Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zase bez PC které loni slibovali.. yebat EA
    • Jack1947
      NHL na pc jednou bude až se EA umoudří - konekonců ten engine na kterým jede je starej z X360/PS3 a tak byl port nebyl těžký.
    • EA rozhodne nic takoveho neslibovalo.
  • prečo sa to nepredava NHL 10/90 a každy rok DLC nech predavajú
  • Od prechodu na PS4/X1 je tahle serie mrtva. Kazdy dil je trapny nedodelek bez jakychkoliv vylepseni, zatimco ostatni serie EA se prechodem na next gen zlepsilo, NHLko to zabilo.
    • Mart9
      NHL je už tak výborná hra. Vůbec nevadí, že má málo vylepšení. Nechápu proč nadáváš.
  • Verze pro PC opět není k dispozici? Tak to jděte do prde**! Vy ku**y!
    • Mart9
      Kup si konzoli proboha, na co jako čekáš?
      • Mart9
        V tomto případě bych si místo nesouhlasných kliknutí rád přečetl argumenty, které fanouškům NHL brání v koupi konzole. Sám jsem čekal od posledního dílu NHL na PC, až jsem si v roce 2015 koupil PS4 a absolutně nelituju. Dokonce jsem se té hry po těch dlouhých letech čekání stále nenabažil.
    • Nasetri si na konzoli, ty ku**o! *2*
      • Prej našetři. Heh, jen grafika je dražší než ten váš krám pro socky :)
  • Tomu sa v EA hovorí novinky? Bez ohľadu na to že tá hra sa mení len po grafickej stránke a to len v porovnaní s PS3 a PS4, samozrejme počítam aj hrateľnosť tú treba uznať tiež ale len voči starej a novej konzole. rozdiel v hrateľnosti na ps4 je minimálny od rokčníku 15. Dať tam kľučky z roku 2005 prerobené do nového kabátu je novinka? Arkáda je novinka? Je veˇká škoda komunity že nežiada viac, či už frosbite enginem či spomalenie hry ako takej. Oni ju naopak zrýchlia veď ten hokey zo základu je rýchla arkáda!!! Zahnutie hokejok za chrbát je chyba od ročníku 13 ešte na PS3, kríženie a prechádzanie hokejok cez telo protihráča, retardovaní gólmani z ktorých každým rokom robia vadšie teľce a za tie roky im neurobili ani poriadne animácie na zákroky. Opakovanie tej istej streľby a gólman nechápe prečo dostal gól? Dôležité je predsa pridať kľučku čo tu už bola a hlavne striedať zakončenie každý rok 100% backhand a na ďalší rok forehand. To vážne? Vážne nikomu nevadí repetetívnosť a drzosť v rámci monopolu na trhu pretože EA? Som dlhoročný fanúšik tejto série a hrám hlavne EASHL no nemeniť nič len zhoršovať hrateľnosť a aj to málo dobrého zrušiť nikam nevedie. Prečo nemáme nový Engine? Prečo je ešte dnes v ročníku 17 zabugovaný gólman pri tyčke či zákroku zamrzne alebo si sadne a pozerá čo sa deje( kwby takto chytal golman tak nehrá ani Hornej dolnej)? Kašlať na EA pretože na hráčov kašlú hlavne že môžeme využívať poniektorí chyby hry a skórovať stále rovnako lebo dať 500 gólov rovnakým spôsobom v drope je predsa také zábavné *16* Rešpektujem názor každého kto je spokojný a stav série NHL mu vyhovuje, sám ale medzi takých nepatrím. Napísať o prepadáku roka v športových hrách že je skvelá a plná noviniek je aj na mňa silná káva. Po dlhých rokoch si NHL nekúpim!!! Nie je sa šo diviť že je tá základňa tak malá a po tomto roku bude ešte menšia a nie len o mňa samého, zamyslite sa naozaj si tento odpad chcete k´piť podporujete len ich nadutosť a presvedčenie že to čo robia je správne.Podporujete tých ktorí predávajú túto " novinku " za cenu AAA titulu!!!
    • Cista pravda. Ziadne zmeny. Ubohost a novinari opat napisu ze je to super hokej. Podplatene prestitutky. Nedam za to ani cent. Na tejto hre som vyrastal. Hrajem ju od 96 ale posledne roky su ubohe. A najhorsie je to ze to predavaju za cenu novinky. Trh ale EA neoklame. Ludia nie su slepi. Vravel som ze ten posledny rocnik im odpustim ked pridu s novym enginom ale od teraz na nhl kaslem. Hrajem fifu.
    • Mart9
      Vážně bylo nutné tento román kopírovat na games i hrej? Styď se.
    • flash789
      A co by tam meli porad vymyslet? Po tech 20 nebo kolika letech? Hokej zas tak rozmanita hra neni aby to vystacilo na 20 pokracovani a kazdy dil byl uplne jiny..
  • Tak ja se vcera zrovna v NHL16 dostal draftem z CHL do NHL :). Vydávají to moc rychle .)
  • Kravicka
    Pristi rok to uz bude 10 let co to bylo na PC, takze se tesim na NHL 19 PC :)
    • Pan_Klobouk
      Rikalo se, ze PC verze bude az se sladi konzole. XONE i PS4 jsou pisicka, jsme slazeni a nic. Pak se rikalo, ze s prechodem na novy engine uz to urcite prijde. Prisel novy engine a zase nic. Ted tady mame novy engine, teda budeme mit, a uz se to rika zase. No a pristi rok to bude 10 let PC verze a rika se, ze... ;D
    • Mart9
      Musím se smát. Ti naivní v tu dobu budou už 10 let čekat na NHL na PC. My chytří jsme si už dávno pořídili PS4 a NHL tam vesele paříme.
      • co je chytrého na tom si kupovat lowzoli ?
        • Tak proč nezhuntovat planetu ještě trochu víc? Sice už každý doma nějaký počítač má, ale tak pořád si může pár desítek milionů lidí pořídit tu samou další krabičku, která je jen trochu víc omezená a zaměřená jen na jednu nebo dvě činnosti.
          • Mart9
            Ta krabička vydrží 5 let, aniž bys do ní hrábnul. Kolikrát hráči za tu dobu upgradují PC? To ti nevadí?
          • Jack1947
            To už je trochu moc ehm...
  • A to nejdůležitější nebude? Myslím že nové NHL by si určitě zasloužilo nový engine FROSBITE:)
    • Mart9
      Ještě ne. Ať to udělají, až dohraju manažer mód v NHL 16. Jestli je to 15 sezon, tak jsem v půlce. Takže tak NHL 2020.
    • *Frostbite
  • Nářky že to ZASE nevyjde na PC za 3... 2... 1...
    • Pan_Klobouk
      Existuje rozumny duvod nevydavat hry na nejmocnejsi a nejrozsirenejsi platformu ve vesmiru? ;) Ne. Ti EA musi byt uplni blazni. ;D
      • Jack1947
        Ono jim to brzy dojde že je to díra na trhu... niméně stojí to za to ? Nový engine??? hmm a jinak vše při starém. NHL každý rok to samé FIFa atd...
      • DwaR
        tak osobne je mi to putna, mám PS3 a to mi stačí. ale vážne existuje nejaký rozumný argument, prečo to na PC nevydať? potažme teraz, keď konzoly sú vlastne PC?
        napadá ma jedine to, že v USA (predpokladám, že je to hlavný odbytový trh) im to aj tak kúpia všetci na konzoly (PC hranie tam nie je tak silné) a zbytok sveta nedosiahne zisky požadované investormi (niežeby sa hra nezaplatila, ale nedosiahne požadovaný pomer zisk vs. náklad).
        • Pan_Klobouk
          Rozumny asi neexistuje. Tim spis kdyz uvazime, ze uz je to snad jedina EA hra, ktera se drzi jen konzoli. Teda z pohledu nasince, nejaky golfy a US fotbaly nam muzou bejt ukradeny. Driv toho meli EA spoustu, jen na konzolich, ale casem to vsechno prislo i na PC, s hokejem to snad delaji schvalne.

          Pohadky o trhu jsou sice fajn, ale neverim, ze by jim to nestalo za to, zvlast ted, s minimem usili a nakladu. Evropa prece taky jede v konzolich, nejsme jen pisickovi, stejne tak Amerika, i tam se hraje na pocitacich, pred casem probehl nejaky pruzkum, rozhodne to nejsou jen tlustosi s burgrem a ovladacem na gauci.
          • súhlasím s tebou. ja v tom vidím len nejaké marketingové rozhodnutie, ktorému nerozumiem, ale EA asi dáva zmysle.
          • Původně to bylo údajně že se to pirátilo, ale teď kdy má Origin fakt nevím.
            • Pan_Klobouk
              to DwaR: presne, jen same EA vymluvy. Jeste bych tam pridal, ze PC nema vykon. I to sveho casu tvrdili, kdyz PC verze FIFA byla jen portem z PS2, protoze prece PC tenkrat nedosahovaly vykonu tech bozich PS3/X360 televiznich krabicek.

              Nicmene v poslednich letech se obcas nejaka kravatka vyjadri k hokeji na PC, vesmes tak neurcite, ze je to mozne, ze jednou se na tuto platformu mozna vrati, ze o tom uvazuji, ze vnimaji hrace i komunitu... lide z EA jsou proste dobri lide. ;)
            • pirátenie bolo svojej doby obľúbená výhovorka a ak sa dobre pamätám, bol to jeden z hlavných dôvodov, prečo NHL z PC odobrať, spolu so zložitým ovládaním.
              dnes je ale páčkovač súčasť každého herného PC a pirátenie nie je väčším problémom ako bazár na konzolách.
    • Ty jo to je škoda že to zase nevyjde na PC, fňuk...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit