Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Škoda. V DMC ukázali, že stylový AAA hry dělat uměj (level design, hudba, komba), ale jestli se rozhodli takhle, tak to abych si je "unfollownul" na twitteru. :|

    EDIT: Tak jejich nejnovější tweet mě uklidnil. "We are currently developing for both mobile and console platforms and will continue to do so for the foreseeable future."
    • BookerDeWitt
      Škoda, že ale příběh a Danteho postavu tolik zprasili. Hlavně mě nejvíc nas*ali, když jsem viděl Vergila použivat střelné zbraně, kterým se právě on vyhýbal jako čert kříži a nikdy by o žádnou ani nezavadil, takže to naprosto popíralo koncept původního univerza!!! Level design a hudba byly výtečný, ale ten emošašek a "Vergilátor", se s původními postavami od Hidekiho Kamiya nemohou rovnat ani v nejmenším!
      • Jack1947
        Na druhou stranu se tam rubalo furt stejne. *4*
  • LuckyBaal
    obrovská škoda, poslední DMC je perfektní
    • Jack1947
      Taky se mi celkem libilo, jenze ja hral snad jen DMC4 nebo 3... pak asi tezko porovnavat. *7*
  • Viktor_H
    Tak tohle mě docela mrzí, mobilní hry mám fpiči a Ninja Theory jsou kvalitní vývojáři.
  • nekromant33
    Ač vlastním iPhone a nějakou větší hru si tam občas rád zahraju, tak odchod studií jako Ninja Theory k dělání mobilních her only mě netěší. U Cauldronu mě to naopak žíli netrhá. Evidentně se jim tam daří realizovat se líp než na "velkých" platformách.
  • si myslia, že na IOS im pečené prasce vletia samy do huby...nech sa spýtajú Macoňa ako to tam niekedy skvele tiež vypáli :-). Keď sa všetci presunú na iOS tak bude trh rovnako presýtený ako je ten konzolový a tiež vyryžujú iba tí TOP, najsilnejší, zákon džungle.

    Preraziť z ničoho sa dá ako dokázali From Software s hrou pre pár 100tisíc ľudí pôvodne Demon Souls...žiaľ Ninja Theory robilo neohrabané hry v poslednej dobe, ničím výnimočné...
    • Jack1947
      Ono i na Android by jim litaly prasule, je to jenotazka postoje vuci trhu no a oni si zvolily ten mobilni.
  • maros.goc
    Hrat na mobile = osud horsi nez smrt
    • Lawliet
      Je to super. :-D
  • Hele asi neumíte moc anglicky, vždyť právě dneska bylo potvrzeno že hry na konzole budou dělat dál...opravte si tuhle poplašnou zprávu
    • Jack1947
      Je to velmi dobre, nemusime byt smutni. *4* Naopak muzeme jasat. *3*
    • ales.smutny
      Anglicky umíme, Ninja Theory se jaksi vymáčkli až po dopsání článku.
      • Lawliet
        Chuck Norris. Pomyslel si granát a zajistil se.
  • Alex81
    Škoda, Enslaved byla perfektní hra. Bohužel komerčně neuspěla.
  • Jack1947
    Velka skoda... zda se ze takove "vychodisko" pro ne tolik uspesne nebo nepochopene hry/vyvojare budou prave mobilni hry. Nerikam ze to je spatne ale... *7*
  • Tushan
    prostě dělali hry o H a ted brečej a jdou to skusit o dum dál... GTFO

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit