podporu byť jen Sony schválených aplikací (např, pro čtení ebooků), tak by to bylo luxusní. V opačném případě musíme čekat na hacknutí. Aspoň že hry psp (koupené na psn) budou zpětně kompatibilní.
  • Hmm, za pět let si to asi koupím, teď mám relativně čerstvě PSP, kde mám pořád dost her na zahrání, takže NGP (100x lepší název) hezky počká, až snadne cena. Nemám potřebu mít všechno hned nový pro drsnej pocit...

    Každopádně je to dost působivý. Jako celá Sony konference. Zatím ji hodnotím jako nejlepší společně s Ubi... sorry BF3 lovers, jedna hra to ve prospěch EA nerozhodne.
    • Husty, po peti letech sis nasetril na PSP za 2 litry, ktere vetsina lidi uz davno prodala, protoze hry jsou dnes lepsi i na mobilu :D
      • imperatorSVK
        Hry na mobile nebudú ešte dlho lepšie. Troll
      • Je ti 12, to by taky vysvětlovalo, že zavrhješ všechno co je starší, protože musí machrovat před děckama ze třídy... nebo si troll, co se mě snaží naštvat... tak jako tak jsi re**rd. Kup si druhej iPad, jeden ti asi stačit nebude.
  • Mahcake
    No nevim jestli se dá říct o 250-300 (6250-7500 Kč) eurech JEN. Když si to člověk veme, tak za takový peníze se dá koupit PS3.
    • Jenze ps3 je stara, jede uz jen na vyrobni naklady. Zavadeci ceny byly jinde. A porovnej to s temi nejlepsimi smartfouny, ktere nechava daleko za sebou a presto je za polovicni cenu.
    • ales.smutny
      A ještě větší pračka!:) Ne, vážně. Takhle nemůžeme moc porovnávat, vše jsou to odlišné systémy k jinému využití. Blíž se Vitě nachází třeba smartphony, tablety apod. Jde o systémy mobilní (přenosné) zábavy. Ostatně, pokud si 80% lidí na iPadu hlavně hraje... Tak myslím, že zde to porovnávání je trochu na místě.

      Ale hlavní je, že se původně cena čekala o dost vyšší.
  • Cena není nižší než u 3DS. Je přinejmenším stejná.
    3DS taky startovalo za 249 dolarů, pak 249 euro a 25.000 jenů.

    Ale na tu cenu se dostali díky ořezání hardware z původné oznámených čísel.
  • Black_Hand
    nejsou ty hribky trochu nizko? prijde mi, ze si na tom clovek vylame palce.
  • No mě zajímá, když píšou že se vejde do kapsy, jak budou v té kapse trpět ty analogové páčky a jestli nedojde ke zničení té zadní dotykové plochy když se bude přístroj pokládat na stůl atp.

    No pozdro by ty analogy ochránilo, ale to by se mi už pak nevešla konzole do kapsy, že?

    Uvažuji o koupi, ale mám z toho strach jaké to bude...
    • Nosit to v kapse je blbost, stejně jako u PSP, ani DS jsem nikdy v kapse nenosil, pak si na to omylem sednu a mám po handheldu *1*
  • Stejně jako PSP (a to jsem byl hrdým vlastníkem dvou kusů) mi uniká jedna věc - je to handheld. Když si kupuju handheld, chci dlouhou výdrž na cesty, chci zábavné hry, které mě na pár minut zabaví v tramvaji, když jedu do práce, chci možnost kdykoliv uložit bez hledání savepointů nebo čekání na konec kapitoly, chci cenovou přístupnost, protože při cestování není nouze o poškození a občas je holt třeba koupit nový kus.
    Grafika / displej velikosti cihly / ultramoderní technologie přibližující se domácím konzolím jsou naprosto a zcela vedlejší. Když chci epické příběhy s impozantní grafikou, tak si proboha živého sednu doma na zadek u konzole nebo PC.
    Celé mi to prostě přijde jen jako cukrová vata, na kterou sednou puberťáci, kteří si pak založí ,,živnost" honěním trika, jaký úžasný výkon nenosí v kapse.
    • Jsi totálně mimo, však tě nikdo nenutí Vita kupíovat. Pokud chceš něco, co tě zabaví na pár minut, tak si hraj na mobilu. Já chci kvalitní zábavu i na cestách, na cestě do práce, na dovolené, ve vlaku a i když mi někdo okupuje telku atd. Problém se savy nebyl nikdy ani na PSP, stačí vypnout a pak pokračovat tam, kde jsem skončil, obdobná funkčnost bude určitě i zde. Pokud někam cestuješ máš určitě kufr, baťoh, prostě něco do čeho Vita šoupneš. Já jsem spokojen a to je mi 30!!!
      • "Já chci kvalitní zábavu i na cestách, na cestě do práce, na dovolené, ve vlaku a i když mi někdo okupuje telku atd."

        Tak to já si radši přečtu nějakou knihu a nemusim za to dávat takový prachy.:)

        Takže podle mě jste mimo oba:)
        • No však to je na tobě, můžeš číst knihu i doma místo paření na konzoli nebo na PC ne? Výsledek = logika o ničem.
        • No jasně!!! to je vono! knihu... počkat, není games.cz náhodou herní server?
  • Doufám že na to vyjdou gtaáčka, jako na psp liberty city a vice city stories.Jinak to nemá pro me cenu kupovat.
    • Rikam pro me, kreteni, tak nechapu proc me minuskujete?
      • Jste opravdovi kre*eni s malymi pohlavnimi znaky, co umí jenom mínuskovat.Napsat proc davate takove minusy neumite co?
  • Neskutočné. Veľký prostredník od Sony ku konkurencii. Bravo!
    • Je to nadupané... ale, jaké konkurenci? Sony s výkoným handheldem nemá konkurenci, nikdo nic podobného nedělá a ani se o to nesnaží, což je možná škoda...
  • Odulin
    Hmm. Tak to vypadá moc dobře a i ta cena je dost sympatická. Škoda, že není info o baterii a výdrži.
    • ales.smutny
      Doufáme, že tohle, včetně CPU apod vyjde časem v dalších tiskovkách.
    • A o CPU a GPU *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit