Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.nhl94.com/

    http://pixelpuck.com/

    ...
  • ringmancz
    94ku mám na Sega CD a řekl bych, že to bude zábavnější než tenhle mod
  • NHL 94 Style!

    http://video.nhl.com/videocenter/console?id=225308
  • Co já se s bráchou napařil NHL hockey na PC. Byl to naprosto skvěle hratelnej hokej. Na to, jak jednoduše to vypadalo, tak šlo dělat psí kusy. Tak, jak se zde dalo dělat gólmanům kličky, to už pak hodně dlouho v žádném dalším hokeji nešlo, až pak v 2004 kdy šlo ovládat páčkou přímo hokejku.
  • DarkShadow14
    hm a to by sa nedalo keď už tak aspoň v tej 2D verzii vydať aj na PC? *1*
  • já už žádné NHL hrát nechci... před několika měsíci mi v NHL 2004 na nejvyšší obtížnost dali rusové dvě minuty před koncem zápasu vyrovnávací gól a dvě vteřiny před koncem vítězný... já si tehdy málem rozdupal brýle, jak mi vztekem spadly z nosu na zem

    ještě po těch měsících je psychická újma stále zřetelná, když jen slyším ta tři magická písmena NHL
    • Jack1947
      To chce jit obcas nachvily i ven , vis vybublat vztek a zase se vratit do brlohu *15* .
      • až si objednáš z anglie nějakou elektroniku, vzpomeň si na mě, pokud ti dojde rozbitá *15*
      • já si vybíjím vztek v práci na kartonových krabicích s označením Fragile
  • Jack1947
    Sportovni hry, mne krom par vyjimek nikdy moc nebrali, Sport mne vlastne nezajima jako celek ac jsem do NHL11 nebo tak hral i Fifu nez mne to uz prestalo bavit, (hral jsem ne kuli soupiskam , zabave bojum ty mi moc nesli bodycheckum) grafice u fify vybornemu ceskemu komentari ten se mi libil, u NHL na konzole mi citelne chybel *9* , ted by mne zajimalo co by mne ,mohlo respkt cloveka jako ja presvedcit a zkusit, vratit se k NHL a fife jen tak kuli tomu abych videl v cem je ta nova revoluce, (berte to spis jako zamysleni, nez jako hodnotny komentar _ vzdy jsem byl spise na akcni hry a netrollim jen prozivam trochu nudu, tak si to kompenzuji diskuzemi, kdyby nahodou... *6*
    • bobsh
      "hral jsem ne kuli soupiskam , zabave bojum ty mi moc nesli bodycheckum" ...eh, cože?
      • Jack1947
        Ale no tak... jsem to napsal trosku rychlejc... no.
    • Redneck
      Ve hre je lepsi anglickej komentar a zive ceskej.
  • Hm jenže to běží v novym enginu, je tam pouze pohled shora, takže hratelnost bude úplně odlišná. Pochybuju, že budete moct dát góla přihrávkou, jak to šlo v 94..
  • Osviceny
    naprostá zbytečnost pro nostalgiky, kteří zamrzli v době, protože sem jim za ty roky nestalo nic zajímavého, prostě jenom přežívají a tak se vracejí ke starým hrám
    • nekromant33
      aby ses neposr**, jako bonus navíc k hokeji lidem, kteří by si to koupili normálně to může na pár zápasu přijít vhod jako zpestření...
      • Nad takovými škoda plýtvat fonty. Jen toto. Proč se lidé vrací ke starším hrám? Asi proto, že už ty novější variace s mechanismy v kterémkoliv žánru VIDĚLI stokrát předtím... a lépe udělané téměř po všech stránkách než dnes. V 75% případů. A to se ještě nepozastavuju nad některými přemrštěnými cenami. V posledních třech letech mu utkvěly vzpomínky jen na Zaklínače 2, Batmana AA, Portal 2, FTL , Max Payne 3 a Deus Ex 3. Zbytek? Průměrné až podprůměrně hry za miliony dolarů. To radši podpořím pár dolary Kickstarter a indie scénu, které mi v následujících měsících poskyntne(ly) 20 skvělých a originálních her.

        A taky nechápu proč ti, co si na tohle "stěžují" používají ničím nepodložený argument, že staré hry jsou špatné. Něco tu muselo být před tím do nebe vynášeným "Next-genem".
        • davidBray
          ámen
  • Mart9
    NHL 94 bylo mé první NHLko. Ty zvuky, úžasná nostalgie *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit