Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NHL 13 - nejoblibenejsi hra na konzoli, na fyziku z fify u 14 se moc tesim *14*
    Jistá koupě.
  • Proč se přestalo dělat NHL na PC ? Není to škoda EA ?
    • Vidlec
      Ta hra je populární maximálně tak v tradičních hokejových zemích a to je (pokud bereme v potaz jen silné trhy) USA a Kanda (Rusko nepočítám, to je úplně z jiného světa). No a tam většina hráčů hraje na konzolích, takže se jim vývoj verze pro PC finančně nevyplatí.
    • "skoda" to v jistem ohledu je ale predevsim financni..logicky odvozeno
    • FeebeEWN
      určitě mají spočítané, že jim konzole stačí :)
  • Redneck
    Hra bude asi dobrá, ale hlavně že se Leafs konečně dostali do Play-Off!!
  • přijde mi, že EA sports zaměstnává všehovšudy tak 3 lidi. Jeden aktualizuje soupisky, druhý přepíše logo NHL13 na NHL14 a třetí je uklízečka. Za týden mají hotovo a další se jde na FIFU
    • a pred kolika lety jsi hral NHL / Fifu naposledy ?

      Vsem kecalum jako ty doporucuju si zahrat misto kecu :)) Napr. pro me je to nejlepsi hra vramci konzole mezi tema AAA blafama ktere uz dnes nemaji vramci konzole zhola nic nabidnout.. a jde opravdu o jeden max 2 tituly za ktere mi stoji dat penize a NHL je jednim znich.
      BTW nevim co bys chtel u sportovni hry resit vice...
    • *1* *1* *1* *1* *1*
  • JohnyTheZik
    NHL serii mam fakt rad, ale proboha.. Mohli by preci jenom trochu zauvazovat nad tim, jestli to s tema kolizema uz neprehanej. Kouknu na hokej a tyhle srazky jsou tam v desetine procentech pripadu. Tohle je fakt moc, Impact engine je proste spatnej.. Obzvlast pro NHL.
    • Ale třeba u mě ty kolize jsou jedním z hlavních důvodů, proč podobné hry vůbec hraji :D
  • Kvuli NHL 14 bych i ten Origin skousnul. Skoda ze to nebude na pc...skoda skoda *9*
  • Ještě zapracovat na hře před brankovištěm a už to bude vypadat jako hokej. Dneska jsem na 13. v be a pro za gólmana dostal takovej trapnej gĺ z dorážky protože ui obránců je fakt k smíchu
  • Jen aby se zase nezaměřily pouze na srážky a neupustily z toho ostatního jak je u EA zvykem když představuje nějakou tu novinku v tom daném ročníku.
  • Zajimave, jen ta PC verze nejak chybi. Kde udelali asi chlapci z EA chybu ?
  • Hmm, že bych snad uvažoval o koupi a nahradil tak přestárlou 2001? Ale tohle asi je jen na Originu, že...

    Edit: Aha, ono to asi ani nebude na PC. No nic *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit