Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • P.S. Canadiens jsou na úvodním obrázku jen a pouze proto, že jste ten obrázek (včetně těch ostatních) zkopírovali z oficiální zprávy EA. Takže šťastná náhoda pro Poláčka, že mohl vyplodit tenhle "vtipný" P.S. kec *3*
    • jako že podle tebe to v redakci funguje tak, že dostanou instrukce od EA s přesným rozpisem použití obrázků v novince?
      Well...
  • EA...kazdorocny update supisiek za 60 eur a v rezenciach vzdy 8..9 z 10...
    • Hodnocení na Games.cz

      NHL 15 - 6/10
      NHL 14 - 7/10

      Není ti trapně z tvých lží?
  • Tilwaen
    Čeho všeho my se nedočkáme - simulátor kamene, rybí inteligence, růstu vousů... a pak že herní průmysl stagnuje *1*
    • rybí inteligence? To jsem musel přehlédnout.
      • Call of Duty *3*
  • Péťo, Edmonton je jeden z nejhorších týmů NHL. Vzhledem k výborným draft pickům posledních let pak lze konstatovat, že není naolejován vůbec.
    Jinak díky za sumář.
    • sleepless
      Čěkal jsem to. To spojení bylo čistě účelové. Já vím, že jsou marný. Docela to sleduju, jen jsem neodolal tomu strašlivě prďáckýmu spojení oleje a Edmontonu, který je samozřejmě dost trapný ve výsledku. Tož třeba příští sezónu to bude lepší (což říkám jako fanda New Jersey ještě než tam hrál Jára)
      • jasný, to beru. Jen jsem si chtěl rýpnout, protože je za tu práci s týmem přímo nesnáším (viz třeba hra Halla na letošním MS; ti kvalitní mladíci si tam imho akorát ničí kariéru).
        • Tak maju noveho head coacha aj GM, snad by to mohli nejak vyuzit :)
      • Mart9
        Je to krásně čtivej článek. Konečně jsem se ve všech těch spojistostech našel, když tomu taky rozumim.
    • PreidaQ
      Oni se hokejisté také olejují? A já myslel, že to dělají jenom určité typy modelek.
      • olejují si brusle. Proč myslíš, že by po tom ledě tak klouzali?
        • PreidaQ
          To jsou mi věci. Tak jsem se o fotbale dozvěděl i něco nového.
  • Jack1947
    Nekonečná telenovela bude pokračovat... nyní i s bradkou. *4*
    • TheGGG
      Karel Oliva doučoval?
      • Jack1947
        Netuší kdo to je ale jestli doučoval tebe tak silně pochybuji.
  • TheGGG
    kdo dneska sleduje a zajímá se o hokej.
    Poker a golf jsou jediné koukatelné sporty.
    • Slabota... upadáš do trolího průměru.
      • TheGGG
        lol, typický děcka, kdo nemá názor jako oni je troll. Každýho nebaví sledovat chlápky co šmrdlaj klackem po ledě. Dýl wit it. Golf je pro hra a poker je pro lidi na úrovni. No a prosím, nenalhávej si, že každý kdo má jiný názor je troll, budeš vypadat jako arogantní ťulula
        • Shaker
          Ty ses proste klasik :D
      • Mart9
        Není ve formě, minulý týden měl dokonce na jedné stránce top komentář hned pod třemi články.
        • Jack1947
          Taky se mi to povedlo *1*

          Než ho přebil jiný... měli by najmout trolly ale ne placené... to by stálo za prd.
        • Ak nie je vo forme pošlite ho na farmu... *15*
          • Tam si z něj udělají plivátko.
  • Keyz
    Na PC se*ou to bude celé.

    Pochybuji, že by náklady na hovadský port pro PC byl tak velký, aby se to na PC nezaplatilo. Když to v minulosti dělali. To samé pro normální port.

    Ještě, že jsem skončil u 2004.
    Rob Blake *14*
    • Zvlastni, ze EA hodne lidi nema rado z duvodu, ze je to podle nich spolecnost, ktera jen zdima prachy. A kdyz se rozhodnou nevydavat NHL na PC, protoze se jim to nevyplaci, tak se zase lidi divi, ze to na PC nevydaji, protoze by si to kazdej koupil a EA by na tom vydelala hromadu penez.
      Zadna firma se dobrovolne nepripravi o zisk - takze pokud na PC hokej nevydavaji, tak se jim to asi fakt nevyplati. Zrovna EA ma myslim dost zamestnancu, kteri si dokazi spocitat na cem se daji vydelat penize.
    • "hovadský port" *1* *15* *1*
      • Máš pravdu, tam je taky.
    • Psychotic
      No já nevím. Já se divím, že NHL ještě vůbec dělají aspoň na ty konzole, vzhledem k velice tristním prodejům. Ale nestěžuju si :-)
      • Keyz
        To jsou někde čísla, že to vždy prodělalo?
        • Psychotic
          Oficiální čísla myslím nejsou, jen odhady VGChartz, které se pohybují mezi 1 a 1,2 miliony prodaných kopií každého ročníku (součet všech platforem). Nejsou v tom digitální prodeje a počítal bych s +- 30% odchylkou... to nejsou nic moc čísla...

          Vývoj sice nemusí stát moc, ale divím se, že si můžou dovolit licence týmů a lig.
          • Ten milion to asi bude. Zajímaly by mě prodeje v období lepších dílů ze série - 1998, 2004 atd.
            Kromě toho má FIFA - když už tedy srovnávám jedno eso ve dresu a to je Ultimate Team.
            • Ultimate Team je jak ve Fifě tak i v NHL
        • Nevím, asi takto: lední hokej je sport, který se za poslední roky nikam neexpandoval - stále zůstává Kanada, Rusko, Švédsko, Finsko, Švýcarsko, Německo plus post sovětské státy.

          Záleží také na tom, jestli se nějaký stát dostane do elitní divize. Japonsko, Nizozemsko, kdysi skvělá Velká Británie (tam se hokej pomalu vrací), Polsko atd. to jsou země, které by mohly vyplnit mezeru na i na případném herním trhu Když srovnáme USA a Kanadu je to celkem jasné. V USA je rovněž popularní americky fotbal, fotbal, golf, basketbal, Nascar..., přesto je na univerzitách o hokej obrovský zájem. Je to atraktivní sport, rychlý, tvrdý, přesto férový s jasnými pravidly. Hokeji mohou samozřejmě uškodit "mutace" jako je např. pozemní hokej, který je zase ikonou v Indii, sledge hokej má zase popularitu v Jižní Korei. Ani podmínky pro stadiony nejsou nápomocny k popularizaci. I v EA vědí, že větší tržby budou s FIFOU. Na druhou stranu, každý sport se může dostat mezi ty nejvyhledávanější.
          • V tom výčtu jsem vynechal Česko :) - řekl bych, že u nás je hokej po Kanadě nejpopulárnější, viz. první místo v návštěvnosti letos a třetí místo za rok 2004.
  • Ozaj už nemaju čo riešiť, fuzy fakt obohatia hru, už chýbajú len vetry a možnosť maniť spodne pradlo.
  • Zavolam strýci Bakalovi a vydáme CZ hokej na PC a vyjde jeste letos! Na konzole nikdy, ty budou mit hokej s nerealistickym rustem vousu
    • Keyz
      To přesně chtějí. Aby jsi skočil na špek exkluzivní hry....

      exkluzivní hry jsou peklo a pouze to štěpí zákazníky. Aby jsi měl vše musíš mít doma konzole a PC...Strašný styl.
  • Mart9
    Nakažen hokejovou horečkou jsem si do NHL 09 stáhl mód EHA 15 a můžu jen doporučit. Připadá mi, že to má lepší grafiku i hratelnost, než to mívalo. Samozřejmostí jsou letošní soupisky atd... Velká paráda, tenhle rok to s tím určitě vydržím a lituju, že jsem to stáhl až teď. Když tak odkaz - http://ehaddons.eu/news.php?readmore=122
    • Pro ty, kteří pro své PC chtějí v NHL 09, tak přímo MS balíček - http://www.addony.net/download.php?id=156
    • Inquisitor
      O tom jsem nevěděl, aspoň nějaká náhrada :)
    • Jdu to vyzkoušet. Díky za tip.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit