Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marsova
    Nevím, jestli jsem vůbec hrála, nebo jen přeskakovala sáhodlouhý, většinou naprosto nezajímavý a zbytečný dialogy. Plus to, že dvacetiletý postavy se bavěj demolováním, krádežema a vandalismem.
    Čekala jsem teda víc. *6*
  • Proc? Neumi podle vas dobre zrecenzovat hru? Nebo ma proste spatnej kadrovej posudek?
  • Až Vrobela a jemu podobné odsuď vyhází.
  • ringmancz
    taky si říkám, kdy ty a tobě podobní přestanou chodit do diskuzí
  • DwaR
    v jednom z fight clubov spomínali, že chcú prinášať radšej menej článkov, ale s kvalitnejším obsahom a informačnou hodnotou. nie veľa článkov za deň a pritom sú to len jedno-dvoj vetové správičky. nebudeme sa baviť o kvalite, to je debata inde, ale myslím, že sa im to celkom darí. nemajú veľa článkov, ale tie, čo vydajú v kocke prinesú súhrn najdôležitejších informácií. podobne to robí aj hrej, aspoň mne to tak príde. nie veľa článkov, ale vždy je tam nejaký informačný pokec.
    naproti tomu slovenský sector hodí článok "predstavenie destiny", rozklikneš a máš tam video a v texte zopakovaný titulok. to mne osobne príde ako nešťastná forma, nakoľko toto si zistím aj z facebooku štúdia. na gamesoch väčšinou aspoň majú snahu nahodiť nejaký popis, pokec. takže za mňa radšej info o deň neskôr, ale v slušnej kvalite, ako okamžite len ctrl+c / ctrl+v.
    ako ruku na srdce, čo na tom záleží, ši to uvidím v deň vydania, alebo o deň neskôr? toto nie je aktuálne spravodajstvo z ekonomiky, kde minúty hrajú rolu.
  • Jdi zpatky na facebook, bradavko.
  • tak to nemusia robit nic. ostatne weby to budu mat tiez:D
  • Většina redakce, ty joudo. Nikoho neomlouvam. Jen poukazuju na to, že volání po cenzuře je doména právě extremistů a pomatenců z obou stran jakýkoli kolektivistický barikády.
  • DwaR
    s ohľadom na fakt, že všetky CZ/SK weby preberajú info zo zahraničných webov a ofiko stránok tak je to asi jedno nie? kto to "životne" potrebuje, sleduje priamo zdroj, nám ostatným je to putna, či sa to
    dozvieme o deň/dva neskôr. nehrá to žiadnu rolu.
    + ako už bolo napísané - brať info len z jedného webu? to ešte dnes niekto robí?

    apropo, chlapi z games už neraz vysvetľovali, akým spôsobom pridávajú príspevky. bolo vo Fight clube, aj v diskusiách.
  • DwaR
    až tak? hra mi úplne uletela, pokladal som ju za ďalšiu tuctovu indie vec, ktorú možno o tisíc rokov kúpim v bundle a na 15-20 minút testnem. ale zdá sa, že sa dostane do regulérneho wishlistu (čo v dnešnej dobe nie je veľká výhra, tých hier je more).
    každopádne pekná recenzia a vďaka za tip.
  • tuhle hru mam na steam wishlistu. Nejdrive dokoncit Numeneru a pak PT:EE a muzeme si dat NitW. Na steamu to ma dobre hodnoceni. Tak se tesim
  • Kdy bude od těchhle zmetků konečně pokoj...
  • jj, úplně brečím.
  • Která většina? Mluvil jsi s ní? Nebo usuzuješ z omezeného okruhu lidí, které znáš?

    Jelikož velká část země podporuje Zemana, tak bych nepočítal s tím, že by sdílela názory Jana Vrobela.

    Btw. pravicové extrémisty také omlouváš? Nebo to platí jen u těch levicových.

    Je to těžký offtopic, takže mi to vlákno stejně smažou ;)
  • Aby se hysterky jako ty měly na co trapně ptát *3*
  • Tak hlavně že každej trollík z 4chanu dostane v games.cz diskuzích vždy prostoru dostatek.
  • Idea, že by někdo bral novinky jen z jednoho webu (v tomto případě Games.cz), je scestná.
  • destiny 2 trailer, oznamena pc verzia..najpomalsi web v cz/sk
  • Jo tak, dík. Asi protože jeho názory většina sdílí. Proto už nejsou ve fight clubech Vávra s Drdou a i na tom, jak nedokázali Leemu odpovědět a teď se k němu dotčeně každej FC bez něj vrací, je vidět ta typická safespace mentalita. Přitom šlo o zpětnou vazbu k naprosto apolitický věci. Je to trapný a už by tohle období vymezování se a vzdalování se jeden druhýmu mohlo skončit.

    Mně neskutečně leze krkem, když si lidi nejsou schopný debatně obhájit svoje politický postoje a místo toho se s dotyčnýma uplně přestanou bavit. Co se týče Jeníčka, on jde od extrému k extrému a až se najde někde uprostřed, tak vám přestane ležet v žaludku. Na recenzích se to zatim nijak neprojevuje, takže nevidim problém.
  • Nejspíš neměl namysli hru, ale Honzu Vrobela.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit