Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi se toho na PC nedockame nicmene jakto ze NBA od 2KEY jde s trochou cviku na klavesnici hrat vyborne a u NHL to samozrejme neni mozne (jnak jsem velky fanda hokeje a pral bych si zase aspon Hockey Managera od SI - hral jsem vsechny dily od rocniku 1997) ... timhle uz me EA neopije
  • Mě se zase ale nelíbí to jak je puk nerealisticky přilepenej k hokejce jak na magnetu :( kazí to ten pohled na pěkné bruslení.
    • To jo a jeste navic jakoby na gumovym provazku..
  • sugyn
    Mam tedko na PS3 NHL 12 a neni to spatny, hrat to s kamosem je docela sranda ale kupovat dalsi dil se me nejak nechce, ono i u ty 12ky je celkem dost veci na nauceni.
    Edit: Podle videa se me nezda ze by 13ka by mela byt takovy tahak na brusleni, mam silny pocit ze to vsechno umi prave vyse zminovana dvanactka.
  • Animace jsou misty tak dokonaly, ze neni poznat, ze je to hra (1:37). Oproti prvnimu videu ale podle me tu setrvacnost trochu osekali..
  • Tohle nemá průměrný konzolista žádnou šanci pochopit, ať vrátí zpět platformu desktopářům, stejně používáme emulátory, gamepady a obrazovky s daleko vyšším rozlišením, tessalaci a máme lepší grafiku jako konzolisté.
    • Ano, standardní "PC je super, konzole na nic" kecy . Proberte, se pánové! Ujíždí vám vláček.

      Vůbec přece nejde o to, jestli PC umí vyšší rozlišení a detailní textury. Jde o hry jako takové. Mít doma PCčko i konzoli (nejlepší konbinace je podle mne mít PC + PS3), je dnes naprosto nejlepší řešení. Kdo si myslí, že jediná zajímavá hra na konzolích (oproti PC) je NHL se prostě neorientuje nebo možná raději nechce orientovat, protože by přišel na to, že nemá pravdu.

      Našpórujte 5 téček, kupte si k té své PC bedýnce konzoli a budete koukat, jak jste byli zaslepení...
      • kombinace ne konbinace :)
  • Trol.diskuzni
    Jen aby to nebylo pro ty dnešní konzolisty příliš náročné na pochopení... *6*
  • ginnus
    Místo toho brečení jste si mohli nějakou tu konzoli dávno koupit, kdo to má furt číst....
    • jediná konzole kterou si kdy koupím... bude novej toustovač.. protože ten starej začina bejt nějakej zas*anej.. *1*
    • Já jsem si ji koupil... ale už mi jaksi druhý rok ten starý krám hnije ve skříni. Vrátil jsem se k PC a NHL jsem oželel, přestože to bývala má nejhranější hra....
      • exmaxx
        Jak to? Neni, co hrat? (To nebrat jako rejpnuti, ale fakt jako dotaz*3*) Ja mit cas, tak si dam ME3 nebo Gearsy... Ted uz by mohly bejt na Aukru za rozumny ceny *4*
        • Hrát by bylo co, ale zjistil, že za těch pár let, co jsem 'konzoloval', se na PC objevilo tolik nových věcí a tak snadno dostupných (Steam a další online distribuce), že už nemám proč cpát dál peníze do konzole.
          Navíc mi stále vyhovuje víc ovládání myš+klávesnice, než pad - pro většinu žánrů her je prostě PC lepší herní zařízení, než samotná herní konzole. Konkrétně GOW jsem na konzoli zkoušel hrát, ale bylo to utrpení a brzy jsem to vzdal...
        • Veskoslav
          To já spíše poslední Mortal a GoW:)
    • Veskoslav
      A kdo má číst furt ty kecy a výmluvy vývojářů:)Navíc spousta lidí si sotva pořídí zastaralou konzoli na jeden rok jenom proto, aby si švihla NHL 13:)
      • Proč na jeden rok? I když vyjde nová generace, tak tu starou nehodím do koše.
        Já třeba i teď hodně hraju na PS 2. Třeba takovej Lucifers Call, Persona, Okami a spousta dalších mě baví víc než spousta dnešních.
      • No jenze u NHL sou na miste. Jak chcete emulovat na klavesnici pravou packu pro strileni? A i kdyby to portovali a napsali, ze bez gamepadu se to hrat neda, tak by se objevovali hnidopichove, co by rikali, ze to na pc nemusi vubec vychazet, kdyz to nejde hrat bez gamepadu.
        • cumpi3
          a že u FIFA to nevadí...to je na PC taky vychází a hodně lidí to hraje, i když na klávesnici je to nehratelné...ono dost lidí má joystick
          • Trol.diskuzni
            Je to hratelné (fifa) i na klávesnici, včetně míření a kliček... Těžko, ale je. Stačí vhodně namapovat tlačítka a trénovat (já jsem si však posléze pořídil xboxový gamepad a jsem určitě spokojenější, o to pokoj).
        • Víš, že se na PC dají připojit taky gamepady?
          • Vim, sam s nim hraju, ale jeste docela dost lidi to ma problem pochopit.
            • tak to jsou jedíný dva lidi, kteří ještě nepochopili nahoru dolu doleva doprava výstřel nahrávka klička a faul :-))))))
        • Veskoslav
          Jo a že to šlo u předchozích dílů?:)(nemyslím poslední 3 roky samozřejmě:))Je to jenom lenost vývojářů, nic jiného:)Prostě poslední NHL na pc je 2009, ale u 2010 už byli líní to ptimalizovat, tak se vmluvili na složitost.
          • NHL 09 na pc = NHL 06, 07, 08 na pc jen s aktualizovanyma soupiskama. Co v tu dobu vychazelo na konzole byl uplne odlisny hokej, ktery uz skill stick mel v sobe od NHL 07. 2010 asi nevydali kvuli tomu, ze jim prislo blbe vydat poctvrte klon NHL 06 s aktualizovanyma rosterama a novym menu.
            • Ono hokej. To nebyl hokej, to byla jedna z nejhorsich veci, co sem kdy hral. Posledni poradny hokej na pc bylo NHL 2004, na ktere dodnes vychazeji aktualizace. Jeste dejme NHL 2005.
    • Sorry, ale kvůli jedný hře si tu bedýnku pod televizi kupovat nebudu.
      • zapoměl jsi tu bedýnku co toho moc neumí *2*
    • Taky pravda, ale PC je PC! *1*
  • Já to CHCI na PC!!!! Klidně bych jim za to dal i těch 1200 coiníků *8* *8* Bruslení pozadu mi otevřelo hubu *1*
  • Přesně tak, rád bych si to zahrál *9* , starší díly, co byly na pc, mě bavily.
  • Nejak jim tam porad chybi ta nejvetsi featura ... PC *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit