Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je vidět že tu melou sr.čky lidi co to ani nehrají.Už NHL11 byla oproti 10 velkej skok.Např. Fifa je pořád stejná zabagovaná kr..a,ale u nhl bych tohle říci nemohl.Těším se.
  • Zajímavé. Na PC "udělá" EA next-gen FIFU ale s NHL to nejde? Nebo se nám tady snaží někdo něco nalhat?
    • Pan_Klobouk
      Technicky by to jiste slo. Povidacky-nalhavacky o tom, ze neni vykon, uz by EA asi nepouzili. Problem je v tom, ze fotbal hraje cely svet, hokej jen my a Kanada. ;) FIFA holt proda vic.
      • Rekl bych ze hlavnim problemem jsou moderi. Na PC by vysel zase jeden dil a vystacil by na nekolik let :) Moderi uz by mu dodali statistiky a dalsi veci co je potreba a z toho hold EA prachy nema.
        • Pan_Klobouk
          Tak moderi EA urcite vadi. Jenze i FIFA ma dost pocetnou moderskou komunitu a presto PC verze vychazi. Tim to nebude. ;)
  • Už vidím jak si zahrajete když v každé druhé minutě bude posunutá brána :D :D
  • na pc stale zadny hokej? neuveritelne...
  • Za toto su stale ludia ochotny platit ?

    NHL frčalo tak v '98, divim sa ze v 2011 sa s tym este niekto zapodieva.
    • No... já jsem si docela dlouho liboval u NHL99 a to jak na PC tak PS *2*. Další dobrá bylo 2002. Pak už to šlo z kopce a nekoupil jsem si jediný díl. Ale NHL12 by zase mohlo být dobrý, takže bych do toho klidně investoval... V čem je problém?! Nemám ani PS3 ani XboX360. Takže EA F... O..
    • Ne ... nejsou za to ochotní platit a doplácí na to PC .. nejsou peníze, nebude PC ..
      • hlavně že na debilní fifu peníze sou... EA se bojej že nhl bude mít stejné pordeje na pc jako nhl 2009 (všichni víme jaká to byla sra**a)...nehcápu proč neudělat kompletně nový engine jako je na konzolích a poslat to na PC určitě by prodejnost byla větší než u PS3 a u Xboxu jenže to oni nikdy nepochopí asi ...
    • imperatorSVK
      tak si pls nechaj svoju 486tku (sice neviem ci nebolo potrebne pentium) a hraj si dalej...
      • SA-reg
        A ty vylez ven na led a ukaž fám jak ti to půjde tam.

        Checkmate.
  • El-Bravo
    Sportovní hry jsou zlo :X.......krom fight night x)
    • Už se těším :)
    • Tak podle me jsou sportovni hry jedny z nejzabavnejsich.... ikdyz je to dost stereotipni
    • SA-reg
      *1*
      Ty mi snad nahráváš...
      Na CoD nadávám, že je furt to samý...
      Na Assassin's Creed nadávám, že už je furt to samý...
      Na BF3 nadávám, že moc neliší od BC2...
      Co myslíte? Mám rád tydle sportovní série? *1*

      (Zeldu miluju, protože díly vychází s dostatečným odstupem a pokaždé přidávají herní prvky.)
      • imperatorSVK
        jasne vsetko je to iste len zelda sa meni...

        http://hotnerdgirl.files.wordpress.com/2011/02/double-facepalm1.jpg
        • SA-reg
          Ano kolego, to je můj osobní pocit po zahrání několika dílů Zeldy v rychlém sledu...

          Ale hlavně nevychází každej rok...
      • El-Bravo
        :D Taky vem si...proč pořád dělají nové nhl, když je rozdíl jen v grafice a názvu (nhl11, nhl12)...si zahraju nhl 2001 a mám pokoj od všech ostatních dílů ptže by mě ničím novým nepřekvapily... :P
        • no jasne... zkus si to zahrat a pak mluv o rozdilu... ten rozdil je markantni at uz, co se tyce grafiky, ale hlavne, co se tyce gameplaye... nhl a fifa se hodne rychle blizi faktoru "je to jako v TV". prave, ze posledni dobou je rozdil v grafice mezi jednotlivymi dily velmi maly, ale o to vetsi byvaji casto zmeny v gameplayi a ruzne sou vylepsovany herni mody. ja si sportovni hry vzdycky rad zahraju (bohuzel mam jen pc, nhl tim padem jde mimo me, hraju jen u kamarada, kdyz se naskytne moznost) a kdyz sectu celkovy cas, tak fifa a treba football manager mi tvori dost podstatnou cast hraci doby.
  • Vzdy sa potesim ked zbadam NHL novinku, ale vzapeti si uvedomim, ze ma to ani nemusi zaujimat, kedze si to nezahram na PC.
    • přesně tak, kde jsou ty časy.... *10*
    • imperatorSVK
      to je horsie ako sa nepotesit vobec *15*
    • To máš blbé :-P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit