Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • almachtung

    Dobrá hra!

  • Chci se zeptat jestli jde rozbít sklo s hráčem nebo pukem?....to jsem měl vždycky rád :-D
  • mam nhl 17 a mrzi mi to ze se tam po tretine nemeni strany nebo nevite jak se to tam nastavi
  • No ,ale aby se se ta EA fakt vzbudila !!!!!!!od NHL09 není nic k sehnání na pc !!!!!! a ps3,4 si rozhodně kupovat nehodlám
  • Chtel sem se zeptat nhl 17 be a pro kde tam najdu zadost o trejd
  • Koupil jsem si před dvěma roky PS 4 a celý natěšený NHL 16 . Co říci - za 800 kč z Aukra dobrá hra ale s mouchami , třeba z určitého místa útočník vystřelí bum brankář jen mávne lapačkou a je stejně gol , dát nebo spíš trefit hráče při bodyčku jen zázrakem. Hrát Mistr.světa nelze , jen play of a to ještě s vlajkama na prsou,nejsou schopni po X letech vytvořit skutečné národní dresy !! Natěšený zakoupil jsem NHL 17 se svět. pohárem , dresy jak mají být ale pohár odflinknutý a KANADA ve všech ukazatelích 100%, jinak ostatní národ. mužstva zase vlajky na dresech.O hratelnosti , no hrůza brankáři se plazí po betonech pouští směšné goly ze skrumáží , hráči se shlukují třeba i tři jedou za útočníkem za branku a nechají soupeřovi útočníky samotné před brankou no hrůza jen samý zmatek a zmatek ! Sinergie také sranda k čemu jsou ? A souhra hráčů ? Žádná není ! Zlatá NHL 16 !!!!!!!
  • Hraju Nhl od roku Nhl 94 ,,,a muzu dnes rict ze nhl 17 je to nejhorsi co jsem kdy hral...vubec to nema s realitou hokeje nic spolecneho.....
    • Hele to co jsi rekl a napsal je totalni picovina naopak NHL 17 je nejlepsi dil v cele serii! *16*
      • Chtěl jsem se zeptat jestli když dohrajete sezónu v NHL 17 na PS4 jestli následuje další nebo se musí založit nová jak na PS3 v NHL legacy edition děkuji předem za odpověď
  • Vie mi niekto poradit ako obranovat v nhl 17 na XO ? Myslim konkretne body-check..na ovladani nhl 94 je to jednoduche - staci stlacit y ale na skill stick to je ako ? Dakujem za pomoc .
    • Pravym analogem
  • ...a ještě jsem zapomněl na ULTIMATE TEAM.. Totálně ho podělali.. Zlatá 16-ctka.. Tam to byla ještě klasika.. Nějaký synergie nebo co.. Panebože.. EA budíček!!!!!
    • A kdy to vyjde na ps3 a xbox 360 :-)
  • Co říct k novým ročníkům a k právě aktuálnímu ročníku NHL 17? Revoluce se nekoná ani evoluce. Zmiňuje se tady NHL 2004 a já souhlasím. Poslední viditelná změna a razatní kroky kupředu. Od té doby jen přepisování roku na obalu a změny soupisek.
    O umělé inteligenci se nebudu rozepisovat, jen v bodech, hráči odjíždějí od puku, žádná kreativita, nekompromisně se cpou na svůj post, čili pk musí být napravo a neexistuje aby tam bylo Lk, to si potom zavazí, žduchají do sebe a nebo nevědí kam si mají najet. Natož abyste se do útoku utrhly třeba s obráncem. Neexistuje. Útočník se tam nacpe - musí být první v tom pásmu a je ofsajd. Brankáři, no comment. Na dresu jméno hvězdy, ale výkony tam stojí okresní guma, která se leká puku nebo mu nevěnuje pozornost. Hratelnost je frustrující a souhlasím i s tou ztrátou toho vedení pár minut před koncem. Vývojáři by si měli zahrát ten výsledný produkt co nám každý rok servírují a asi si i přečíst pravidla NHL. Odkdy se nepíská vyseknutí hokejky? Nebo jen u EA SPORTS?

    Závěrem: Ano, hřeší až k zblití na to, že nemají u hokeje konkurenci. A dávno jsou pryč časy, kdy jsem souhlasil s tímhle: EA SPORTS - Its in the game. Už delší dobu je to: EA SPORTS - ITS IN THE MONEY!!! Je to jen o prachách.. Chtěl bych si tuto hru on-line zahrát s opravdovými hráči, kteří chtějí ukázat co umí a ne jen to, co si nakoupili a sestavili All stars team. Obyčejné hráče EA SPORTS nezajímají. Jen ti co do nich vráží jen další a další prachy. Nezaplatíš - nezahraješ si - nečekej postup nahoru.. The end.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit