Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Engine od roku 2008 to je fakt problém zkusit nahodit frostbite ??

  • moody

    Resit, jestli byly driv nizke prodeje, nebo malo penez na vyvoj, a tudiz zadne velke zmeny v novych rocnicich, je stejne jako resit, jestli byla driv slepice, nebo vejce…tezko rict.


    Jenze jediny, kdo to muze zmenit, je EA. Je to asi tak: Kdo chce vydelavat, musi investovat. Problem je, ze EA vydelava jinde, nez na hokeji.

  • ahola

    "tam přibydou další věci, kterými můžete oháknout svého avatara." 

    Tak ještě že tak. Bez toho bych se neobešel. 

    Achjo mám osmnáctku a koukám devatenáct a dvacet asi není proč kupovat :( To mě mrzí.

  • iSpirit

    se divím, že to nezkusí na PC. Na konzolích to ma mízerné prodeje, nedávno to Xbox měl zdarma v rámci Goldu. 

    • SalemCZ

      Se nemůže divit že se to mizerně prodává když už x let je to furt to samý. 

  • Copak, NHL chce zaplatit vice jako UEFA nebo NFL, ze ji takhle upozadujou? 

    • Derp_1337

      Ne. Prostě jenom klesají tržby. Ani konzolisté nechcou donekonečna platit za tu lacinou kopírovačku bez inovace. NHL by potřebovala razantní změny a překopání herního engine, jenže to akcionáři  z EA nechcou povolit.

      EA akcionáři to vidí asi takhle "radši průměrné příjmy, které postupně klesají, než nákladnou investici, když není garance, že to rapidně oživí prodeje NHL." EA nikdy nedbala na přání hráčů, vždy je jenom zajímalo, jak dosáhnout co největšího zisku (co největší příjmy s co nejmenšími náklady).

  • "EA Sports Fuck the players"

    Spousta konzolistů naštvaných, že dostanou zase to samé. Všichni PC hráči naštvaní, že na ně EA s NHL zase se*e... Tak snad zase za rok :-)

  • Jsem zklamán, hodně zklamán. Nemám chuť ani budget si pořizovat konzoli jen kvůli hokeji a furt nevidím důvod proč by měl být exkluzivní pro konzole.. asi je to fakt jejich enginem a rozpočtem.. a štve mě že člověk bude muset čekat asi fakt dlouho, než se dočká PC verze.. jestli někdy. Jak už tu někdo psal, chce to konkurenci. Nějaké indie studio, které udělá pořádný hokej na PC, EXKLUZIVNĚ na PC, aby se fakt mohli s NHL vypořádat.

    • Derp_1337

      Důvod proč NHL je "exluzivně" pro konzole??? NHL na PC nevychází kvůli nízkým tržbám!

      Narozdíl od konzolistů PC hráči totiž nehodlali platit každý rok prakticky jenom za novou soupisku hráčů. K tomu jim stačil jenom malý mod a do staršího NHL se přidala nová soupiska... to ale u konzolí nejde, takže konzolistům nezbývá nic jiného než kupovat nové díly. I když na tu lacinou kopírovačku konzolisti nadávají, tak to vždy nakonec koupí.

    • SalemCZ

      Indie nebude mít licence, díky tomu má EA na vrch, i tomu PESku vyčítají že nemají licence přitom už to je tak že většinu mají. V USA by se neprodalo nic co by nemělo NHL. Musel by to být nějaký větší hráč na trhu.

      • cNNk

        Staci snadna modovatelnost a hraci si to dodelaj. Tehle stav, kdy licenci drzi EA a na PC trh to nevydaj je hnus a ocekavat, ze konzolisti jim to kazdorocni copy-paste omlati o hlavu asi cekat nelze i kdyz co jsem koukal, tak zase tak kladny reakce nejsou nikde .... jenze u EA clovek nemuze doufat, ze by jim hned doslo co hraci chteji.

  • cNNk

    Potrebujou konkurenci jako sul

  • MishKonn

    Hehe, fandím titulku. 

    EA opravdu jde do kopru. Tak bych si přál, aby zkrachovali. 

    • Já fandím hokeji a za mě stále jediná hra kvůli které doma držím ps4. Ale radši skáknu do pár diskuzí ke hrám který jsem nikdy pořádně nehrál si jen tak zahejtovat... a ten titulek k tomu přímo vybízí... 

  • Phillios191

    to někdo hraje? :o

    • SalemCZ

      tak to můžeš říct i o Maddenu, NHL bych řekl že hrají severský státy, my a Kanada

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit